Piłka nożna

Piątek to nie był przypadek. Jesteśmy kurna strasznie słabi ...



Szkoda, że w TV nikt tego wprost nie powie tylko mydlą ludziom oczy jakimiś zjeb*nymi wymówkami, że piłkarze zapomnieli zawiązać przed meczem gumki od spodni.



Podpisano : Zażenowany na maxa
 
Lewandowski super napastnik... podziękowałbym mu na jakiś czas za grę w kadrze.
Szkoda że Mołdawia nie strzeliła bramki na 2-2. Remis Czarnogóry jest mile widziany :)
 
Artur Boruc to jest gosc. sztuka jest 90minut sie nudzic, a potem na wyjebce sam na sam pyknac pajacykiem, numer jeden!!!
 
@Baju myślę że Gaara Kupił sędziego i całej drużynie San Marino zagroził zwolnieniem z piekarni jeśli wygrają.
 
Co chciecie od Lewego? Wyjaśniło się w końcu kto może zastąpić mu Reusa i Gotze z BVB - Pan Rzut Karny. :D
 
Fornalik: A Ty jesteś Złoty



Kosecki: Dlaczego Złoty?



Fornalik: Bo zgubiłeś galoty!
 
Dobrze ze Blaszczykowski nie gral bo znowu Lewy by bez bramki skonczyl.



Boliwia remisuje z Argentyna 1-1. To jest dopiero mysl na wyniki reprezentacji... wybudowac stadion w chmurach i patrzec jak przyjezdni zdychaja po kilku minutach.
 
Czarnogóra pozostaje liderem grupy H! Zespół Brnovicia w drugiej połowie pokazał ambicję oraz lwi pazur i wyrwał zwycięstwo Anglikom. - koniec meczu :)
 
Wesoły mecz:D



Pierwszy raz od dawna(spotkanie z Ukraina oglądałem "jednym okiem") postanowiłem dokładnie obejrzeć poczynania zbieraniny piłkarzy czyli tak zwanej Kadry PZPNu. Smiechu co niemiara. Niezły chaos dało się zaobserwować, każdy chyba chciałbyć bohaterem tego ultraważnego spotkania. Niecelne podania mnie wcale nie dziwnią, dziwi mnie za to niemożność poradzenia sobie w akcji 1na1 z kadrowiczem SM. Wchodzi taki Kosecki i dwa razy daje się ogrywać jakiemuś kelnerowi z San Marino.



Walki też za dużo nie było no bo pewnie tym pizdeczkom cały czas w głowie dudniła myśl: "Boże, dostanę kontuzji to i miejsce w klubie strace. O NIE!" I tym samym ciekawi mnie to czy najjaśniejszy pan Bileter faktycznie sobie zrobił coś chwilę przed meczem czy była to czysta wyrachowana zagrywka. Oby to pierwsze...



No i standardzik. 5do0 to zamało by Janusza radowało :-) Ostatnio gdzieś czytałem słowa J.K. Bieleckiego który to stwierdził, że atmosfera na meczach kadry jest bardzo słaba, brakuje dopingu itd. No cóż. Jak pan, panie Bielecki śmię tak twierdzić, przecież na Ojro było zajebiście. Nareszcie macie takie stadiony jakie chcecie mieć. Bez tej całej chuliganki, więc w czym problem?



Hipokryzja i obłuda bije aż nad to.



Ale ja cały czas wierzę, że sytuacja wróci kiedyś do normy. Kadra uwoli się od farbowanych lisów i trybuny nie będą wygwizdywać swoich piłkarzy po porażkach a tym bardziej po WYGRANYCH meczach. Nie ważne kto będzie przeciwnikiem.
 
