Piłka nożna

Wcześniej na forum dowiedziałem się, że Messi nie ma dryblingu.



Dziś dowiedziałem się, że CR7 zdobył medal na Euro za zajęcie 3 miejsca razem z Niemcami.



Czekam na kolejne ciekawe wpisy.:-)
 
@Al napisałem, że Niemcy i Portugalia zajęły 3 miejsce czyli jakby nie patrzeć brąz(choć medale chyba na prawdę nie były przyznawane).
 
magik, nie powiesz mi może, że wolne CR są na poziomie Juninho? powiedz mi ile przykładowo Ronaldo musi wykonać strzałow, aby trafić w bramkę, jeśli Messi to przy nim rzemieślnik, który robi co mecz z Ikera i jego muru bandę osłów to ja już sam nie wiem.



Co do dryblingu, to kto tu mówi o balansie ciała, bezproduktywny rowerek, przekładanie sobie piłki piętką na drugą nogę i i kilka innych cudeńków sprawia, ze dyrbilng CRa jest prosty jak konstrukcja cepa dla obrońców ... minąć Alvesa to wciąż dla Ronaldo wyzwanie ogromne.



Piłkarzem, który był wzorem dryblingu, który czemuś służył był oczywiście El Fenomeno.
 
Nie mówie, że są najlepsze w historii sportu, tylko jedne z lepszych obecnie - a co do dyskusji to patrzyłem podsumowanie la liga z zeszłego sezonu gdzie było porównanie obu i CR miał ponad 2 x wiecej bramek z wolnych wiec to chyba ucina dyskusje. A co do dryblingu - to jakoś w meczach nie widać żeby było to dla obronców proste jak budowa cepa, tym bardziej że bocznych skręca jak chce - a co do Alvesa - to jeden z najlepszych prawych wiec troche pokory, tym bardziej że tych prostych rowerków i sztuczek jakoś nie zobaczysz za często u Messiego, którego błędnie nazywany przez Was drybling to zastawienie się, nagła zmiana kierunku biegu i sprint w tamtym kierunku z piłą u nogi w czym notabene bardzo pomaga mu fizyka i jego 'metr pięćdziesiat w kapeluszu'
 
Jak juz masz jakieś statystyki to może porównasz ile CR strzelił bramek z wolnych i karnych w ostatnim sezonie, a ile Messi?
 
Wiesz, nie chcę wałkować dyskusji, która pojawia się tu co parę miechów, ja po prostu twierdzę, że drybling CR7 robił na mnie wrażenie gdy grał w ManUtd, nie wiem, może widziałem tylko wybiórcze sytuacje, ale jego "kiwki" i zabawy z piłką czemuś służyły, tam mijał obrońców i dosłownie wkręcał ich w ziemię. Mecze Ralu oglądam praktycznie wszystkie i niestety tego nie widzę, niby pomacha tą nogą nad piłką, ale i tak albo ją wycofa albo straci lub przeważnie puszcza "na pałę" i ściga się z obrońcą. Nie wiem, może jestem malkontentem i ja naprawdę rzadko widzę, aby "bocznych skręcał jak chce" co innego taki Marcelo. No i nie musisz Nas uświadamiać co to jest drybling :-)



Ach i jeszcze ile musi oddać CR tych strzałów, 4 albo 5 razy więcej :]



Ja powiem Wam szczerze, może nie pamiętam, ale dopiero w meczu z Ajaxem zobaczyłem jak CR lrobuje bamkarza w sytuacji sam na sam, przez te parę lat jego gry w Realu nie przypominam sobie aby tak wykończył akcję, przeważnie robił strzał a la Lampard karne, czyli zamykam oczy i walę z 3 prędkością kosmiczną w środek bramki :}
 
ty jestes zaslepiony bardziej niz psychofani fedora, gosciu po czym wnioskuejsz ze messi strzela gorzej wolne od ronaldo?
 
Ronaldo w ciągu sezonu o wiele wiecej wykonuje wolnych niż Messi. W Barcelonie często do wolnych podchodzi też Xavi czy Alves.



Tak więc ilość strzelonych bramek przez CR z wolnego o niczym nie świadczy.
 
Dziś dowiedziałem się, że CR7 zdobył medal na Euro za zajęcie 3 miejsca razem z Niemcami.








To idź poczytaj , a później się smiej, bo to jest prawda. NA euro są dwa trzecie miejsca.








