Piłka nożna

Prawdopodobnie głos Maćka Iwańskiego nad wszystkim zaważył :]
Ciekaw jestem co na to Xavi ... no i Snyder :-)
 
pech pechem, ale i tak wszystkich rozjedziecie, ajax jest bardzo slaby, city jak bylo widac w zeszlym roku, nie potrafi sie przystosowac do innej pilki, niz angielskiej. bvb jak bedzie grac skuteczniej moze sprawic troche klopotow u siebie, ale przewiduje 16-18 pkt dla was. u nas w grupie oprocz benfiki nie ma nikogo godnego uwagi, tu tez mysle, ze bedzie 16-18
 
i pewnie to jest spowodowane UEFĄ.. ;d



Co było zabrane w 2010 jemu,albo Xaviemu lub Sneijderowi zostało oddane w 2012 ;)







Niektóre osoby, których nie będę wymieniał tak mnie zdenerwowały... ;D
 
Głosował Roman Kołtoń, nie Iwański ;) A to co pisał AS przed wręczeniem nagród:

Cristiano, Best Player



• Siódemka • pojedzie dziś do Monako i, jeśli istnieje sprawiedliwość, UEFA po głosowaniu dziennikarzy, wręczy mu nagrodę dla Najlepszego Piłkarza Europy. Messi i Iniesta są dobrymi rywalami, jednak Portugalczyk był bohaterem najlepszej Ligi w historii. Tak samo w Superpucharze, gdzie strzelił dwa gole. Pięć kolejnych bramek przeciwko Barcelonie czyni go napastnikiem galaktycznym (148 meczów, 148 goli). Dziękuję, maszyna.
 
Hubi, nie presadzaj z grupami śmierci bo w zeszłym roku mieliśmy Dynamo Zagrzeb, Lyon i Ajax i jak wreszcie Real trafił na poważnego rywala w półfinale to była męka (chociaż i tak sknocili koncertowo ten dwumecz).
 
Kiedyś te grupy były chyba bardziej wyrównane, tak mi sie wydaje...
Teraz często jest tak jak w grupie ma Barca czy ManU, czyli jeden oczywisty faworyt grupy a jak już są dwie lepsze ekipy to od razu grupa śmierci...
 
Tutaj są mistrzowie czterech krajów , w tym 3 najlepszych lig na świecie (Hiszpania,Anglia,Niemcy) dodatkowo mistrz Holandii. Jeżeli to nie jest grupa śmierci,to wskaż trudniejszą. Gdyby Ajax zastąpić Juventusem, byłaby to najgorsza z możliwych grup.
 
Hubi przecież Maciek piejeje o tym, że ma głos już od Euro razem z tesktem, że Euro i futbol z najwyższej połki tylko na antenie TVP :]



To jest CL, więc jak mistrz Hiszpani ma się obawiać innych ekip to bieda jemu. Z całym szacunekim dla BVB i Ajaxu, ale każdy ich punkt z urwany Realowi lub ManC będzie sukcesem. Owszem grupa trudna, ale nie przesadzajmy, przynajmniej nie trafi się na City w ewentualnych dalszych rundach.



Co do wyboru najlepszego piłkarza, to każdy mógł tu być zwyciezcą, a i tak znalazłby swoich krytyków, więc może to i lepiej, że wygrał Iniesta i może też dlatego głosujący "dziennikarze" poszli po najmniejszej lini oporu.



Ljuboja !!!
 
Wiem,wczoraj Maciuś piał,że będzie głosował,ale ja na sali widziałem Kołtonia,więc sądziłem,iż to on będzie głosował.
 
Ciesze się, że nie dostał głosu na cokolwiek bo jest nie do strawienia.



Jescze te gafy jakie wali to jest mistrzostwo świata.
 
Wstyd mi że jestem polakiem, czy widzicie co robią idioci/ fani legii w Norwegii??!!!! Juras mam nadzieje, że ciebie tam nie ma • • .



Mogę płacić większe podatki o ile, będą kastrować takich delikwentów. Jadą do spokojnego kraju, gdzie są mili kulturalni ludzie i co robią, kurwa palą krzesełka, skaczą jak małpy, rzucają się do Policji. Pewnie usłyszymy, że ktoś ich prowokował • • • . a Norwegowie nagrywają filmy na telefon, bo mają zoo i dzicz.



Naprawdę obcinajmy jaja takimi ludziom • • • •
 
W kraju w którym morderczynie swoich dzieci chodzą spokojnie po ulicy i na dodatek stają się celebrytkami Ty chcesz obcinać jaja kibolą bo skaczą po krzesełkach.
 
Taki Iniesta w tym sezonie został mistrzem Europy i został wybrany MVP całego turnieju. Do tego dołożył puchar Hiszpanii z barceloną. Dla mnie to, że Ronaldo niby był najlepszy już nie jest takie oczywiste.


Chyba jako jedyny wierzyłem, że Iniesta zostanie wybrany najlepszym piłkarzem.
 
Mój błąd, Iwański będzie głosował w plebiscycie na Złotą Piłkę, a z Polski rzeczywiście Roman "hallo Matti" Kołtoń



http://www.uefa.com/uefa/uefa-best-player-award/season=2012/voting-panel/index.html



kuźwa, szkoda tego strzału Ljuboji
 
haha



A1kFGLoCUAAsTAB.jpg:large




Czyli głosy tak?



Iniesta - 19



CR7 - 17



Messi - 17
 
brawo rosenborg :-)


mvp daje trenerowi legii ktory wpuszcza 2 zawodnikow, kazdy z nich po minucie ma na koncie bramke :D
 
Ten komentarz jest żałosny. Ile razy padało słowo "gdyby" w drugiej połowie to przechodzi ludzkie pojęcie.
 
Grupa A - wyjątkowo mało ciekawa , może trochę interesuje mnie czy PSG coś wyczaruje za hajs szejków ( historia City pokazuje, że na początku nie jest tak łatwo i przyjemnie)



Grupa B - bardzo wyrównana, nie zdziwiłbym się jakby Arsenal był drugi, a nawet trzeci



Grupa C- Milan + zespoły sparingowe



Grupa D - grupa śmierci chyba tylko dla tego, że kluby są znane - Ajax ? w ostatniej edycji wygrywał tylko z druzyną z Zagrzebia . Borusia ? jeden wygrany mecz z Olimpiakosem, City też jak narazie nic jeszcze w pucharach nie pokazali - są faworytami z Realem ale grają nierówno poza ligą angielska.



Grupa E - Londynczycy i Turyn + Donieck jako czarny koń



Grupa F - Bayern + zespoły sparingowe



grupa G - Barcelona + zespoły sparingowe



Grupa H - ManU + zespoły sparingowe , powinni wygrywać po 3:0 mecze chyba, że znów będą sobie jaja robić grając pół-rezerwami. Liczę na to, że po zeszłorocznym upokorzeniu wyciągneli wnioski.
 
To żegnamy się z pucharami. Szkoda tego ostatniego strzału, bo piłka szła do bramki, ale trudno, może za rok będzie lepiej.
 
Panowie jest jeszcze ... Śląsk :-)



BTW, z ciekawszych wyników Apoel odpadł z Azerami z Neftczi Baku (swego czasu grał z nimi Widzew ??? Odpadło CSKA Moskwa no i PSV strzeliło komuś 9 bramek.
 
Ehh "podziwiam" waszą emocjonalność w sprzeczkach, kto lepszy, kto gorszy. "My", "wy". Szkoda, że obce jest wam hasło "Support your local football team".......
 
Back
Top