Piłka nożna

TwardyB: dzieki bogu, że jest obce bo przez identyfikacje z takimi pacanami jak graja w lidze polskiej to sobie można tylko mniemanie o sobie popsuć :D
 
Co zrobił Jodłowiec:-) Najpierw znokautował Kelemena, a potem rzucił sie na piłkarza Hannoveru zamiast atakować piłkę. Czerwień, karny, 1:1.



Walić to. Idę oglądać Radwańską.
 
W tym Vasulu chyba Celeban gra. Fajnie bylo poogladac Polskie druzyny w europejskich pucharach. Jeszcze moze reprezentacja przegra z Czarnogora i Moldawia to moze rozjebia wkoncu ten PZPN i zaczna tworzyc cos normalnego
 
mistrz polski dostaje 10 w dwumeczu, wicemistrz 7 bramek i to z europejskimi sredniakami, wstyd po prostu, nie pamietam rownie zalosnego sezonu polskiej pilki klubowej, jezeli mozna o czyms takim w ogole mowic
 
09/10 - brak druzyn, ale to wtedy sedzia w meczu BRU-LPO popsuł awans



10/11 - fuks Lecha z Dnipro, gol z dupy Arboledy a potem piekna gra w grupie



11/12 - 3 druzyny w 4tych rundach, dwie w fazie grupowej LE, tylko Jaga odpadla w 1szej z Irtyszem ;D
 
ehh slask dal dupy po calosci:( jedyne dwie dobre wiadomosci z tego meczu sa takie, ze sobiech walnal 2 bramy i oro moze odejdzie
 
Terminarz meczów Realu Madryt w fazie grupowej Ligi Mistrzów:

18 września: Real Madryt • Manchester City

3 października: Ajax • Real Madryt

24 października: Borussia Dortmund • Real Madryt

6 listopada: Real Madryt • Borussia Dortmund

21 listopada: Manchester City • Real Madryt

4 grudnia: Real Madryt • Ajax





No to na starcie mamy wielki mecz :)
 
576925_495614097133944_106604195_n.jpg




Już się nie mogę doczekać najlepszych rozgrywek na świecie.











O Polskich klęskach nie chce sobie zawracać głowy ;/
 
Przecież to wiadomo, że jak w dzień transmisji LM na tvp mecz będzie miała Borussia to poleci jej mecz. No bo przeciez 3 polaków tam gra to trzeba oglądać i sie jarać.



Nie zapomnę jak kilka lat temu piłka na publicznej była naprawdę pokazywana. Wtorek, Środa - LM. Po meczach długie studio ze skrótami wszystkich meczów które odbyły się danego dnia. Czwartek - Puchar Uefa.



A teraz pierdolną w ramówke jakiś : "100 maraton do Zgorzelca" i heja banana. Tvp i ich misja publiczna :(
 
O Śląsku to szkoda pisać bo to chu*, a nie mistrz. Z całym szacunkiem do kibiców z Wroclawia ale to Legia przegrała tamten sezon, a nie Śląsk wygrał. Wiadomo, że jakby ITI nie sprzedał Rybusa, Borysiuka i Komorowskiego to Legia miałaby mistrza, jeśli walka o mistrza toczy się do ostatniej kolejki, a w przedostatniej 5 drużyn ma szansę to co to za mistrz tymbardziej, że na 90pkt możliwych do zdobycia Śląsk zdobył...49pkt Pytania?



Legia Mnie zawiodła bo dostała rywala absolutnie do przejścia i wygrywała, wyszła na prowadzenie, a i tak gowno z tego wyszło...nie ogarniam po co zwalniali Skorżę, jak Urban nie zdobędzie Pucharu i/lub Mistrza to nie mam pytań.



Losowanie? W końcu jakieś wyzwanie dla Realu choć bez przesady...12-15pkt obstawiam.



P.S. Nie wiedzialem, że TJ jest kibicem Realu. :-)
 
Urban to mistrzu. Rozmontował Zagłębie i niemalże spuścił ich z ligi to w zamian dostał kontrakt w Legii walczącej w pucharach. Przecież już raz pokazał w stolicy, że jest gorszym trenerem niż Skorża. Ruch niezrozumiały dla mnie do dziś
 
Szkoda mi Skorży, bo to naprawde nie jego wina, że nie wywalczyli mistrzostwa Polski tylko całego ich zarządu. Sprzedali 3 kluczowych zawodników i później nie mieli argumentów na boisku. Po zwolnieniu po cichu miałem nadzieję, że Skorża może zostanie trenerem reprezentacji. Ma większe osiągnięcia i do tego nie boi się postawić na młodych wilków np. Żyro. Wolski czy Borysiuk, którym zawsze dawał szanse.



Co do meczy LM w tym sezonie to:

W Jedynce obejrzeć będzie można w każdym sezonie 18 spotkań. Będę to mecze ostatniej rundy kwalifikacyjnej, po jednym meczu z każdej z kolejek fazy grupowej, po dwa mecze ćwierćfinałowe i półfinałowe, finał, a także mecz o Superpuchar Europy. W każdą środę rozgrywek TVP1 pokaże też skróty ze wszystkich spotkań.



Natomiast TVP Sport natomiast będzie miał możliwość pokazania wszystkich spotkań Ligi Mistrzów UEFA - chodzi tutaj tylko o retransmisje meczów.
 
Pocałujcie mnie w dupe z retransmisją... Jeżeli pokażą BvB-Ajax,a nie Real-City, to będzie to jeszcze idiotyzm, czy juz skurwysyństwo?
 
Andy Carroll w WHU, wg mnie dobry transfer, mniejsza presja powinien się odbić.



Berbatow w Fulham FC.



Charlie Adam idzie do Stoke City, trochę nie rozumiem czemu Liverpool rezygnuje z tego walczaka



Juventus strzela sobie w kolano i bierze Bendtnera
 
Back
Top