Piłka nożna

Co do nowych zawodnikow to Wszolek i Krychowiak na duzy + i licze na to ze zagraja z Anglia, Grosik wraca do formy z tamtego sezonu wiec rowniez jest dobrze, liczylem na gola Milika (bylby wymarzony debiut) jednak dwa razy nie trafil w pilke przy dogodnych sytuacjach. Jednak sa rowniez minusy Piech, Sobiech, Mierzejewski za marnowanie sytuacji oraz wedlug mnie Tyton za niepewne zagrania i beznadziejne wybicia pilki (chociaz wedlug widzow byl zawodnikiem meczu ;o).
 
-sobiech to jest zenada, ten koles tylko do pustaka potrafi noge dostawic i to wszystko


-rzemieslnik znowu bramka z wolnego..


-co z tego, ze sie wyniki ukladaja, skoro i tak nie awansujemy, ukraina i anglia, a moze i czarnogora maja lepsze druzyny
 
Może z tego, że ta silna Ukraina nie potrafi strzelić bramki Mołdawi? Bardzo możliwe, że uda się Polakom prześlizgnąć przez eliminacje z conajmniej drugiego miejsca. Szału nie robią, ale w stosunku do rywali grupowych przepaści nie ma (pomijam Anglików, z nimi nigdy nic nie wiadomo).
 
2 miejsce nie daje awansu tylko baraż, a tam możemy trafić na takie reprezentacje jak Portugalia czy Rosja. Jeszcze w naszej grupie jest Czarnogóra, która ostatnio grała w barażach do Euro. Ciężkie zadanie przed naszą reprezentacją, ale szansa zawsze jest.
 
To jest realne spojrzenie moim zdaniem, optymizmem byłoby stwierdzenie, że wyjdziemy jako 1. Uważam, że nie jesteśmy na tyle słabsi od Ukrainy czy Czarnogóry, aby nie powalczyć o drugie miejsce.
 
No tak, nie daje, nawet można nie wejść do baraży z drugiego. Ale przedłuża szanse na awans, zakładając możliwość gry w barażach.
 
podziwiam wasz optymizm, po klesce w grupie smiechu na euro widze, ze niektorzy dalej sie łudzą.


z moldawia nie gralismy wcale lepiej niz ukraina, tylko udalo nam sie strzelic wczesnei bramke z karnego, a potem przez wiekszosc meczu moldawia nas cisnela, przypominam ze gralismy u siebie a ukraincy w moldawii, no i ukraina potrafila zremisowac na wembley, gdzie my pewnie wrocimy z trzema, no ale sport to sport, roznie bywa, byc moze polacy awansuja, byc moze bonnar dzis wyplaci silvie lucky puncha.
 
Jaki optymizm? Ja osobiście uważam, że nawet o drugie miejsce będzie bardzo ciężko, co nie znaczy, że jest to niemożliwe. Także uważam, że Ukraina jest mocniejsza, ale co z tego? Graliśmy słabiutko z Mołdawią, ale wygraliśmy, nie wiem jak grała Ukraina, ale zremisowała, taki jest fakt (oczywiście trzeba zaznaczyć, że graliśmy u siebie, a Ukraina na wyjeździe). Taki jest poziom w naszej grupie, możemy zająć drugie miejsce, a możemy czwarte. Ale jest różnica pomiędzy realną oceną aktualnego potencjału naszego i rywali, a argumentacją pod tytułem "klęska w grupie śmiechu na euro".
 
Tym razem przerwa na reprezentacje nie oszczędza Królewskich. Wydaje się, że z urazem uporał się Cristiano, ale na ból mięśni narzekają Pepe i Khedira, Ramos dzisiaj nie trenował [też mięsień], a Coentróo został wręcz odesłany do Madrytu z powodu naciągnięcia. I jakby tego było mało, to Marcelo nie dokończył dzisiejszych zajęć Brazylijczyków. Obrońca skręcił kostkę i z murawy schodził dosłownie na jednej nodze. Dokładne informacje o wszystkich kontuzjowanych poznamy zapewne w środę po powrotach graczy do Valdebebas.



