Piłka nożna

Czyli Real nie może się spotkać z Barcą w finale?



Ja jako fan RM jestem zadowolony bo po takim rywalu w 1/8 fajnie, że będzie ciut lżej. Osobiście uważam, że 1/8 była ciekawiej zestawiona...Real - ManU, Barca - Milan i Arsenal - Bayern bija na głowę tą 1/4
 
bo magiczku nie kocham Realu tak jak ty? akurat ci przyznam ze najzalozniejsze są twoje napinki, chociaż nie powiem niektóre są bardzo smieszne ; ] ale przesadyzm.
 
Jestem pizdkowaty bo chwalę Juve? Ja tylko napisałem, że pasuje mi żeby dotarł do finału z Barcą bo w jej szeregu jest duża część reprezentacji Włoch ...







Każdy zespół w ćwierćfinalne mogę pochwalić np. Malagę.
 
Tar, ale caly czas piszesz tak dziwnie o Juventusie, pewnie ze wzgledu na podwyzszony szacun do Maliny ;]
 
nic tak jak chciałem, ale wylosowane pary są ciekawe.



bayern- juventus dwumecz bez wyraźnego faworyta.



czuję, że będą niespodzianki...
 
Mam takie zdanie, ze tutaj wiekszoc nagle uwaza Juventus za mega zespol bo malina i wgl on ma swietna reptuacje tutaj i np. taki Tar tak lekko pizdowato caly czas chwali Juve itp. Na prawdę uwazam Juve za mega zespol, zeby nie bylo.


Ja pierdole... Głupszego posta usera powyżej 5 postów na tym forum nie widziałem od czasów Pioruna. Oby Juve przeszło dalej! A w półfinale pojechało Barce :-)!
 
Heh, co jak co ale na tym forum panuje dziwny fejm na Juventus, bez kitu. Az jestem ciekaw dlaczego.
 
czy fejm to nie wiem, ale patrzac na ich wyniki oraz gre mozna miec duze nadzieje, tylko tyle. w koncu ktos z Wloch gra fajna pilke i wiekszosc ludzi sie podjaralo, proste. oczywiscie nie ujmuje tutaj kibicom Juve od zawsze, takie ikony jak Del Piero czy Buffon przyciagaly na pewno kibicow od lat.
 
Kiedyś było tak, że 1/8 losowana normalnie ale tak żeby kluby z tego samego kraju na siebie nie trafiły, to samo w 1/4 ale na tym samym losowaniu losowano tez potencjalne pary 1/2...
 
Fejm na Juve jest, bo to fajny klub i tyle, utytułowany, wielu lubi Juve już od czasów Zidana, Davidsa, Del Piero Buffona i tak dalej, dodatkowo grał tam Zibi, ma fajny przydomek, jest masa powodów :)



Co do LM to bardzo podobaja mi się te pary, skład półfinałów dla mnie wymarzony:Juve, Real, BVB, PSG/Barca (tu obojętnie, chętnie zobaczyłbym Barcę na przeciwko innych moich półfinalistów, ale jakby tak Zlatan tam poszalał to nie byłoby źle)
 
Jak myślicie, TVP odpierdoli tragiczną manianę i pokaże mecz PSG-Barca zamiast Bayern-Juve? Bo grają tego samego dnia 3 kwietnia, czyli w środe,a oni pokazują tylko środowe mecze.



Bo z nimi to możliwe, powiedzą,że Barca ma więcej fanów , no i to w końcu "niepokonana" Barcelona.



P.S. Niepokonana nie użyłem do nabijania się z Barcy, tylko kreowania jej przez media,żeby zaraz spiny nie było..
 
Z tego co widzę (livesports) to grają 2 kwietnia. Jak tak to jaki wtedy mecz 3 kwietnia pokaże TVP? Czy "niepokonany" Real czy BVB? Coś mi się wydaje, że Real ma więcej fanów i pokażą ich mecz z Galatasaray.
 
Pokazali Bvb-Szachtar zamiast Real-Utd, więc wątpię,że nie pokażą Borussi znowu. Chyba,że będą chcieli przydupić do fanów Realu,żeby nie było takiego hejtu. Ale tamten mecz powinni pokazać, a tutaj już moim zdaniem takiego oburzenia być nie powinno.



Z tego co ja sprawdzałem, to grają drugiego(Real).. Na realmadrid widnieje taka sama informacja.



P.S. Znów kurwa to samo. Real gra 10 meczy pod rząd w niedziele, ale jak jest KSW to zawsze grają w sobote akurat. Cud,że to nie są derby z Atletico tak jak zazwyczaj.
 
100 razy bardziej interesująco się zapowiada BVB vs. MAL, podobnie jest z BAY VS. JUV. Zgadzam się z Twardym, sam zreszta o tym pisałem.
 
Do przerwy powinno być 3-0 dla The Toffees (nieuznana bramka i karny dla Everthonu), no ale bomba Osmana zajebista :-)
 
sędzia gwizdnął rękę gościa robiącego wślizg, jak rozumiem, bo fellaini był w polu karnym...



edit:



wbili gwoździa do trumny city... :-)
 
baju gratki mistrza



Everton zajebiście, ale sędziowie to jakaś padaka :]



przy tym wolnym, który powinien być karnym, miałem wrażenie, ze główny sędzia chce sam strzelać na bramkę, bo ustawił się przy piłce jak CR7 :-)
 
nie mozna patrzec za Reading, ale jesli dzis wygraja to bede bardzo... radosny. :)



bedzie zaliczka 15 punktow na tym etapie rozgrywek, cos cudownego. do tego jeszcze dzis UFC i KSW, zapowiada sie dobra sobota.
 
możliwym jest, że w 32 kolejce, tj. 8 kwietnia podczas meczu derbowego dla city już nawet nie pomoże matematyka... :-)
 
:-)



625660_583465778360309_1143524_n.jpg
 
miejmy taka nadzieje, ale chcialbym ladny rewanz, bo te 1:5 caly czas mnie boli. :)
 
Back
Top