Piłka nożna

Ale w czym jest problem? Coś się nie zgadza na tym obrazku? Chyba oczywistą sprawą jest, że w drugą stronę działało by to tak samo.



Nie, nie jestem kibicem Barcelony.
 
Właśnie nie ma się tym co przejmować.Na tym obrazku praktycznie sama prawda jest.



Nie, nie jestem kibicem Barcelony x3
 
@Hubi



Powiedz mi co w tym obrazku jest nieobiektywnego? Bo moim zdaniem pokazuje prawdę, ujętą w taki,a nie inny sposób,ale prawdę. Nie spinaj tak, a takie obrazki oglądaj z większym dystansem ;)
 
Po prostu boli mnie, że wrzucają to media i to dość obszerne wp.pl. Sorka, ale ja nie widziałem obrazów gloryfikujących Ronaldo nigdy.

Propaganda :D. Messi strzelił w tym roku dużo więcej bramek niż Ronaldo. Według większości kibiców piłki nożnej jest też najlepszym zawodnikiem na świecie. Jako, że Ronaldo uznawany jest za nr 2, dość oczywiste jest, że są do siebie porównywani. Gdzie ty tu widzisz propagandę? Taka rada, postaraj się patrzeć na takie rzeczy bardziej obiektywnie, z dystansem.


A wiesz dlaczego? Bo Messi jest przedstawiany jako Messiasz, wybawiciel futbolu od złego, bezczelnego Ronaldo.
 
Mou napewno poprawia mu wizerunek :)



zluzuj bo ten obrazek tylko pokazuje statystyki w ironiczny/ przekoloryzowany sposób.
 
Bo ludzie nie znoszą prawdy, a Mou nie jest klakierem prasy, tylko jest prawdziwy.



Czytając konfę przed jutrzejszym meczem, mam wrażenie,że ma spory żal do Karima za mecz z Vigo:

Chcę zapytać o stan innego zawodnika, Karima Benzemy. Co z nim? Wyleczył już uraz z Pucharu Króla? Będzie na jutro gotowy? I poza tym, jak ocenia pan jego postawę w ostatnich meczach?



Myślę, że nie będzie jutro gotowy do gry. Tak myślę. Bo dla mnie zawodnik, który schodzi z boiska kontuzjowany... nie powinien, nie powinien być wyleczony i grać dwa dni później. Czasami tak się dzieje, czasami tak jest, że zawodnik opuszcza boisko na ramieniu kolegi, opuszcza boisko na noszach i dwa dni później jest gotowy do gry na topie. Jednak w moim założeniu zawodnika schodzisz, gdy nie możesz już dać więcej, a gdy nie możesz dać więcej, to nie jesteś gotowy na następny dzień i następny mecz. Jednak mamy tyle trudności z przodu z powodu braku Higuaóna jako opcji, że chciałbym, żeby Karim był jutro opcją.
 
Hubi - Odnośnie konfliktu Barca - Real, myślę że konflikt polskich kibiców tych klubów jest popierdolony i przekracza niektóre granice. Każdy kto jest w to zaangażowany powinien sobie troszeczkę odpuścić, bo patola opór.
 
Nie chcę tutaj żadnej kłótni wywołać, ale jeśli Mou ma namyśli Messiego to trafił kulą w płot.



On miał tylko stłuczone kolano co po 2 dniach jest żadną przeszkodą wyjść na boisko.



Sam raz miałem podczas meczu stłuczone kolano i przez 3 h nie mogłem chodzić, a na drugi dzień już mogłem grać na luzie.
 
@Keesdablju, nie słyszałeś o 'sensacyjnym zwrocie'? Podobno trafił do Celticu, nie wiadomo jak i skąd.
 
Miał na myśli raczej Varane, który biegał z kontuzją cały mecz i to kontuzja chyba dość poważna, a Karim zszedł i za chwile normalnie się poruszał. Zresztą CR też grał kiedyś z wybitym barkiem,skręconą kostką, niewidząc na jedno oko(+ lekki wstrząs miał wtedy chyba) i mogło mu o to chodzić. Absolutnie nie pił tutaj do Barcy :)
 
Milik narazie na testach w Leverkusen, jaki Celtic?



ciekawe ile hajsu dostanie Gornik.
 
