Piłka nożna

Reprezentacja San Marino przegrała ostatnie 51 meczow z rzedu! Bilans bramkowy 7: 229 !. A ja slysze, ze to mecz na przelamanie. Litości.



Borek na twiterze











Ja 5-0 , nawet te leszcze pokonaja San Marino
 
Jakby ktoś nie wiedzial mój komentarz nie był na serio. Reprezentacja lubi podniecać się zwycięstwami z takimi zespołami. Pamiętam jak Smolarek po hat tricku chyba właśnie z San Marino zachowywał się jak Bóg
 
druzyna hydraulikow kucharzy olejarzy :D co to za przetarcie ,u nas druzyny z okregowek lepiej graja
 
42128ca8a9b6385c9550723c9f3cbd3a_original.jpg
 
Gambit, niezakładanie bielizny jest powszechne wśród piłkarzy, ponieważ spodenki, które zakładają często już mają wszyte majtki :)

W skróce napiszę tylko, że mamy słaby system szkolenia, słabych trenerów i piłkarzy, którym brakuje zaangażowania i charakteru.
To są przyczyny i czy trenerem będzie Fornalik, Engel, Al czy Hubi i tak nic się nie zmieni.
 
Na miejscu selekcjonera nie wystawiłbym żadnego zawodnika z pierwszej jedenastki z meczu z Ukrainą na dzisiejsze spotkanie z San Marino. Nawet teoretycznie gorsza jedenastka musi spotkanie z takim rywalem wygrać różnicą kilku bramek, a taka zmiana wywołałaby jakiś tam wstrząs w drużynie i niektórzy zawodnicy zrozumieliby, że jak się przyjeżdża reprezentować Polskę to trzeba zapierdzielać, bo nikt zagrzanego miejsca w pierwszym składzie nie ma. Jednak znając życie od pierwszych minut zagra np. Lewandowski i zapenwe dziś się przełamie, ale co to zmieni? Przyjdzie mecz z kimś kto coś tam potrafi etc. i znów będzie jednym z najsłabszych na boisku. Jasne, że Lewy nie ma w reprezentacji takiego wsparcia jak w BVB, ale od piłkarza o którego rzekomo walczy pół piłkarskiej Europy, trzeba wymagać że będzie w stanie odmienić losy ważnego meczu itp., przecież gdyby od tylu spotkań nie był w stanie strzelić np. Sobiech, na pewno w pewnym momencie selekcjoner zacząłby szukać innego rozwiązania (nawet jakiegoś w ustawieniu, cofnięcie Lewandowskiego a przed nim Sobiech, Teodorczyk, Sagan - ktokolwiek, cokolwiek).
 
Skład Polski na San Marino:

Boruc • Piszczek, Salamon, Glik, Wawrzyniak • Błaszczykowski, Krychowiak, Polanski, Mierzejewski • Milik, Lewandowski.



Taki skład wolałbym na mecz z Ukrainą, niż na San Marino. Ale dobrze, chociaż przetestują jak się gra dwoma napastnikami na listonoszach.
 
musieli dostac wpierdol od Ukraincow zeby dojrzec plusy graniem na 2 napastnikow, ja pierdole... :)
 
Polska dzisiaj wygra, ale co to zmienia... tragiczni są w nogę i póki co ani Engel, ani Fornalik ani tym bardziej Smuda tego nie zmienił i nie zmieni.
 
Jeśli San Marino strzeli gola to będzie to potop Naszej obrony.



Obstawiam, że zobaczymy dziś albo wynik 1:0 dla Nas albo >10:0. 4 lata temu na pełnym wku*wie zabiliśmy ich 10:0...teraz po tak nieudanym Euro i blamażu z Ukrainą mogą wku*wić się jeszcze bardziej ALE wynik z Andorą przed Euro był fatalny jak na mecz z ostatnią drużyną rankingu więc 1:0 dla Polski Mnie nie zdziwi. Tak czy siak wynik poniżej 5:0 i min.65% posiadania piłki będzie wstydem.
 
Engel ? To on stworzył najlepszą grupę zawodników którzy dokonali historycznego awansu na MŚ...



Właśnie takich wyrobników jak Hajto, Świerczewski czy Bąk brakuje, mimo że nie byli takimi gwiazdami jak obecni piłkarze to przynajmniej walczyli na tym boisku a nie zachowywali się jak obrażone na siebie baby...
 
Chciałem się z ojcem założyć, że karny nie wejdzie... i bym prawie wygrał.....
 
Back
Top