Piłka nożna

nie jest kontuzjowany. mozliwe, ze zagra w niedziele



http://www.blaugrana.pl/news/11054/messi_poleci_do_sewilli!.html
 
Bez różnicy, FCB niestety odbierze Mistrzostwo Realowi, Argentyna też da radę awansować bez niego do MŚ, do 1/4 też awansują bez niego więc może sobie spokojnie wypoczywać nawet miesiąc.
 
o ja pierdole, to ladnie go nasterydzili znowu, ja nie wiem jaka ona ma regeneracje tych kontuzji, rzeznik maly. ;)
 
Się BVB żegna powoli z mistrzostwem chyba/..dobrze, że Nasi chociaż trafiają i grają. Niech chociaż z pudła nie spadną na koniec...
 
swiety mikolaju, ladnie prosze o Hummels'a do United.



sAF by z niego zrobil najlepszego srodkowego obronce na swiecie.
 
torres dzis wkoncu pobil dokonania shevy w chelsea ktory mial 22 gole dla the blues , hiszpan obecnie ma 23 gole zajelo mu pobicie slabego bramkowego dorobku shevy....prawie 2 sezony
 
Jak tak dalej pójdzie to Real będzie się musiał bić o Ligę Europejską.Jak dla mnie Ozil jest tragiczny, tylko w pierwszym sezonie jego gra mi się podobała teraz to robi wszystko od niechcenia, jakby mu się nic nie chciało.Jak na gracza tego formatu pare meczów przebłysku w sezonie to za mało.Miejmy nadzieję, że wejdzie Kaka albo Modrić.
 
Ale akcja z Benzemą pierwsza klasa:-)



sędzia nie uznał gola Ramosa, który sam nie był na spalonym,ale jego koledzy byli. Co prawda nie ruszyli się do piłki,ale chyba uwagę odciągali więc nie wiem jak to uznawać.
 
sedzia to dzisiaj dobrze BVB wyjebal z czerwona + karnym. po meczu przyznal sie do bledu nawet. Stark zawsze dla mnie byl czolowym sedzia, najlepszym sie zdarzaja wpadki jak widac.
 
Stark czołowy sędzia? Dla mnie jeden z najgorszych. Tylko kraśc,kraść,kraść.



Ozil golazo z wolnego i 3:2:-)
 
i tak gracie ladnie pod nas :D mistrza niemiec juz mamy, jeszcze troche i hiszpani tez bedziemy miec :P
 
Stark super sędzia. Sedziowal nasz POL-RUS ;). Blad popelnił przy kartce Pepe gdzie zamiast czerwonej powinien dać zoltą za sam zamiar takiego faulu, no i dzisiaj tez, a tak to wiekszych powaznych bledow nie popelniał. ;)))
 
w koncu? w poprzednim meczu juz pokazal co potrafi, zreszta ja Wayne'a nigdy nie skresle, moj ulubiony typ zawodnika, okrutny walczak. :)
 
Sędziowie przekręcil United przy nieuznanej bramce Younga. Zaraz potem poszła kontra i wpadła bramka.
 
ale jak to, przeciez United ma wykupionych wszystkich sedziow w EPL, nie tak sie umawialismy. :-)
 
Back
Top