Piłka nożna

6c9c566772_kogo_dyma_ukraina.jpg
 
Ja pierdole, nie dość,że Wołyniacy nafaszerowani amfą są, bo kopią sie gorzej niż Sokodjou kopał Janka, to jeszcze 4 okazje i 3 gole... Nie dość,że pech, to jeszcze Majewski mógł dwa razy puścić tak Rybusa przy 1-2,że byłaby idealna sytuacja. Łukasik też mógł ładnie naszych puscić..
 
Kurwa, jak my mamy rywalizować z jakąkolwiek dobrą drużyną nie wykorzystując takich okazji?
 
Szpakowski: "Oby tylko we wtorek wygrać z San Marino"



Może się uda :-) 84 minuta San Marino vs Anglia 0:8
 
- Ukraińcy grali cały czas na pograniczu faulu, a my często chcieliśmy zabrać im piłkę zbyt czysto - powiedział trener kadry Waldemar Fornalik po przegranym 1:3 meczu z Ukrainą w eliminacjach mistrzostw świata w Brazylii.




- Siedem minut zadecydowało o tym, że przegraliśmy - mówił zdenerwowany Fornalik. - Jeszcze w pierwszej połowie stwarzaliśmy okazje, ale dostaliśmy bramkę do szatni, która mogła źle podziałać na zawodników.

- Z takim zespołem jak Ukraina stworzyliśmy jednak kilka dobrych sytuacji, szkoda, że nie udało się wyrównać, ale gdy byliśmy bliscy strzelenia drugiej bramki, Ukraińcy strzelili nam trzecią.

/sport.pl
 
Że mieli więcej posiadania, piłki, więcej strzałów, byli równorzędnym przeciwnikiem tylko Ukraina strzelała. Jakiś dziennikarz pozniej się spytał co ma do powiedzenia kibicom którzy zjechali się z całej Polski, że to wstyd dla wszystkich, odpowiedział że on widzi pewne sprawy inaczej i zasugerował że dziennikarz się nie zna na piłce, reprezentacji. Ogólnie pierdolił jakby nasi zagrali dobrze, a winny Ludo.
 
Nawiązując do tego co wrzucił LaQi to w sumie Fornalik powiedział prawdę. Mecz tak wyglądał. Z tych grajków nawet Mourinho by nic nie wycisnął :)
 
Widzę, że Fornalik ma taki sam styl wypowiedzi jak Bakero za czasów prowadzenia Lecha. Chuj, że przegraliśmy. Rożnych za to mieliśmy więcej:-)
 
ostatnio naszą kadrę oglądałem po bardzo długiej przerwie na euro 2012...



wczoraj postanowiłem zrobić to znowu...



chyba zrobię sobie przerwę od popisów tych dobrze przepłaconych patałachów do ... euro 2016...



a we wtorek zobaczę mecz francja- hiszpania...



bo po co się niepotrzebnie denerwować...
 
Niestety ale było widać dużą różnicę w umiejętnościach poszczególnych piłkarzy. Ukraińcy łatwo operowali piłką, grali pewnie, lepiej stosowali presing. Krótko mówiąc mają lepszych piłkarzy. W polskiej drużynie najlepszy był Błaszczykowski. Zwłaszcza w pierwszej połowie wszyskie groźne akcje przechodziły przez niego. Ciężko pracował w ataku i obronie. Moim zdaniem był najlepszy na boisku. I na tym atuty polskiej reprezentacji się kończą.
 
Szkoda Boruca, szkoda wyniku,ale trudno żeby było inaczej jak Obraniak pierdoli najlepszą sytuację w meczu, która mogła dać jeszcze nadzieję na remis. Co nie zmienia faktu,że naszym zabrakło jaj w drugiej połowie.
 
Dla mnie Fornalik to jest tylko "trochę lepszym" trenerem niż Smuda.



1. Kto był odpowedzialny za wybór kandydatów na trenera reprezentacji?



- Piechniczek



2. Z kim konkurował Fornalik o stanowisko trenera?



- Engel, który 10 lat nie był trenerem.



- Jacek Zieliński, ktróry nic jako trener nie osiągnął.



