Piłka nożna

Fabio nie jest wcale taki zły...



Co do Higuaina to płakać nie będziemy, w takim klubie jak Real napastnik nie ma prawa z 5 setek w meczu strzelać jednego gola. Nie dziwię się włodarzom że go nie chcą, bo nabijać licznik goli na Saragossie czy Getafe nie wystarczy by mieć miejsce w podstawowej jedenastce...



Wystarczy przypomnieć ten popis Gonzalo :
 
Włodarze go nie chcą? To on chce odejść,bo jego zdaniem za wszystko obarczany jest on, a Perez chce go zatrzymac.
 
Pogba sie nie lapal w Manchesterze, gra w Juventusie, ale Fabio to nie gral regularnie nawet w takim slabym zespole jak QPR. Jego brat sie rozwinal, wywalczyl miejsce w pierwszym skladzie i byl jednym z odkryc tamtego sezonu. Z drugiej strony Fabio mial wieksza rywalizacje na pozycji w Manchesterze niz Rafael, choc na prawej obronie to nawet Valencia gral.



Higuain to oprocz tego meczu to mial jeszcze takie spotkanie, w ktorym marnowal seryjnie okazje? Wedlug mnie to i tak jest lepszy od Benzemy, choc obaj tamtego sezonu nie mieli za dobrego.
 
No nie wiem Hubi, skoro w trakcie sezonu wszyscy mówią że potrzebują transferu napastnika to jasne jest to że coś im się jednak nie podoba w grze i Higuaina i Benzemy... A że Pipa powiedział że chce odejść to chyba normalne, bo co miał powiedzieć skoro dostał jasny przekaz że będzie może drugim lub trzecim w zepole ? A po drugie taką wypowiedzią obniżył cenę za swój transfer, bo jak się mawia "z niewolnika nie ma pracownika" na co zresztą bardzo wkurzył się Perez...
 
Życzyłem powodzenia Gonzalo jak "przechodził" do Juve, życzę mu i teraz. Tygodniówka w wysokości °150,000 mu się należy i jestem prawie pewien, że zostanie gwiazdą PL? Dlaczego? Zdecydowanie mniejsza presja, no i prostopadłe piłki od Cazorli czy Wilshera sprawią, że włączy się do walki o tytuł króla strzelców. Być może trochę latam w obłokach, ale Igła to jest "mój" piłkarz, który przejął schedę po Raulu i którego traktuję jak wychowanka, który miał zawsze pod górkę w Madrycie w przeciwieństwie do takiego leniwego Francuza. Wielu tak psioczy na zmarnowane setki Gonzalo, ale spokojnie, przyjdzie Cavani, jest i Benzyna i będziecie płakać nadal xD
Dziwna sprawa, że super-uber-hiper snajper w postaci Aguero u kolejnych selekcjonerów siedzi na ławce ww reprezentacji a Higuain gra i robi to co do niego należy - strzela bramki.
 
kontynuujac teeorie spiskowe - Neymar w fcb z 11 (numer Thiago) + w ciagu 48h (wg SkySports) ma byc 'wielki' news transferowy United. pozdro Gara. :*



oczywiscie to moze o niczym nie swiadczyc, ale po cichu mam nadzieje. :)
 
Spokojne 4:0 do przerwy. Po przerwie nie sądzę aby Hiszpania ruszyła agresywniej, stawiam na kolejne 3-4 bramki.
 
Tahiti pomimo porażki 10-0 włożyli w ten mecz kilkanaście razy więcej serca i ambicji niż nasza pseudo reprezentacja co mecz.



:-)
 
Rivaldo@ cos mowiles ze hipszanie wygrali kilka dni temu z Thaiti 2-1 tak wygrali ale to bylo Haiti a to dwie inne reprezentacja
 
Ładniejsze niż poprzednie, ale i tak badziewne. Pewno rebranding "po znajomości" za 1mln zł.
 
Thiago po odejściu z Barcelony skończy jak Bojan, on jeszcze nie dorósł do pierwszego składu a już chce ucieć.



Xavi ma swoje lata, a Fabregas nie gra super więc miejsce w składzie jest coraz bliżej.
 
Na goal.com piszą, że Thiago zostanie w Barcelonie jeśli zagwarantują mu więcej występów w pierwszej drużynie....







Jeszcze wczoraj był w City, dzisiaj jest w Realu, ciekawe gdzie skończy jutro? Mimo to Madryt czeka xD
 
Silva do wyciągnięcia z City? no way, jeszcze nie w tym okienku. Zresztą Barca chyba nie będzie aż tak szastać kasą za piłkarza na którego pozycji mają piłkarzy co najmniej dobrych xD
Czytałem, że skoncentrują się Luizie i to jest zajebista opcja.

edyta ...

LOL :-)
 
Thiago Silva to wg. mnie najlepszy środkowy obrońca jaki jest do kupienia przez Barcelonę, ale kosztowałby bardzo dużo i jest mała szansa żeby wyciągnąć kapitana od szejków.







Ja na ich miejscu skupiłbym się na Luizie lub Aggerze bo to są realne opcje.
 
David Luiz > Silva



dla mnie Luiz to jeden z lepszych cb na swiecie, jego dynamika + strzaly, mega.
 
Wywiad z 2009:




<font color="#000022" face="arial, sans-serif">Valencia kupiła Cię cztery lata temu z klubu Atletico Benamiel, nie jesteś za Realem Madryt?

Od małego nie byłem za Realem Madryt, powiedziałbym nawet, że jestem antymadridistą, mimo iż nie wiadomo, jak potoczy się moja przyszłość, ale ten zespół nigdy mi się nie podobał. Wydaje mi się, że to arogancki klub, tak jak jego piłkarze. Bez pokory nigdzie nie zajdziesz.

No i nowy piłkarz Realu ma już -10 na starcie u mnie.
 
Back
Top