Piłka nożna

co za 5minut BVB, czyzby Nuri wracal do formy? na poziomie jakim wystepowal 2 lata temu widzialbym go w United na lajcie. :)



Lewy rekordzista klubu, brawo Robert.



a w EPL Święci obejmuja prowadzenie.
 
Southampton ma chyba jakiś patent na potentatów w Premier League. Kilka tygodni temu 3-1 z City, teraz 2-0 z Liverpoolem. Brawo.
 
poki pilka w grze Panowie. :)



lpool raczej latwo sie nie podda, odrobili z Tottenhamem, dlaczego maja nie odrobic u Boruca.
 
Mobius, nie sądzę... No, chyba, że sędzia znów będzie gwizdał Liverpoolowi faule w ataku i spalone, których nie było.
 
No nie wiem, na razie to chyba Southampton mial wiecej okazji do strzelenia niz Liverpool. I w drugiej polowie wcale nie bronia sie jakos desperacko.
 
Cały Liverpool cienko gra. Soton miał 2 razy więcej sytuacji bramkowych, przed chwilą statystyki pokazali.
A Suarez to powinien siły na strzelanie bramek zachować, a nie pier...enie i machanie rękami.
 
Trzech bylych bramkarzy Legii w jednej kolejce Premiership-Pan Krzysztof Dowhań pewno dumny ze swoich dzieci dzisiaj.



Baju jak pukniem dzis ''The Royals'' to mozna mrozic :)
 
150405_284553388341704_24731467_n.jpg
 
No i stało sie - 18 marca rusza nowa platforma cyfrowa pod nazwą "nc+" która powstanie z połączenia Cyfry i Nki. Można by rzec wreszcie, tylko ciekaw jestem ile mnie taka przyjemnośc będzie kosztować, bo tak na szybko to doczytałem, że mogę pozostać na starych warunkach, ale znikną C+ Gol i C+ Weekend i zostaną zastąpione innymi ... ni chuja, trzeba będzie siegnąć do portfela :]



 
Jeżeli zmienią warunki Twojej obecnej umowy to możesz bezpłatnie ją rozwiązać. Ja nie mam zamiaru płacić grosza więcej niż płacę teraz.
 
No właśnie jeszcze nie mam pewności co do możliwości zerwania umowy, bo czytałem, ze nie będzie można, ale z obu platform zniknie kilka kanałów, więc sam już nie wiem.



Co do opłat to jeszcze nie ma żadnych ofert i pakietów, a tych ma być ponoć sporo, jednak gdybym mógł zostać przy obecnym pakiecie C+ kompakt HD i mieć możliwość oglądania CL to jestem w stanie śmiało te 10-20 złotych dopłacić.
 
po takich wynikach w tej rundzie to nic dziwnego, juz przygotowania wygladaly tragicznie. ciekawe kto wejdzie.
 
No i dobrze. Spocony Janek lubi robić szum wokół własnej osoby to niech potem przeprasza za to co powie. Zwłaszcza, że podczass wypowiadania tych słów chyba nie myśli;)



--------------



Za to prawdziwy drmat spotkał kibiców Lechii Gdańsk. Dwie osoby nie żyją.



599837_10151485285013618_1864587999_n.jpg




--------------



No i coś pozytywniejszego. Dokładnie 91 lat temu (19 marca 1922) powstał wtedy pod nazwą Lutnia Dębiec dzisiejszy Lech Poznań.



tcrvagrr.jpg
 
Zaraz gramy z Ukrainą, a tu żadnych wpisów nieładnie. Ja jako wielki optymista stawiam 4:1 dla Polaków, mam nadzieję że Lewy hat tricka wpakuje albo przynajmniej ze dwie sztuki.I żeby Majewski się dobrze zaprezentował to byśmy mieli chyba z głowy problem z ofensywnym pomocnikiem.
 
Gra ktoś w fantasylige na wp ?



Utworzyłem ligę prywatną.. zapraszam kod 444146304
 
Back
Top