Ach i jeszcze ile musi oddać CR tych strzałów, 4 albo 5 razy więcej :]






Bo CR strzela z każdej odległości (dobrze i źle) a Messi tylko z bardzo bliska.



CR7 już nie macha tymi przekładankami, bo mu się zarzucało,że to jest bezproduktywne, efektowne,ale nie efektywne. Zmienił to i moim zdaniem dobrze, chociaż czasami tęsknie za "stepovera'mi"
 
jimbean po pierwsze nie gosciu, bo nie jestem dla Ciebie gosciem, po drugie czytaj ze zrozumieniem to nie bedziesz musial zadawać głupich pytań
 
Hubi daj jakieś źródło, bo sam wkleiłeś takie info. Pierwsze słysze, żeby na Euro rozdawali medale za zajęcie 3 miejsca. Jakby tak było to by zorganizowano mecz o 3 miejsce. Nigdy też nie spotkałem się z opnią eksperta od piłki noznej, który by powiedział, że jakaś reprezentacja zajeła 3 miejsce na Euro.
 
W celu rozładowania atmosfery apropos rzutów wolnych, kiedyś najwyższą skutecznością ich wykonywania mógł pochwalić się Alex Del Piero, wynosiła ona około 33 %, czyli średno co trzeci wolny kończył się bramką. Nie kojarze tylko czy dotyczyło to wolnych wykonywanych we wszystkich rozgrywkach, czy tylko w CL.
 
Rozdają. Ta dyskusja jest żałosna. Niektórzy ludzi tutaj mnie tak wkurw*** że normalnie zabiłbym.
 
Pierwsze słysze, żeby na Euro rozdawali medale za zajęcie 3 miejsca. Jakby tak było to by zorganizowano mecz o 3 miejsce. Nigdy też nie spotkałem się z opnią eksperta od piłki noznej, który by powiedział, że jakaś reprezentacja zajeła 3 miejsce na Euro.


Wrzuciłbym do "The best of...", ale niezwiązane z MMA, także sobie daruję. :-)
 
Na tym forum nie ma co chyba nawet dyskutować, są osoby które potrafią obiektywnie podejść do sprawy, a są osoby które piszą coś takiego:

natomiast Messi to zwykły rzemieślnik, któremu czasem wyjdzie coś dobrego vide ostatnie GD


Ja nie wiem jak trzeba być ograniczonym żeby coś takiego napisać, rozumiem, można twierdzić, że CR jest lepszy, ale kurwa bez jaj...
 
Szady jak to jest takie śmieszne to daj jakieś źródło. Masz wyszukiwarkę więc czekam na jakiś link potwierdzający, że Ronaldo zdobył medal na Euro. Może od razu znajdziesz info, że Messi zdobył brązowy medal w ostatnim sezonie LM? Przecież wtedy Barcelona przegrała w półfinale więc co zajęli 3 miejsce tak?
 
On gra, aby być najlepszym na świecie [...] a nie po to, by być coraz lepszym."







No, zajebiście logiczne.


Rzeczywiście, super się wyraziłem ;) Miałem na myśli, to że nie chce rozwijać się dla siebie, z powodu własnych ambicji, ale po to, by zgarniać nagrody. Amen
 
Proszę was o jakieś wiarygodne źródło, gdzie potwierdzi się, że Ronaldo zdobył medal na Euro za zajęcie 3 miejsca.



Hubi pisał, że CR zdobył medal na Euro więc chcem potwierdzenia. Wychodzi na to, że ja trolluje...



Albo w temacie piłka nożna ja jestem trollem albo Hubi do spółki z Szadym.
 
wyciagacie kurwa ten cytat z rzemieslnikiem, a dotyczyl on jedynie rzutow wolnych wiec darujcie sobie takie 'kopiowanie' poszczegolnych zdan, rly.
 
teraz nikt juz nie wykonuje wolnych tak jak pierre "jebie brame z kazdego wolnego" van hooijdonk czy pernambucano
 
Co jak co,ale ja najbardziej pamiętam pakiety Juninho z wolnych.

Albo w temacie piłka nożna ja jestem trollem albo Hubi do spółki z Szadym.


To jesteś trollem :D Serio, tez się ździwiłem,ale na 100% na Euro są dwa trzecie miejsca.
 
Back
Top