Piłka nożna

Milik w Polsce już się nie rozwinie? No proszę Cię bez takich cyrków. Lewandowski zanim wyjechał do bundesligi został królem strzelców w ekstraklasie i 1 lidze z tego co pamiętam. A Milika po 15 meczach już wysyłają za granicę. Młody piłkarz musi cały czas grać i się ogrywać, a nie siedzieć na ławce. Wiem, że masz inne zdanie więc na tym zakończmy.
 
~40 spotkan w Ekstraklasie, teraz na 14 spotkan ma 7 bramek jak dobrze pamietam. ogladasz czasem polska lige? jesli 18 latek robi czasem z obroncami co chce to czego on tu ma szukac? Lewy byl krolem strzelcow w 1 i 2 lidze przed Ekstraklasa, tylko, ze on mial wtedy tyle lat co teraz Milik. chcialbym zobaczyc mlodego w tej 2 lidze polskiej (w sumie 3) jak tam by sobie 'poradzil'. :-)



wiem, ze moze idealizuje, ale talenty w Polsce zdarzaja sie bardzo rzadko niestety i wg mnie jak maja okazje to niech jada i sie ucza. z treningow, sparingow i wejsc z lawki (w ostatecznosci) tam wyniesie wiecej niz z wystepow tutaj, takie jest moje zdanie.
 
Wlasnie takimi przedwczesnymi wyjazdami juz wielu sobie karierie spie...lo. Slabszy mecz Kieslinga... naprawde wierzysz, Kiesling, ktory aktualnie jest liderem strzelcow po jednym meczu slabszym bedzie zdejmowany na rzecz Milika? Na razie to Milik duze problemy z utrzymaniem formy, po paru meczach lepszych potrafi zagrac 3-4 tragiczne. W polskiej lidze caly czas by gral i moglby nad tym popracowac. Tam bedzie grac ogony i jak bedzie akurat trafiac ze slabsza forma kiedy bedzie wchodzic to gowno bedzie, a nie nastepny Lewandowski. Ostatnio lepsze wrazenie robi na mnie Kosecki. Co prawda nie jestem przekonany czy za granica by zrobil jakas kariere, ale mniej wiecej w takim momencie jak on jest teraz powinno sie odchodzic. Malo ktos sobie potrafi poradzic po takim wrzuceniu na gleboka wode. Jeszcze gdyby poszedl do jakiegos sredniaka, ale w Leverkusen to on nie bedzie mial za duzo szans na gre.
 
2011/12 - 24 mecze - 4 gole



Rzeczywiście świetny napastnik z tego Milika. :-)



Mateusza Klich z tego co pamiętam po przejściu do Wolfsburga nawet nie łapał się na ławkę rezerwowych - nie dał rady trenować...
 
a kto daje rade trenowac u Felixa? znajdz mi pilkarza ktory wypowiadal sie mega pozytywnie na temat jego obozow treningowych czy samych treningow.



pamietajmy, ze Milik to 94', Kosecki przy nim to doswiadczony grajek. :)



btw Gotze dobrze przypierdolil. BVB ma problemy z Wieśniakiami, zle sie dzieje w Dortmundzie.
 
Wiekszosc sie nie wypowiada pozytywnie. Klich sie nie wypowie, bo w ogole nie byl w stanie przezyc treningu. :D


I wlasnie dlatego Milik powinien jeszcze poczekac moim zdaniem. Moze nie 4 lata az, zeby byl w wieku Koseckiego, ale tak z rok moze dwa lata. Niech pokaze, ze w tej naszej pseudolidze potrafi zostac krolem strzelcow, a dopiero potem sie zabiera za podbijanie bundesligi.
 
Przypomnijmy, że Milik udał się do Niemiec prosto ze zgrupowania kadry w Turcji. W Leverkusen pojawił się w sobotnie popołudnie, gdzie najpierw obejrzał mecz Bayeru z HSV (3:0) po czym przeszedł testy medyczne.



Według dziennikarzy stacji Polsat Sport wypadły one pomyślnie i piłkarz związał się rocznym kontraktem z wiceliderem niemieckiej 1.Bundesligi. Górnik ma otrzymać za Milika 2,5 mln euro, a sam piłkarz ma zarabiać na BayArena milion euro rocznie.



Zawodnik dołączy do drużyny "Aptekarzy" już w styczniu i będzie rywalizował o miejsce w wyjściowym składzie z Stefanem Kiesslingiem czy Andre Schurrle. Jego klubowym kolegą będzie ponadto Sebastian Boenisch.









Według informacji, do jakich dotarł Mateusz Borek, Wolski już we wtorek ma wyjechać na testy do Fiorentiny. Włosi są skłonni zapłacić za niego 2 mln euro. "Viola" zajmuje obecnie 6. miejsce w Serie A.
 
podczas meczu BVB Borek podal, ze za Milika dali 2,6mln euro + bonusy, a kontrakt jest na piec lat. wg niego informacja 100% pewna.
 
Co jak co, ale Borek jeżeli chodzi o piłkę to ma dobre kontakty i zawsze mu brak savoir vivru. Jeżeli to nie jest prawda to mocno będę zaskoczony.
 
Jeny, kto to komentuje ten mecz Realu? Ten nowy? Głos ma podobny do Dudka.



A Lewy dzisiaj bramkę strzelił, oby zaczął strzelać też w reprze.
 
Zaczynają jak w poprzednim sezonie... szkoda,że nie kończą tak samo. Wtedy też zaczynali od stracenia bramki, tylko,że wygrywali później po 5:1.







Uff,chociaz 1:1..
 
No i w pizdu... Morata miał meczówkę na nodze jeszcze w końcówce, ehh...



Liga już totalnie w pizdu... Tragedia, gdzie jest Madryt z poprzedniego sezonu :-)? Por que Jose? Por que Cristiano? Por que Ozil? Por que?
 
tak bylo 1.10 kurs myslalem, ze Real z przedostanim zespolem da sobie rade moj blad. Tylko oni mi nie weszli a szkoda
 
Gaara - jaki Pedrito ? Chyba inny mecz ogladasz, druga bramke strzelil Busquets.



A tutaj bramka na 1-1 Adriano:



 
Back
Top