AKTUALIZACJA: Pierwsze diagnozy mówią o trzech miesiącach przerwy w grze brazylijskiego lewego obrońcy. Marcelo wróci do Madrytu i będzie musiał poddać się jak najszybszej operacji.





Świetnie. Real nie ma lewego obrońcy, być może stoperów (Varane-Albiol i Carvalho na zmiennika w meczu z BvB, wyobrażacie to sobie?). Będą musieli strzelać dużo bramek..
 
Ciekawe kto będzie grał na lewej obronie. I Coentrao i Marcelo świetnie się rozumieli z CR'em. Ciekawe kogo teraz Mou da na tą pozycję.
 
Myślę, że Ramos na 100% zagra z Francją, Fabio raczej szybko się wykuruje, a jak co na jego pozycję wskoczy Arbeloa, ewentualnie Albiol na prawą no i jest jeszcze Michael "zagram tam gdzie mi tata każe" Essien :]
 
"Marcelo doznał złamania kości w prawej stopie, jak poinformowała w komunikacie Brazylijska Federacja piłkarska. Marcelo urazu doznał uczestnicząc w niedzielę na treningu kadry we Wrocławiu. Brazylijczyk złamał piątą kość śródstopia, jak wykazały badania w lokalnej klinice. Gracz Królewskich, który natychmiast wróci do Madrytu, zostanie oddany w ręce klubowych lekarzy, którzy ocenią stan stopy i określą leczenie, któremu zostanie poddany zawodnik", poinformował klub.


Dziennikarze twierdzą, że miesiąc poza boiskiem pozostanie także Coentróo, który również ma wrócić do Madrytu. Poza tym na zgrupowaniach na problemy mięśniowe narzekają Ramos, Pepe i Khedira.
 
Polska i walka o 2 miejsce ? jak dla mnie to oni o 3 miejsce będą walczyć .



Ukrainie powineła się noga( grali bez swojego trenera) , ale z Anglia stracili wygraną w ostatnich minutach w dodatku z karnego. Jeżeli te miernoty przegrają w dwóch następnych meczach to bardzo odpuszczą, bo jak pokazuja inne mecze ducha walki sprzedali za kontrakty reklamowe biedronki
 
Raczej nie wierzę w awans naszej drużyny :( Aczkolwiek jak zawsze będę im kibicować. Nie mogę się doczekać jutrzejszego meczu choć zdaję sobie sprawę,że może to okazać się żenujące. Lecz spoglądając w przeszłość - z wielkimi zawsze graliśmy wielie mecze - mimo różnych wyników.
 
Może poza Hiszpanią (0 : 6) bo tam to niestety nawet serca do walki brakło :-)
Osobiście stawiam na 3 : 1 dla Anglików.
 
Cholera, miałem być na tym meczu. Nie dostałem urlopu, no i zmuszony byłem do odsprzedaży biletu. A taka dobra miejscówka była :/
 
Miałeś bilet? :-)



A pisali, że do otwartej sprzedaży nie trafił żaden bilet. Chyba, że jesteś szczęśliwym posiadaczem karty kibica reprezentacji?
 
jesteś szczęśliwym posiadaczem karty kibica reprezentacji


Oczywiście, że mam kartę. Dlaczego szczęśliwym? Złożenie wniosku to kilka minut, a i nie jest to jakiś ogromny koszt - 30 kilka złotych, karta jest wydawana na 2 lata. Nie byłem jeszcze na Narodowym i tego mi najbardziej szkoda, bo na wynik jakiś cudowny nie ma co się nastawiać.
 
Ja stawiam na remis, ale to pewnie przez patriotyzm:P



Anglicy grają w osłabieniu, formy najlepszej też nie mają, dlatego łudzę się, że dowieziemy wynik 0:0.
 
Back
Top