Piłka nożna

hmm malinowsky to wymień trofea, które zdobył w tym sezonie Ronaldo? Taki Iniesta w tym sezonie został mistrzem Europy i został wybrany MVP całego turnieju. Do tego dołożył puchar Hiszpanii z barceloną. Dla mnie to, że Ronaldo niby był najlepszy już nie jest takie oczywiste.
 
Real może trafić na taką grupę w której będzie grał drugi garnitur, a i tak zdobędzie 15-18pkt ale może mieć taką w której awans nie będzie pewny już po 4 meczach...
 
Ja to nie moge z jednego - jak gram w fifke, niewazne czy 11 czy 12 i widze statystyki DRYBLING u Messiego takie same jak u CR7 to poprostu chce mi się wyć ze śmiechu. Messi to rzemieślnik dryblingu przy czarowaniu CR7. Owszem, ze wzgledu na kurduplowaty wzrost [a co za tym idzie koordynacje] jego zręczność czy równowaga może być ciut lepsze ale pod wzgledem dryblingu to może szorować końcówe dla Ronaldo. Taki mały offtop.
 
Słaby może nie, ale jak pisałem - do Ronaldo to nie ma podlotu i może sobie jego turtoriale oglądać na YT co najwyżej
 
kiedy Ronaldo przejechał po całym boisku w meczu z Barceloną?



Messi nie robi sztuczek i dlatego ma słaby drybling? stek bzdur.
 
Nie robi bo nie umi :-) Przykro mi musisz się pogodzić z tym, wystarczy wejsc na pierwszy lepszy film na yt i wpisać CR/Messi dribbling skills i od razu widać czyje filmy urywają jajca
 
To tylko przykład, Ty natomiast nie masz nic do dodania do dyskusji, prócz czczego pierdolenia. Temat uważam za zamknięty, racja pozostaje po mojej stronie :-)







PS. Masz i naucz się definicji drybling:
 
@magik tak drybling CR jest ładny macha nogami itd. ale Messi tego nie potrzebuje, on kiwa prostotą i dzięki temu mija rywali jak tyczki.
 
Nie powinnienem wchodzi w dyskusję z gimbazą moja wina :-)



Skuteczny drybling = lepszy drybling.



Messi ojeżdzał jak dzieci najlepszych defensorów świata, idź im powiedź, że Messi nie potrafi dryblować ;]
 
No mówie - Messi nie ma dryblingu. Ma równowage, przyśpieszenia, umie się zastawić. Ale dryblingu to za chuja u niego nie widzę. A co do gimbazy - podejrzewam, że jestem od Ciebie tęgo starszy, dzieciaku :-)
 
Jako kibic Liverpoolu, nie lubiący Realu i Barcelony chciałbym zaznaczyć, że Cristiano dysponuje dryblingiem w dużej mierze efektownym, natomiast Messi efektywnym. W związku z tym, rozstrzygnięcie kogo drybling jest lepszy zależy od tego jakie wartości bardziej cenimy. Równie dobrze mógłbym porównać efektywny drybling Suareza z efektownym dryblingiem Quaresmy.
Lubisz machanie nogami w miejscu ewentualnie często bezproduktywne zabawy z piłką wybierasz drybling portugalczyka. Jeżeli cenisz kiwkę na małej przestrzeni, która pozwoli oszukać trzech rywali wybierasz urugwajczyka.

 
Jako wielki fan drużyny z Madrytu, twierdzę ,że Messi ma świetny drybling ciałem. Oboje świetnie wymijają rywali, Messi zazwyczaj włącza kopyto z miejsca i przebiega obok 3 rywali i wchodzi pomiędzy innych defensorów i w ten sposób zdobywa bramki, CR zazwyczaj odpali speeda, rozpędzając się i sztuczkami myląc rywali, bądź też efektownymi zmianami kierunku biegu. Obaj dobrymi dryblerami.
 
Comber przemówił, od razu czuć dużą nutkę rozsądku :) Jak już niektórzy wiedzą zdecydowanie nie jestem kibicem barcy i Messiego, jednak uważam, że jakby postawić 3 dobrych obrońców to częściej objeżdżał by ich Messi, nie CR. Co do nagrody już kiedyś pisałem, w tym roku może pójść w każdą stronę i będzie to jak najbardziej uzasadnione.
 
FIFA 12 twierdzi w podsumowaniu meczowym, że danym zawodnikiem zrobiłem np 6/9 udanych dryblingów gdy Ja nawet się do prawego analoga nie dotknąłem bo kwalifikuje drybling jako rajd z piłką i tu istotnie Messi jest lepszy ale on w trakcie rajdu nie robi ruletek, przekładanek, rabon i innych sztuczek, jedynie balans ciałem i perfekcyjne prowadzenie piłki...CR7 natomiast używa masy sztuczek które rzadko są efektywne ale jak już mu się uda to ręce same składają się do oklasków np. wczorajsze pyknięcię piłki nad Pique(?) i wiele wiele innnych.
 
W przyszłym roku Superpuchar Hiszpanii będzie rozgrywany w Chinach- ja pierdziele co pieniądze robią z piłką nożną.
 
http://www.meczenazywo.pl/t/27137/transmisja-na-zywo-Losowanie%20grup/



Jak teraz mieliby grać w Chinach to ja dziękuje już lepszy Superpuchar katalonii z Espanyolem :D
 
Nikuya, to juz pewne ? Ostatnio niby Barcelona i Real, bardzo sie przed tym bronily, mimo ogromnych potencjalnych pieniedzy.
 
Tak to pewne niestety, mam nadzieję, że Real i Barca zrobią jakiś strajk czy coś jeśli miałoby dojść do ich ponownego spotkania w Superpucharze.
 
Back
Top