Piłka nożna

już myślałem, że straca 2 punkty ale chyba nigdy MU nie przestanie mnie zaskakiwać
 
gdyby byla sprawiedliwosc to koncowka nie bylaby nerwowa, byloby 2-4, nie wiadomo czy Toure by strzelil w ogole na 1-2 w takim wypadku. pisalem juz tysiac razy, ze w przeciagu sezonu bledy wychodza na ~0.



a zachowanie kibicow citizens nie dziwi, od zawsze wiadomo kto jest 'glosnymi sasiadami' ktorzy niestety zachowuja sie tak, a nie inaczej.
 
@baju



Super, że Twoja ulubiona drużyna wygrała derby, ale to nie powód do obrażania rywali...



Co do meczu to naprawdę rewelacyjna druga połowa, City zagrało bardzo ładnie. Sędzia na dużo pozwalał. W sumie cieszę się, że gol na 3:0 nie został uznany, bo byłoby po meczu, a tak to mieliśmy niesamowite widowisko.
 
No to o co wreszcie chodziło z tym Ferdinandem? Ponoć wpadł jakiś fan na boisko, zaraz widzimi Rio z rozciętym łukiem brwiowym ... a wcześniej była powtórka jak sobie sam wymierzył sprawiedliwość walać się pięścią w łeb gdy próbował zaciągnąć koszulkę na głowę :-)
 
lekkie emocje, o rzucaniu przedmiotami w Rio juz nie wspomnisz? rzeczywiscie moje 'obrazanie' na forum mocno wplywa na cokolwiek. derby to derby, pada wiele nieprzyjemnych przymiotnikow, a te przekrecanie nazw to czyste 4fun, jak kogos to tak bardzo razi to przepraszam. ile razy widzialem okreslenie 'meeczyser' czy inne 'zabawne' mixy, who cares. ;)
 
A tyle wmawiają, że w Anglii nie ma problemu chuligaństwa...


To tylko ci co angielska piłke znaja z Canal+ oraz Gazeta Wyborcza.:-)







1355066934252.gif




A9r0Iy6CUAAYlxL.jpg:large








1355065316772.gif
 
Jakby Tevez grał od 1 min. to mecz mógł inaczej się skończyć. Balotelli nic nie wnosił do gry. W drugiej połowie jak wszedł Tevez za Mario obraz gry wyglądał znacznie lepiej.



A co do sędziego to dziś za dużo pozwalał zawodnikom. Kiedy trzeba było puścić gre to on gwizdał faule. a jak nic nie było to on widział faul. A co do nieuznanej bramki to mam nadzieję, że w przyszłości sędzia będzie mógł skorzystać z powtórki video by podjąć prawidłową decyzję.
 
no właśnie, bardzo żałuję, że nie widziałem Everton - Tottenham, ale obecny mecz mi to wynagradza :]
 
niestety szkoda tych punktów...



remis był w zasiegu młotów, a tak pogrążyli ich byli piłkarze...
 
Ja pierdzielę, wkurwia mnie juz ten Tottenham w tym sezonie. A ten pejs na stanowisku prezesa zrobił najgorsze co mógł, zwalniając Harrego i biorac Vilasza Boasza.....:-)
 
oby zaden, do Realu niech idzie, jego ojciec sie niby wypowiadal juz, ze jest zainteresowany.
 
oby zaden, do Realu niech idzie, jego ojciec sie niby wypowiadal juz, ze jest zainteresowany.




Z Atletico do Realu nie bardzo sprytnie jak dla Mnie




A ten pejs na stanowisku prezesa zrobił najgorsze co mógł, zwalniając Harrego i biorac Vilasza Boasza....


Przeciez ten klub to wszystko pejsy
 
a z United do City sprytnie? pan Tevez wykonal taki ruch i zyje. ;)



Real z Atletico nie hejtuja sie az tak, Real walczy o wyzsze cele + lepsze pieniadze, moga podkusic kolumbijczyka.
 
a z United do City sprytnie? pan Tevez wykonal taki ruch i zyje. ;)


To jest przypadek totalnego skurwienia,braku edukacji, oraz traumy wywolanej poparzeniem i dorastaniem w slumsach.



A ten pan nie je na miescie raczej :-)
 
Messi sie wkurwil i 6 dzisiaj strzeli ;).







edit: Sedzia zabral klasycznego hattricka Messiemu, ale nie ma co plakac...
 
Back
Top