Gara posiada po prostu cale San Marino, pisal przeciez na czacie, ze ma we Wloszech 'mala dzialke'.



zenujace bramki, zenujaca reprezentacja, po prostu nie moglem czasem juz na to patrzec. dobry myk z biletami Zibi, good job.
 
malo brakowalo a pierwszy raz od 4 lat san marino strzelilo by gola, jebani amatorzy, jak ja tej jebanej kadry nienawidze, dobre nazwiska dobry hajs, 0 ambicji i zaangazowania
 
patrzcie na taka chorwacje, nazwiska podobne do naszych, a wymiataja az milo, dzisiaj zagrali slabszy mecz ale spieli dupy i przegrywajac 1;0 zdolali w koncowce zdobyc 2 bramki
 
Jezeli ty w reprezentacji Chorwacji widzisz nazwiska podobne do naszych to tylko moge ci pogratulowac wiedzy o pilce noznej.
 
Hah zanim my się dorobimy takich piłkarzy jak mają Chorwaci to minie chyba kolejne 10 lat :D



A co dopiero takiego grajka jak Modrić do pomocy :D
 
poza modriciem i mandzukiciem nie ma tam zadnych wielkich gwiazd, ot zwykli wyrobnicy, no jeszcze srne mozna do tego grona zaliczyc
 
Modric = rozegranie jakiego polska pilka nie widziala.



do grona tych 3 dorzucilbym spokojnie Rakiticia, Jelavicia, Eduardo, Olic'a, Petricia, Lovrena. przeciez to jest klasa wyzej niz wiekszosc reprentantow Polski.



tez czasem tak mam, lapie sie na braku obiektywizmu w przypadku naszej repry, to samo z liga. reprezentanci powolywani z polskiej ligi wygladaja 'troszeczke' gorzej jak musza grac na lepszego zawodnika niz na takich ktorzy biegaja po 'ekstra'klasie.



a roznica miedzy Chorwacja a Polska jest taka, ze Chorwaci potrafia pokazac w reprezentacji to co graja w klubie - u nas Lewy nie ma podania od Gundogana czy Goetze - biega jak, za przeproszeniem, idiota w srodku boiska szukajac pilki. kurwa, napastnik - naaaaaaprawde?!
 
Jedynym plusem jest zwycięstwo. Gra bez żadnej taktyki, kompletnie bez pomysłu. Obrona reprezentacji na tle amatorskiego rywala wypada słabo i trzeba będzie szukać drugiego stopera do pary dla... Salamona bo z Glikiem to daleko nie zajedziemy. Mierzejewski podobnie jak Obraniak żadnej jakości nie gwarantuje. Pisałem o tym w dyskusji z Alem. O ile wczoraj jeszcze broniłem selekcjonera to po meczu z San Marino stracił cały mój kredyt zaufania. Nie można tłumaczyć go skoro z ostatnią drużyną w rankingu nie jesteśmy w stanie przeprowadzić kilku, składnych ataków a wszystkie groźne sytuacje wynikają z przewagi umiejętnośći indywidualnych zawodników lub większej siły fizycznej. Z silniejszym rywalem tej przewagi mieć nie będziemy. Przez 90 minut w grze naszej reprezentacji nie było żadnego pomysłu na rozegranie piłki, zagrożenie stwarzaliśmy przeważnie po indywidualnych dryblingach Grosickiego, Lewandowskiego czy innych. Ambicja była, brakowało pomysłu na poukładanie gry a to już wina selekcjonera bo jak nie z San Marino to z kim ta gra ma wyglądać dobrze? Zastanawiam się też co robi dwóch defensywnych pomocników (Polański, Krychowiak) w spotkaniu z San Marino:-). Przecież spokojnie można było postawić na jednego, Mierzejewskiego przesunąć ze skrzydła na rozgrywającego a na jego pozycji(lewym, prawym skrzydle) mógłby zagrać od początku Kosecki. Jeszcze lepszym rozwiązaniem byłoby danie szansy w takim meczu Majewskiemu. On jest typowym rozgrywającym na Ukrainę za słaby ale z San Marino powinno to wystarczyć. A tak mieliśmy stary obraz: dwóch defensywnych pomocników z których żaden dogrywać piłek nie potrafi, cofający się na środek Lewandowski (no bo nie ma piłek, a jak ma piłkę w środku to nie ma do kogo podać bo w polu karnym nie ma napastnika) i usilnie forowana gra skrzydłami. Kompletnie bez środka pomocy.