3. Podbno Fornalik przez lata był dobrym sąsiadem pana Piechniczka...



3. Dlaczego nie było kandydatur takich trenerów jak: Nowak, Kasperczak, Skorża czy nawet Probierz?



4. W Ruchu podobno Fornalik zarabiał ok. 30 tys zł, a w reprezentacji kosi 4x więcej. Nawt Smuda w reprezentacji tyle nie zarabiał.

- Wszyscy mieli do Smudy pretensje, że bierze tak dużo, a Fornalik sobie wynegocjował lepszy kontrakt. Kiedy wybrano mnie na prezesa, powiedziałem mu: "Waldek, ty jesteś trenerem, który ma lepsze warunki niż Smuda, nawet finansowe. Nie wypada ci nie osiągnąć sukcesu" - powiedział "Zibi".


Boruc po meczu.



http://www.polsatsport.pl/video.html?videoId=10182520
 
Pierdolenie. Na stronie sport.pl była ankieta gdzie kibice głosowali na podstawowy skład i w 10/11 pozycjach pokrył (dziwnie brzmi) się on z decyzją Fornalika. Dla mnie wczoraj wyszła prawie optymalna 11-ka, oprócz Wasyla, Majewski i Obraniak to już była loteria, ponoć Radek prezentował sie najlepiej z polskich kadrowiczów na treningach kadry - info wyszło od ochroniarza ^^



Ja już tutaj po Euro pisałem, ze Polscy piłkarze nie mają jaj, nie ma tam ludzi którzy mogli by potrząsnąć tą kadrą, sami dobrzy chłopcy, którzy tylko lubią się obrażać, brakuje takich piłkarzy jak wczoraj mieli Ukraińcy, którzy wjeżdżali na pełnej kurwie na piszczele naszych i primadonny w drugiej połowie dały sobie spokój. Może jest też tak jak to ujął wczoraj Boruc, brak nam ambicji, a moze trzeba na to spojrzeć zupełnie inaczej. W rankingu FIFA wyprzedzają nas i Anglia (4 miejsce), Czarnogóra (28 miejsce), jak i Ukraina (48 miejsce). Ukraińskie zespoły ciągle grają w Lidze Mistrzów, podczas gdy nasze nie widziały jej od 15 lat (!?). Z tego wynika, że zaskoczenia nie powinno być i raczej trzeba się było spodziewać takiego rezultatu. Może powinniśmy traktować remisy z Anglią i Czarnogóra jak dary od losu. Wszyscy chcą sukcesów, podczas gdy liczby i polskie drużynowe osiągnięcia w piłce nie dają ku temu żadnych podstaw. Na tą chwilę Mistrzostwa nas nie stać. No chyba żeby nas honorowo przenieśli do mistrzostw Oceanii...







http://www.facebook.com/pages/Dupa-Koseckiego/411706592258540



487517_411706685591864_543876153_n.jpg




"Wiadomość prosto z szatni naszych orłów, Jakub Kosecki zapowiada: w meczu z San Marino pokaże więcej!"
 
Dla mnie wczoraj wyszła prawie optymalna 11-ka, oprócz Wasyla, Majewski i Obraniak to już była loteria,


Wasilewski od kilku miesięcy nie gra w Anderlechcie?



Majewski dawno już nie grał w reprezentacji. Był mecz towarzyski to dlaczego go Fornalik wcześniej nie wypróbował?



Obraniak w repezentacji to całkowite nieporozumienie. Same straty, jak trzeba zagrać szybko prostopadłą to on robi kółka albo gra w poprzek.



Za czasów Smudy, która reprezentacja na Euro była słabsza od Polski? Za czasów Fornalika nawet przegrywamy z Irlandią, gdzie graliśmy podstawowym składem. Czekam jutro na cafe futbol jak Kowalczyk i spólka obsmarują Fornalika.



mecz0.jpg
 
Rozwalil mnie jeden komentarz w sieci pod tym zdj...







"Widać, że chłopak z Legii..."
 
