Piłka nożna

Tak sobie teraz oglądam ceremonię wręczenia Pucharu i widzę, że nie ma tam w ogóle Kaki, to już chyba gwoźdź do trumny jeśli chodzi o jego pobyt na SB, chociaż posostała jeszcze doba, więc kto wie. Jednak gdyby Madryt opuścili Kaka I Granero to ławka stała by się zbyt krótka.
Widać, że zawodnicy Realu bardzo chcą pomoc w aklimatyzacji Modriciowi, Iker podaje mu jako pierwszemu puchar, CR7 kłania mu się w pas i ściska przy każdej innej okazji, to samo Ramos i inni. Powiem Wam, że przez te 10 minut gdy Luka był na boisku widziałem piłkarza Barcy w Realu, przy pressingu zero strat w końcówce no i ta waleczność przejawiająca się wślizgiem i grą bez kompleksów czyli tego czego nie ma niestety Ozil - cojones :]
 
Wchodzę na forum i dowiaduję się, że ... Messi nie ma dryblingu, brak słów, ale ok, nie będę się kłócił bo i tak do nikt nie zmieni swoich poglądów. Ja tylko zadam jedno pytanie: patrząc na tych obu zawodników w poprzednim sezonie co przemawia na korzyść Portugalczyka? Mam na myśli tylko i wyłącznie umiejętności i osiągnięcia indywidualne.
 
Hughes porobił transfery do QPR jakby grał w FM. Nabrał dobrych zawodników, którzy teoretycznie pozwolą mu na środek tabeli, ale nie ma w tym żadnej koncepcji i ładu, co w konsekwencji sprawi, pewnie będą się bić o utrzymanie.
Chciałbym się mylić, bo darzę sympatią ten zespół.

Swoją drogą, Grupy D,E,F wypasione ;)
 
Celtic-barca-benfica-spartak walka o 2 miejsce będzie ciekawa.



WOW Real-city-ajax-BVB miazga 4 mistrzów lig jaram się
 
Grupa A: FC Porto, Dynamo Kijów, Paris Saint-Germain, Dinamo Zagrzeb
Grupa B: Arsenal Londyn, Schalke 04 Gelsenkirchen, Olympiakos Pireus, Montpellier HSC
Grupa C: AC Milan, Zenit Sankt Petersburg, Anderlecht Bruksela, Malaga
Grupa D: Real Madryt, Manchester City, Ajax Amsterdam, Borussia Dortmund
Grupa E: Chelsea Londyn, Szachtar Donieck, Juventus Turyn, FC Nordsjólland
Grupa F: Bayern Monachium, Valencia CF, Lille OSC, BATE Borysów
Grupa G: Barcelona, Benfica Lizbona, Spartak Moskwa, Celtic Glasgow
Grupa H: Manchester United, SC Braga, Galatasaray Stambuł, CFR Cluj

No jakże by inaczej - BVB musieli trafić do grupy śmierci :D Już się nie mogę doczekać meczu z Realem !
 
Kurcze nie wiecie co z tą fuzją Nki i Cyfry miała być w drugiej połowie roku i cisza, a miałem nadzieję, że CL będę oglądał w TV ...



Ej i czy mi się przewidziało czy to całe Cluj nie było losowane tylko automatycznie wpadło do ostatnie grupy WHY?



a losowanie niezłe, nie będzie dalekich wyjazdów na wschód ...
 
Każdy z każdym może tak naprawdę wygrać tutaj, bo ajax potrafi zaskakiwać, a to co w lidze wyczyniają to poezja.
 
No nic, trzeba powoli zbierać się na Legię, oby udało im się pokonać norwegów. W poniedziałek, ma się okazać czy policja nie zamknie do końca rundy Żylety :-)
 
Nie mogę się przekonać do Astiza i Rzeźniczaka, który ma ambicję,ale o własne nogi się potyka. Oby awansowali
 
Jednak mistrzostwa Europy miały wpływ nie spodziewałem się tego.



Patrząc na ligowe mecze to Messi zawsze bardziej błyszczy.
 
Back
Top