Piłka nożna

Zlatanowi to już profilaktycznie dają czerwone. :D Ale w sumie może to i lepiej, nie będzie szaleć potem jak z St. Etienne ostatnio.
 
Lichsteiner spokojnie zapracował na dwie źółte w pierwszej połowie.







Zgadzam się z tym zdaniem. W drugiej połówce za tą symulkę gdy odepchnął jednego z graczy Celticu i jak ten upadł on sam rzucił się na ziemię- z marszu bym mu drugie żółtko dał.



Co od razu rzuca się w oczy przy grze Włochów- straszna symulka i ogromna gestykulacja. Próbują nawet najmniejsze głupstwo wymusić na sędziach. Z kolei gdy oni faulują, to wiadomo straszne niewiniątka.
 
Juventus wczoraj załatwił raczej sobie awans do 1/4 finału, PSG też już blisko.


Jakie są panowie wasze typy na dzisiejszy wieczór?
 
Jaram się meczem Real - United. Moja ukochana drużyna, czyli Czerwone Diabły wreszcie stoczą mecz z moją znienawidzoną drużyną, czyli realem. Długo czekałem na ten mecz :)
 
postawie na manu, bo na real sie nie oplaca, ale mysle, ze real w takiej formie jak teraz wygra, albo zremisuje conajmniej. w drugim meczu borussia remis, albo wygraja z overkiem 2,5
 
Chciałbym, aby MU wywalił Real, jednak wydaję mi się, że nie dadzą rady. Dzisiaj obstawiam 3:1 dla Realu. I myślę, że BVB jest w stanie dzisiaj wygrac.
 
mam nadzieję, że manchester wywiezie korzystny wynik z madrytu, czyli najmniej bramkowo zremisuje...



odnośnie drugiego spotkania zastanawia mnie forma ukraińców po zimowej przerwie...



tu stawiam na remis, chociaż każdy inny wynik specjalnie mnie nie zaskoczy.
 
chcialbym zobaczyc w jaki sposob Real dzis strzela 3 bramki United... ;)



optymistyczny remis bramkowy bylby spoko, ale ogolnie mam nadzieje, ze Real sie pogubi i zostanie dojechany.



Juve mnie zaskoczylo, najs.
 
Jestem jakoś dziwnie spokojny co do korzystnego wyniku Realu, oczywiście palca sobie uciąć nie dam, bo mógłbym być jutro bez palca, ale te klika lat z GD sprawiły, że mam takie przekonanie, być może iluzoryczne, żę jeśli tylko Madrid zagra na swoim poziomie to jest w stanie pokonać każdy inny zespół.
 
ale jakim 'swoim poziomie'? to gdzie oni maja ten swoj 'poziom' z osasuna czy innymi hiszpanskimi potegami? jak bardzo rozni sie ich motywacja na druzyny z czolowki i te gorsze? United, przynajmniej w tym sezonie, trzyma koncentracje na bardzo wysokim poziomie, a na mecze z zespolami z czolowki dochodzi dodatkowa motywacja. jesli RvP i Rooney zagraja na miare swoich mozliwosci to biedna bedzie defensywa (jesli mozna ja tak nazwac) Realu.
 
http://www.manusite.pl/?co=aktualnosci&id=17549 - dlaczego nie piszemy 'ManU'



osobiscie nie lubie tego site, wole devilpage.pl
 
to nie bylo osobiste, po prostu kolejny raz juz to widze tutaj i mnie mocno razi, nie zmusze nikogo przeciez do stosowania sie, czysto informacyjny przekaz, sam czasem nie przejawiam szacunkiem do klubow jak np. city. :-)
 
baju to, że United trzyma koncentrację to ja rozumiem, możesz mi wierzyć albo i nie, ale Madryt grał tak w poprzednim sezonie :-) druga sprawa, że Real jakiś tam poziom ma i mam nadzieję go dzisiaj zobaczyć bo widać ogórki już im nie podchodzą. No i jeszcze jedno, ale to tylko moja subiektywna opinia, wg mnie ManUtd choć robi rekordowy sezon to nie gra jakiejś nadzywczajnej piłki, jak czytam, że zwłaszcza Anglicy zamiast wywyższać pod niebiosa United skupiają się nade wszystko na słabości rywali - na zjeździe pochyłym Roberto Manciniego w City, chaosie w Chelsea czy też marazmie w Arsenalu. W ogóle nie widać aby ktoś w dziele SAFa dostrzegał wielkość oprócz tej mentalnej. United mieli w tym wieku zdecydowanie lepsze ekipy, przy czym nie znaczyło to, że proporcjonalnie notowali lepsze sezony.



Liczę na fajny mecz i niech wygra lepszy.
 
nie dam rady obejrzec, bo jestem na swojej wsi i mimo megasuperfullwypas pakietu z polsatu to w tv nie ma szans, a net jest z transferem wiec nie widze tego na streamie.



juz nie przesadzajmy, ze United kreci sezon tylko dlatego, ze przeciwnicy nie maja formy. Fergie ma jak co roku wysyp kontuzji + brak skrzydlowych praktycznie. radzi sobie bardzo dobrze z tym co ma i chwala mu za to. jesli dla kogos RvP, Wayne czy Evra to nie jest swiatowa czolowka to spoko, nie bede sie klocil. powszechnie wiadomo, ze hiszpanska liga tylko sie liczy, w koncu jedenastka swiatowa to fcb i rm... :-)



Real w tym wieku tez mial zdecydowanie lepsze ekipy. dla mnie ich terazniejsza 'ekipa' = Iker + CR7 + Jose Mourinho. na tym bym skonczyl. :)



licze na przede wszystkim walke ze strony United jak to zawsze pokazuja. caly swiat zakochany jest w fcb i to jest dla nich przyklad pieknej pilki, niestety angielska nigdy nie bedzie taka i zawsze bedzie uwazana za tylko 'fizyczna' i z malym 'polotem'. moze to dziwnie zabrzmiec, ale wlasnie taka pilke wole niz tysiac podan w srodku boiska i przywolywanie przez komentatorow 'tiki - taki' co 15 sekund.
 
Ja pieprze!Jak na zamówienie w jednej chwili padły meczyki i drhtv...



http://www.pl-sport.tv/







Ramos dokłada od siebie gdy jest faulowany, świat się kończy..
 
Ale się wkurwiłem. Wracam do domu z myślą, że rozłożę się na łóżku i delikatnie odprężę oglądając United z Realem. Włączam TVP, a tutaj Shakhtar z Borussią. No ja pierdolę. Nie chce mi się podłączać nawet kabla hdmi do TV tak się wkurwiłem.
 
Back
Top