Piłka nożna

Tak sa 3 miejsca ale zdanie brzmialo ze CR ma medal mistrzostw Europy co jest nieprawda. Medale rozdawane sa za 1 i 2 miejsce.
 
No fakt, Van Hooijdonk i Juninho mieli kapitalne wolne, ale jednak skuteczniejszy był Del Piero :) Apropo Holendra, pąmietam mecz Pucharu UEFA Feyenoordu ze zdaje się Rangersami, w którym wykonywał on trzy rzuty wolne, za każdym razem z mniej więcej takich samych pozycji, lekko 25m od bramki, może i nawet koło 30m-bilans dwie bramki i jeden słupek, niesamowita sprawa.
 
@baju



Czyli mam rozumieć, że zgadzasz się z tym cytatem, nawet jeśli dotyczy tylko rzutów wolnych? Bo moim zdaniem Messi wykonuje rzuty wolne na bardzo wysokim poziomie( tak samo jak CR) i nawet jeżeli w tym aspekcie Ronaldo jest lepszy, nazwanie Messiego rzemieślnikiem mija się z celem.
 
Chyba nie, z finałem o którym mówisz kojarzy mi się głównie bramka Jana Kollera :) No chyba, że wszystko pomieszałem.



edit. Sprawdziłem, jednak pamięć mnie nie zawiodła :) Ale sezon się zgadza :)
 
@magik



Kiedy drugi raz przeczytałem Twój post doszedłem tylko do wniosku, że dalsza rozmowa nie ma sensu, albo nienawidzisz Messiego, albo jesteś psychofanem Ronalda. Bez odbioru.
 
Zobaczylem sobie powtorke tego finalu i rzeczywiscie, strzelil 2 bramki (1 z wolnego, 1 z karnego) i piekna bramka Kollera
 
Ale w tym finale o którym napisałeś też strzelił bramkę z wolnego, z podobnego miejsca zresztą :)
 
jasne, ze Messi nie jest rzemieslnikiem, ale Ronaldo potrafi uderzyc z kazdej pozycji i to z sila, wystarczy zobaczyc co robil w United jeszcze z wolnymi. Messi uderza jak podoba mu sie pozycja co daje mu pewien luz. w tym akurat CR wg mnie ma przewage.
 
Mi nie chodzi o to, że ktoś uważa, że Ronaldo ma lepsze wolne, ale o to, że Messi rzemieślnikiem nawet w tym aspekcie nie jest i koniec kropka ;)
 
Ja jestem wielkim fanem CR'a,ale muszę przyznać,że Messi ostatnio bardzo mocno poprawił wolne. Co nie zmienia faktu,że moim zdaniem strzela je gorzej od Cristiano, bo on potrafi uderzyć z każdej pozycji.
 
nigdy nie byl rzemieslnikiem, to jest typowy megamegamega talent, jedyny na swiecie i ciezka praca jedynie 'wydrazyla' jego umiejetnosci. widac to po jego fizycznosci nawet, CR po prostu w glowie ma inaczej poukladane, dwoch calkowicie roznych facetow.
 
Albo w temacie piłka nożna ja jestem trollem albo Hubi do spółki z Szadym.


Nie wiem, jak Hubi, ale to, że ja jestem trollem, już wiadomo od dawna.:-)



@Al, kij w ten medal, rozbawiło mnie, jak z uporem maniaka negowałeś istnienie czegoś takiego jak trzecie miejsce konkretnej reprezentacji na turnieju Euro.
 
masz na mysli 'kiedy Zdzislaw Krecina obejmie miejsce ktore tyle na niego czekalo?' :)
 
szkoda chłopa. Jakims wielkim fanem Sagana nigdy nie byłem, ale najpierw stracił szmat czasu przez wypadek motocyklowy teraz to ...
 
Mecze kadry nie tylko w TVP ale tez i w Polsat Sport. Więc jak ktoś ma dośc "la furia roja" czy milion razy tiki taki, to może przeżucić sie na kolesia od tabletów ;] Osobiście chyba wybiorę PS
 
Dobra wiadomość. Również wybiorę Polsat Sport aby poczuć różnicę. Chyba, że Szpaku nie będzie komentował meczu.
 
J. Muo, najlepszy trener globu o złotej piłce i jeszcze kilku innych rzeczach:



Wypowiedź po Klasyku: "W niedzielę, po fantastycznym meczu, zapytali mnie o to i postarałem się znaleźć sprawiedliwą odpowiedź, nie tylko wobec swojego gracza, ale także rywala. Jednak jeśli ktoś ma taką odpowiedzialność, jak ja, żeby mówić, że jego gracz jest najlepszy na planecie, to mówię: mój nie urodził się na Maderze, urodził się na Marsie, więc nie jest z Ziemi. Jest najlepszy we wszechświecie".



