Piłka nożna

Kumpel wziął sobie jutro wolne w pracy bo był pewien, że późno z meczu wróci, do tego napruty w trzy dupy ... jednak miał rację :]
 
PO CO JEST TEN DACH, SKORO GO NIE MOZNA ZASUNAC? ja pierdole brak mi slow na brak kompetencji i ogolne dyletanctwo w tym kraju
 
Wstyd, tyle kasy wydać na stadion i nie móc zamknąć dachu z ludźmi na trybunach ze "względów bezpieczeństwa"
 
Szady szczęściarzu.:-)



Dziś cała ta akcja z dachem pokazuje jaki mamy kabaret. Deszcz pada i prognozy nie są optymistyczne, a dach jak był otwarty tak dalej jest...
 
Miałem iść pokopać dziś w piłę z kumplami o 17tej, ale odwołali to, bo deszcz, komuś potem powiedziałem, że jak tak dalej będzie to mecz odwołają Polska Anglia. Kierwa, czarne proroctwo.
 
W Polsacie Sport przytoczyli właśnie przepisy FIFA, mówiące, że jeśli mecz nie odbędzie się dzisiaj, to musi odbyć się... jutro w południe. Czy nasze PKB wytrzyma tylu ludzi na chorobowym?
 
dlaczego tam kurwa nie bylo zadnego drenazu, ani dach nie jest zasuniety, skoro od tygodnia bylo wiadomo ze przejdzie front? to nie jest kurwa deszcz z burzy ktory ciezko przewidziec
 
Największego wkurwa powinni mieć angielsky kibice którzy nie przyjechali do Polski na rowerach, niech przełożą mecz na pierwszy wolny termi po mundialu ...
 
Kur** wybudowali nowoczesny stadion. Dachu zasunąć się nie da. O systemie odprowadzania wody z murawy też nie pomyśleli. Nawet na Ukrainie mieli lepszy stadion. Pamiętam mecz Ukraina - Francja i po burzy w ciągu 15 minut nie było żadnej kałuży.



Najbardziej szkoda mi kibiców którzy dziś brali wolne specjalnie na mecz.
 
Jeśli dobrze zrozumiałem jakieś przepisy nie pozwalają na zasunięcie teraz dachu i ogarnięcie murawy.
Mecz możliwe, że w listopadzie.
 
Back
Top