Piłka nożna

Klej w rękach ma De Gea, nie odbija piłek tylko wszystko łapie.



EDIT: Bo większośc bramkarzy takie strzały jak on łapie to parują/odbijają na bok.
 
czemu mialby je odbijac, przeciez nie gra dla Realu. tak jak pisalem, remis bramkowy z Santiago to zajebisty wynik, na OT Real bedzie mial baaardzo ciezka przeprawe. :)
 
Emocji w rewanżu z pewnością nie zabraknie, wynik dwumeczu wciąż pozostaje sprawą otwartą. Będzie się działo na Old Trafford.


Borussi całkiem korzystny wynik udało się wywieźć z Doniecka.
 
Całkiem spoko meczyk w Doniecku. Mój drugi obejrzany mecz w tym roku. Szkoda, że ta miłosć mojego życia umarła we mnie :(
 
Ktos ogladal Real - ManU ? Jak wrazenia ? Bo z niektorych komentarzy na innych stronach wynika ze Diably nic ciekawego nie zaprezentowaly.
 
Teraz na TVP1 pokażą skrót Real M. vs Manchester a tak swoją droga to Manchester mi kupon zje... wczoraj mecze trafiłem miałem że Manchester wygra i Porto i Bayern narazie tylko Anglicy mi popsuli kupon, Borussi i Schalke nie dałem
 
W sumie racja, czy to poslizg Terrego przy karnym czy 2 bramki w doliczonym czasie, mozna to spokojnie zaliczyc do farta.
 
Szanse w tym momencie obu drużyn na awans:



Real - 49%


MUTD - 51%







Nie ma co się sugerować tym wynikiem bo na OT może się zdarzyć dosłownie wszystko...
 
Zawsze się zastanawiałem co ta biedna piłka zrobiła tym 22 niedobrym facetom, że oni ją tak cały czas kopią...
 
ahaha, wlasnie na skrocie RM - United dowiedzialem sie, ze Walcott walczyl o pilke dla Diabłów.



Darek to nawet w skrocie potrafi dac troszke geniuszu. przeciez Welbeck taki podobny...



Real cisnal, David rzeczywiscie w formie mega, szkoda sytuacji RvP, Xabi uratowal dupe.
 
bez przesady z tym 50/50, zeby byc obiektywnym to trzeba dac cos w stylu 60/40 na man u, co nie zmienia ze bede gral w kierunku realu, bo kursy beda pewnie wysokie :) tak jak dzis na diably
 
600468_517913561588444_349690987_n.jpg








:-)



ciekawe jakie to uczucie 'stworzyc' takiego zawodnika. come back, CR!
 
Stworzył to go Sporting CP, a w ManU tylko go oszlifowano, teraz RM gra chyba swoje maksimum, ale mam nadzieję, że się myle. Pierwszą połowę zagrał dobrze, w drugiej praktycznie niewidoczny. Mecz dużo ciekawszy niż wczorajszy Juve, rewanż kwestia otwarta.
 
To prawda że David Beckham podpisał kontrakt z PSG? Kumpel w pracy mi tak mówił i szczerze nie wiem czy mówił prawdę czy robił sobie jaja
 
@Kolumb, w polskiej lidze raczej o to nie trudno :-)



Mimo wszystko, nie przypominam sobie aby w ostatnich latach jakiś polski klub kupił od innego niezłego ligowca ich najlepszego piłkarza. Być może mam krótką pamięć, ale tylko czasy Wisły i Cupiała mi świtają. Wiadomo, że to nadal ITI i jedna jaskółka wiosny nie czyni, do tego transfer przeprowadzono na niezbyt normalnych warunkach, ale i tak podziwiam w tym momencie Legię.
 
No chyba za najlepszych lat Wisły był handel na potęgę. Żurawski z Lecha. Mi się przypomina.



A z tą ligą mistrzów to zawsze jaja wychodzą. Dawniej Wisła mocna - trafiają na Real albo Barce. Wisła nie robi transferów odpada z APOELem albo legną w Tallinie. Legia raptem raz walczyła ostatnio o LM i odpadła z Szachtarem. Pozostałe polskie ekipy walczące o LM ostatnio to kompromitacja raczej.
 
Sobiech z Ruchu do Polonii :). Ciekawe ile Dwaliszwili bedzie zarabial w Legii bo jak nie dostanie duzej obnizki w porownaniu z zarobkami z Polonii to jest to bardzo slaby transfer ;p.
 
HAHAHAHAHAH BEKA Z SCHIEBERA - 27 minuta zolta kartka 31 minuta druga zolta - Good Bye hahahahahah ;d. . . mial szanse i sie przemotywowal.
 
nie pasuje mi w ogole do tego BVB, tragiczny jest. Reus za to jest kotem, najlepszy grajek z BVB, najwiekszy potencjal.
 
SCHIEBER - przez 5 lat w Bundeslidze strzelił 26 bramek w 88 meczach. On strzelił dla BVB chociaż 1 bramkę? Konkurencja w Dortmundzie na pozycji napastnika jest mega. Lewandowski zawieszony, Schieber czerwo i nie ma napastnika.
 
Back
Top