Nowa drużyna Cristiano: "I powiem więcej, trudniej jest być Ronaldo niż Messim. Messi dorastał w tej drużynie i z kolegami, z którymi gra. Cristiano był w Anglii i sprowadzili go tutaj, do ekipy z dynamiką przegrywającą. Musiał rozwijać się w ostatnich dwóch latach w tej drużynie, która ciągle się tworzy".



Inne pozycje: "Jeden gra jako '9', a nawet '9,5' i tam się porusza, na 50 metrach kwadratowych, w tej strefie, gdzie dystans do bramki jest mniejszy, a przestrzeń obronna jest mniej intensywna. A drugi gra na boku, jest skrzydłowym. Więc jak to jest, że skrzydłowy strzela tyle samo bramek, co napastnik?".



(...)



Cristiano, obrońca: "To skrzydłowy, który broni, który w 94. minucie meczu jest zdolny wykonać defensywny sprint za Pedro, który był niekryty. To zawodnik, który przy stałych fragmentach cofa się pod bramkę 20 razy, bo jest kluczowy w strategii obronnej".



Traktowanie przez sędziów: "Ronaldo nie jest chroniony przez nikogo ani przez nic. Rywale widzą zwierzęce ciało i kopią go. Bum! Bum! A do żółtej kartki potrzebne jest dużo tego 'bum!'. A drugiego nie. Jeden faul i pierwsza żółta. I lepiej, żeby nie dotykali go znowu, bo dostaną kartonik czerwony".



Złota Piłka: "Jeśli zostanie wręczona najlepszemu, to dostanie ją albo Cristiano, albo Messi. I ja się pytam, jeśli są równi, to dlaczego jeden ma mieć cztery, a drugi jedną? Nie. Normalnie jeden powinien mieć trzy, a drugi dwie. Jeśli Cristiano nie wygra tej Złotej Piłki, to tylko dlatego, że nie jest bardzo sympatyczny, nie sprzedaje dobrze swojego wizerunku i nie udziela wywiadów, żeby przeprosić za dyskusję z kolegą na boisku".



Real Madryt: "Moim zmartwieniem było to, żebyśmy zaczęli grać na poziomie z poprzedniego roku. Tylko w ten sposób możemy osiągnąć nieskończoną serię zwycięstw. Odzyskaliśmy swoją linię gry i nie było lepszego stadionu ani rywala niż Camp Nou i Barcelona, żeby pokazać, jacy jesteśmy. 100 punktów to dużo, dużo zwycięstw. Poprzedni rok był fantastyczny i może być tak dalej, ale drużyna musi, kiedy zasługuje na porażkę i przegrywa, się zebrać i zacząć wygrywać mecz, jak robią to inni, a my nigdy".



Konflikty w szatni: "Nie mam trudnej szatni. Ciężko jest, kiedy oni z niej wychodzą. Jestem trenerem przez 24 godziny, ale z nimi pracuję tylko przez trzy czy cztery. Trudny jest pozostały czas".



Liga Mistrzów: "To nie jest obsesja Realu Madryt w tym sezonie. Moje ego jest ustabilizowane. Mam już inną dojrzałość, inne doświadczenia. Ja już nie gram z innymi, gram przeciwko sobie. Nikt inny na mnie nie naciska, naciskam sam na siebie".



Portugalczycy w Madrycie: "Muszę być dobry dla Portugalczyków, a sprowadzanie Portugalczyków do Realu to coś złego dla nich".



Fóbio Coentróo: "Nie ma mowy o żadnym zimowym wypożyczeniu. Od początku jest mu ciężko".



Popularność: "Jeśli Jezus nie podobał się wszystkim, to ja tym bardziej nie mam szans".
 
W większości kwestii się z nim zgadzam, ale zaraz dziennikarzynom i motłochowi się coś nie spodoba, wyciągnął jakieś zdanie z tego wywiadu i uznają to za skandal :)
 
ostatnie zdanie mnie rozjebalo, uwielbiam goscia. ;)



bardzo fajnie o zlotej pilce sie wypowiedzial.
 
falcao to jest niesamowity gosciu, typ ma potencjal, zeby byc lepszym niz messi i cr, druga bramka z paragwajem byla mega! uratowal mi dzisiaj dupe, bo jakby nie on to bym na ladnym minusie skonczyl dzien:D
 
jak oceniacie dzisiejszy mecz reprezentacji ? W sumie widziałem tylko 2 połowę ale muszę przyznać, że momentami to byłem w szoku, że nasi zawodnicy są w stanie tak zagrać. Licze, że uda się jakiś punkt na Anglikach zrobić
 
Back
Top