Czuje ze predzej skonczy jak Klich w Wolfsburgu. Nic w polskiej lidze jeszcze nie osiagnal, a sie porywa na bundeslige.
 
nie zaplaciliby 2,5mln euro polskiemu klubowi gdyby nie wierzyli w jego potencjal, dla mnie Milik jest materialem na mega napadziora jak na polskie standardy, a porownywanie do Klicha czy Swierczoka jest bez sensu. kto wie jak to sie wszystko pouklada? Barriosa Lewy tez mial nie wygryzc.
 
Tak w szczególności w ostatnich 4-5 meczach pokazał jaki z niego mega napadzior. A porównanie do Klicha jak najbardziej logiczne, bo obaj odeszli do zanim cokolwiek u nas jeszcze osiągnęli. Natomiast Lewandowski odchodził będąc królem strzelców ligi.


Edit: Lokurva w CF mowia, ze Wolski na rozmowach z Fiorentina. Tez za wczesnie, jak dla mnie, tym bardziej po kontuzji.
 
haha, czelsi w formie! a tak hucznie zapowiadali, jak to to Torres wrocil do formy strzeleckiej i jest taki zajebisty. Rafa out!!! :-)
 
Barriosa Lewy tez mial nie wygryzc.


Barriosa wygyzła kontuzja, a nie Lewy. Nie mieli więcej napastników więc musiał ktoś grać na tej pozycji. A z tego co pamiętam to Robert cały pierwszy sezon był tylko zmiennikiem Barriosa.
 
okej, kontuzja, ale po kontuzji Barrios wrocil do formy, strzelal bramki jak wchodzil z lawki i co? wylecial sobie do Chin, bo widzial, ze nie ma szans powalczyc z Lewym o 1 sklad, a hajs musi sie zgadzac. rzeczywiscie, teraz ujmijmy Lewemu umiejetnosci i walki o miejsce w skladzie. dwukrotny mistrz Niemiec, to raczej cos mowi, miejsca w skladzie nie dostaje sie za darmo, trzeba zapierdalac, a fizycznie Lewy zostawial na boisku tysiac razy wiecej niz Barrios.
 
Najskuteczniejszy napastnik BVB ostatniego sezonu (21 bramek) pauzował z powodu kontuzji uda na początku obecnego sezonu. Do gry wrócił na początku października, jednak trener Jurgen Klopp wprowadzał go na ostatnie minuty spotkań z ławki rezerwowych.



Barrios palił się jednak do gry i sposobił się do gry w podstawowym składzie mistrzów Niemiec. To jednak będzie musiało poczekać. Podczas poniedziałkowego treningu Borussii napastnik upadł na murawę i złapał się za udo. Piłkarz udał się następnie na badania do szpitala.


Po tej kontuzji zagrał tylko 3 mecze od 1 min. i strzelił 4 bramki.
 
cos wykazaly te badania? jak byl lepszy od Lewego to czemu nie zostal i nie udowodnil, ze to on zasluguje na miejsce w pierwszym skladzie? nie dosc, ze news z wp, to jeszcze zamieszczony rok temu. wiem, ze RL9 (:-)) mozna nie lubic za pazernosc na hajs czy cos, ale umiejetnosci mu nie ujmuje.
 
Nie ujmuje Lewandowskiemu umiejętności i się zgadzam z tym, że jakby Barrios chciał coś udowodnić to by został na kolejny sezon. Tylko ciekawe czy jakby nie ta kontuzja to Klopp by postawił na Lewego.
 
ale wlasnie o to chodzi, trzeba szukac swoich szans, Milik w Gorniku nie rozwinie sie. slabszy mecz Kieslinga czy Schurrle i bedzie mial szanse sie pokazac, na treningach niech daje z siebie wszystko i zapracuje na swoje. kazdy ma jakies ambicje i jesli bedzie pracowal na sukces to powinien go przy takim talencie osiagnac. jest bardzo mlody i nawet ten sezon moze mu dac wiecej niz 10 lat w Polsce. sam Kicker napisal, ze bedzie zmiennikiem Kieslinga. o Klichu czy Swierczoku tez takie cos pisali? nawet Abdula tak nie 'zapowiadali'.
 
Back
Top