Piłka nożna

Dobry wynik dla Barcelony z taka obrona jak dzisiaj mieli to remis bralbym w ciemno, chociaz po drugiej polowie apetyt na zwyciestwo byl no ale nic sie nie stalo wazne ze przewaga dalej taka sama. Sedzia bal sie podejmowac meskich decyzji no ale trudno.
 
W Marsylii też chyba dobry meczyk, trzeba sobie kanał przełączyć :-)



Sędzia dzisiaj nie dał sobie w pysk dmuchać, choć i tak szarańcza z obu stron go oblegała :]
 
Widze ze czerwo dla Interu, Handanovic bedzie mial wiecej roboty (po Buffonie wg mnie najlepszy bramkarz serie A).
 
Niedosyt, gdyby Benzema trafił to mogłoby to już ustawić mecz ale tak to dupa zbita...mimo wszystko pojedynek Messi vs CR7 interesujący...
 
A z drugiej strony gdyby sędzia podyktował tego karnego, albo wywalił xabiego... ;) Tak można gdybać. Mecz na remis. Kibice Barcelony będą twierdzić, że ze wskazaniem na ich klub, a Realu odwrotnie ;) Ważne, że dobry meczyk.
 
a w Madrycie dalej -8 :D


no jak...



przecież atletico też ma 19 pkt...:-)



szkoda, że mecze nałożyły się na siebie.



om- psg- dobry mecz i także 2-2 w pojedynku snajperów...



co do gran derbi to wynik nikogo nie krzywdzi.



mogli jedni, mogli drudzy...
 
atletico wejdzie na real albo barce i nie bedzie co po nich zbierac, wczoraj ledwo co z malaga wygrali
 
Tar: to juz predzej Atletiko jest mocniejsze od Barcy, skoro oni u siebie malo co batów od Realu nie zebrali.
 
Atletico jest mocne, może nawet mocniejsze od Realu kto wie ? :)






HAHAHA_NO_ca7fdd_433522.jpg
 
Tj - patrząc po wynikach w tym sezonie, to odpowiedź jest chyba oczywista ? :D



A tak na serio to mniejszy klub z madrytu w tym sezonie zbliżył się do większego chyba tak jak jeszcze nigdy ;)
 
To z nicierpliwością czekam jak Atleti pojedzie na Camp Nou, przez 30 minut zupełnie zgasi grę Barcy a Falcao walnie dwie bramki...



Realistyczny scenariusz, nie?
 
Spokojnie, dopiero początek sezonu, jeszcze Atletico będzie za Realem ( może nawet z dużą stratą punktową :D ).
 
W tamtym sezonie Levante teraz Atletico, wg mnie jest tak jak mówił Dudek czyli w każdym sezonie znajdzie się klub, który stratuje w PD jak z procy i w pierwszych kolejkach goli wszystkich równo, jednak sezon jest długi i wyczerpujący, a 20 w miarę równorzędnych piłkarzy w tej lidze posiadają tylko Barca i Real, więc z całym szacunkiem dla rojiblancos, ale już niedługo wrócą na należne im miejsce w szeregu ...



Kim będziemy straszyć A. Cole'a? Grosikiem, Wszołkiem, Sobotą czy może ... Piszczkiem ? Niezłe noty zbiera Krychowiak we Francji.
 
Napisałem to z ironią, ale jak jest na prawdę dowiemy się dopiero w ewentualnej konfrontacji.



W zeszłym sezonie Barcelona wygrała tylko dzięki rzucie wolnym Messiego.
 
dziwne opinie o atletico z waszej strony, oni rozbili chelsea, druzyne ktora wygrala lige mistrzow i prowadzi w premier league, wczoraj wygrali z malaga co prawda w 90 minucie, ale malaga przeciez tez w tym sezonie gra kapitalnie, takze na koniec sezonu i atletico i malaga o ile nie opadnie z sil w czolowej 4 powinny sie znalezc
 
Real ma Ronaldo, Barcelona ma Messiego jeśli Falcao nawiąże walkę z tą dwójką to zacznie się robić ciekawie.
 
Falcao przecież on zimą opuści Madryt. Kluby tylko czekają na okienko transferowe. A co do Atletico to na miejsce 3-4 na koniec sezonu mają szanse. Jestem pewny, że postawią wysoko poprzeczkę w meczu z Barca czy Realem.
 
Też czekam z niecierpliwością, kiedy Atletico pojedzie na Barce. Czekam również z niecierpiwością na koniec ligi hiszpańskiej, kto które miejsce zajmie w tabeli, itp itd. Teraz można gadać o tym kto lepszy i kto gorszy, mecze to zweryfikują.
 
Metryki pomylili ?:D



Kwestia czasu kiedy Król Artur będzie bronił w pierwszej druzynie. Licze na to, wg mnie jest lepszy niz Szczesny.
 
Back
Top