O stałych fragmentach gry już nawet nie wspomnę. Żeby na tyle rogów nie strzelić ani jednej bramki z tego elementu San Marino:-).



Żeby awansować to trzeba ograć Ukrainę na wyjeździe, Czarnogórę u siebie i Anglię na Wembley. Zwłaszcza z tą Anglią na Wembley mam niemiłe wspomnienia. Tak więc po mistrzostwach.
 
A nie mówiłem.:-)



efc050399c939.jpg
 
Nie spodziewałem się,że można zagrać tragiczny mecz z San Marino. Nasi piłkarze zaskoczyli mnie i udowodnili,że można.
 
Dla tych co uważali, że Nani nie powinien dostać czerwonej.



http://www.101greatgoals.com/blog/the-clearest-red-card-ever-taras-stepanenkos-shocking-foul-ukraine-v-moldova/
 
Wszyscy? Serio? To chyba inaczej rozumujemy pojęcie "rozsądni obserwatorzy", bo z tego co czytałem wtedy po meczu to opinie wśród nich były podzielone pół na pół.
 
Jak ktoś nie widzi różnicy pomiędzy faulem Stepanenko a faulem Naniego to już nie zobaczy. Pierwszy wszedł brutalnie i z premedytacją w rywala a drugi sfaulował próbując przyjąć piłkę. W pierwszym przypadku czerwona i wykluczenie na parę meczów jest oczywiste a w drugim żółta kartka bo o czerwonej nie mam mowy.



Co do gry Lewandowskiego to chyba każdy powinien wiedzieć, że jest to piłkarz żyjący z gry drużyny. Jak drużyna gra dobrze to on strzela gole i jest główną gwiazdą a jak gra w słabej drużynie to za wiele sam nie zrobi. Mimo wszystko proponuję porównać go do Milika i do tego co pokazywał Brożek na ME. Różnicę widać gołym okiem na korzyść Roberta. Lewandowski w MU poradziłby sobie bez problemu ale już w drużynie która gra z kontry i bazuje na niskich szybkich dryblerach Robert nie ma co szukać. On musi dostawać dobre piłki. Potrafi się świetnie zastawić i wyrobić sobię miejsce do strzału. Dobrze gra głową i ma dobry strzał z każdej pozycji ale dryblerem kiwającym na szybkości 4 zawodników nie jest i nigdy nie będzie. Wczoraj gra drużyny była wyjątkowo chaotyczna. Zero jakielkolwiek taktyki. Na siłę do przodu. Mnożyły się niedokładności w grze, bywało, że w jednym miejscu stało dwóch trzech naszych piłkarzy a na wolnym polu nie było nikogo. No i przez to tak to wyglądało. Każdy z nich jak dostanie piłkę to nie ma do kogo podać przeważnie i przez to wychodzi taka kopanina w wykonaniu naszych.



Stepanenko (1-0 1 KO by Headkick)



KSW 28 Stepanenko vs Waluś?



Jak już się tak czepiacie Lewandowskiego to trzeb przyznać, że on musi mieć parę sytuacji, żeby strzelić gola. To jest jego główna wada.
 
Haha, wiedziałem, że ktoś przywoła sytuację z Nanim. Nie spodziewałem się tylko, że wypłynie to spod palców Tidzeja :-)
A zapomniałem, Madridista...
 
Widziałem kurwa, wiedziałem ,żeby nic nie pisać, nigdy się nie nauczę tego chyba...



Wiadomo już jakie mecze pokaże TVP?
 
Back
Top