Najlepsze komantarze z onetu:

- "...ciekawe kiedy kopacze przestaną zachowywać się jak tancerze na musicalu i po każdym muśnięciu paluszka wykonywać potrójnego tooe-loepa..."
- "...najjaśniej na boisku błyszczał Kosecki, szkoda że nie techniką..."
- "...Ukraińcy tak zakręcili Borucem, że nie wiedział gdzie bronić, gdzie pluć, a gdzie rzucać piłkę..."
- "...znając naszych teoretyków to okaże się, że jak Anglia przegra z San Marino 1:5 to teoretycznie będą szanse • "
- "...ciekawe czy po tym meczu zostanie wstrzymany medialny proces beatyfikacji Roberta L..."
 
Wasilewski od kilku miesięcy nie gra w Anderlechcie?
Thank you Captain Obvious.

Trzeba było powołać połowę Korony Kielce, może i wynik byłby taki sam lub gorszy, ale chociaż piłkarze zostawiliby zdrowie i serducho na boisku.

A może Fornalik pięknie to wszystko sobie przemyślał i wczorajszy mecz to był popis polskiej myśli szkoleniowej, taka misterna zasłona dymna przed wtorkowym jakże ważnym meczem z San Marino. Bo nie oszukujmy się, przedostatnie miejsce w grupie, tuż nad San Marino, co już miało zresztą miejsce podczas ostatnich eliminacji do RPA, to maximum na tą chwilę, absolutny top naszych możliwość o które stoczymy morderczy bój z Mołdawią.
We wtorek w meczu z kelnerami, bankowcami czy dostawcami mleka w butelkach musimy potwierdzić nasze aspiracje do bycia liderem w grupie solidnych europejskich słabiaków na poziomie Macedonii, Azerbejdżanu i Łotwy.

Finowie, Słowacy czy tym bardziej Belgowie już nam uciekli, teraz trzeba okopać się na swoich pozycjach i czekać na cud. Minimum 20-30 lat.

Koniec machania szabelką i wylewania żalów na forach. Trzeba znać swoje miejsce w szeregu. Wątpię aby kibice węgierscy dziwili i złościli się tak samo jak my po każdej wtopie swojej repry. Weźmy z nich przykład.
 
Fornalik wcześniej na mecz towrzyski powołał Jędrzejczyka, Celebana czy Komorowskiego i zamiast dać im szanse w meczu z Irlandią to postawił na środku na Perquis, który na mecz z Ukraina nawet nie został powołany...



Obraniak w każdym meczu grał w podstawowym składzie i jak Fornalik uważał, że jest słaby to taki mecz z Irlandią był do tego, żeby sprawdzić na tej pozycji Grosickiego czy Majewskiego.



Przychodzi mecz o punkty, gramy u siebie najważniejszy mecz, a Fornalik nagle wprowadza zmiany. Po pierwszej połowie zmienia Rybusa, który miał duży wpływ przy bramce. Może jakby inaczej nam się ułożył mecz. Fornalik godny następca Smudy. Polska piłka nożna jest do dupy.
 
Perquis jest kontuzjowany. Majewski z forma dopiero teraz odpalil. Rybus w pierwszej polowie gral najgorzej
 
,A w ogole, to dzieki i dobranoc. Chyba zajme sie siatkówka. Mimo wszystko, mniej upokorzeń.'











,,Jestem tak wkur.....y, ze nie moge spac. Zamiast agresywnie od razu zeby bolało. Każde przyjęcie, lokiec i podeptac- to my gościnnośc polska.''











jedne z wielu wpisow Mateusza Borka po meczu z Ukraina na jego tweeter 'ku
 
No właśnie, Fornalik jakiś taki niekonsekwentny, przed meczem z Ukrainą dał Lewemu zgarnąć trochę grosza i pozwolił mu na pokazanie się na prezentacji NC +, a już na wypad Boruca do Cafe Futbol nie dał zgody, biedny Kowal znou będzie musiał chlać do lustra.
 
Borek na ostro. Jutro to pewnie będą ładne pociski w programie.



"Ludzie, Hyatt, ochroniarze, kucharz z Sheratona, bilety, premie, fochy.Fornalik z batutą dyrygenta, reklamy.Pierdolenie o Chopinie."



BGCkDX8CIAAgV6y.jpg:large
 
Back
Top