Piłka nożna

Higauin daje jeszcze szanse Barcelonie mogl juz 4 bramki strzelic. Przy 3 golu chyba sedziemu chodzilo o to, ze Pepe 2 krotne odepchnal Mascherano.
 
Zapowiada sie swietna druga polowa ... ale w sumie o wynik jestem spokojny, Real tego nie przegra.
 
o kurwa, ronaldo genialna bramka, najlepsza do tej pory w tym sezonie, ktora widzialem. 3 bramka nieuznana nieslusznie, chociaz sedzia i tak nadzwyczaj dobry w tym meczu. bramka messiego tez zajebioza. jeszcze sie nie poddajemy:)



edit: oczywiscie czerwona kartka jak najbardziej sluszna, adriano zjebal po calosci, to nie jest zawodnik na pierwszy sklad
 
Dobry mecz, real wygrał zasłużenie bo barca bez Alvesa była zaspana w pierwszej połowie i grali słabo. Messi uratował honor, ale to już za nami teraz liga się liczy ;]
 
Świetny mecz, ale komentowanie w wykonaniu Iwański + Juskowiak pozostawia wiele do życzenia. Iwański ślepy niczym Stępień z "13 pusterunku" nie rozróżniał piłkarzy, a Juskowiak strasznie nudny - każda bramka = zero emocji. Jeszcze brakowało tam Szpakowskiego, bo mogliby stworzyć niezły trójkącik...
 
higuain jest swietny, po prostu mial slabszy mecz


dwa, bramka dla realu prawidlowo nie uznana pepe odpychal dosc zdecydowanie w polu karnym i to dwukrotnie
 
Słaby mecz w wykonaniu Barcy, bez Puyola i Alvesa gra defensywna wyglądała tragicznie. Co do gola na 3:0 uważam, że sędzia miał prawo go nie uznać, bo Pepe pchnął i to dwukrotnie zawodnika Barcelony. Gratulacje dla Realu, byli lepsi, gdyby nie kilka dobrych interwencji Valdesa mecz byłby rozstrzygnięty po pierwszej połowie.
 
Zawsze powtarzałem, że Valdes to nie jest bramkarz na miarę barcelony. Jakby nie jego kiwka w pierwszym meczu to dziś barca by świętowała. Nie wiem jak można stawiać na takiego bramkarza. Tyle kasy wydają na transfery to w końcu mogliby zakupić jakiegoś klasowego bramkarza.
 
Tak dziś był bohaterem tylko przypomonijcie sobie kto zawalił bramkę w pierwszym spotkaniu. Jak go oceniamy to weźmy pod uwagę dwa mecze. Mając zaliczkę dwu bramkową Titi inaczej by ustawił zespół i raczej by bronił tej zaliczki
 
bardzo mnie cieszy wynik. denerwują mnie tylko opinie i komentarz w trakcie meczu; o tym, że barcelona dzis akurat gra słabo a nie Real, który gniótł momentami swoją grą. Szkoda, że skończyło się tak niskim wynikiem bo Królewscy mieli szanse na dużo wyżzy rezultat. nie mniej widzę, że w Hiszpanii właściwy klub zdobywa tytuły.
 
Real strasznie siadl w drugiej polowie, gdy w pierwszej po prostu niszczyl Barcelone. Troche szkoda, ze tą drugą polową zatarl po sobie znakomite wrazenie jakie zrobil na wszystkich w pierwszych 45 minutach.
 
Ten mecz był niesamowity, w pierwszej połowie przecierałem oczy ze zdumienia nad tym, co robił Real z Barceloną.A co do Higuaina ma 3 bramki w tym sezonie, a powinien mieć z 10.Jego i Benzemy skuteczność pozostawia bardzo wiele do życzenia.Eh gdyby tak Damiao dołączył do Realu, bo ta dwójka mnie nie przekonuje, strzelają mnóstwo goli ale jeszcze więcej set marnują.
 
Higuaina to zapamiętam na bardzo długo. Przez niego przegrałem u buka 100pln. Nie wiem czy pamiętacie mecz realu z lyonem w LM i strzał higuaina na pustą bramkę w słupek? To taki napastnik, który żeby coś strzelić musi najpierw kilka okazji spierdo***.
 
Kurde to 10 minut na edycje komentarza jest masakrą.Chciałem dodać, że gol dla Realu został słusznie nieuznany, niestety Pepe popychał w pierwszym momencie dosyć wyraźnie gracza Barcelony.Ale i tak Barcie należą się brawa za drugą połowę.Takie mecze się długo pamięta.
 
Cules powinni dziękowac Pipicie,że dziś nie ma rewanżu za manite, bo on powinien strzelić conajmniej 3 z tych 5 setek. Fajnie,że Real wygrał, jednakże trzeba wyciągnąć wnioski z braku skuteczności,bo to się mogło zemścić. Ronaldo magia przy tym golu, tak zagrać piętą..



P.S. Też macie wrażenie,że Trzeciak chyba płakał po meczu ze smutku, bo miał taki dziwny głos,gdy rozmawiali przez telefon z nim?:-)
 
Zasłużona wygrana. królewskich, jednak skuteczność pozostawiła. wiele do życzenia. Teraz gonitwa. w Primera Division.
 
Hejtujcie mnie , wyzwijcie, skopcie i oplujcie, ale dla mnie Ronaldo jest mistrzem i tyle. Widzieliście ile on biegał? Od bramki do bramki, gdy Pipita drepta w miejscu, Ronaldo biegnie jak pies za samochodem, tak on za piłką od strony do strony, co daje w efekcie przejęcie piłki przez Real. Śmieszne porównanie może, ale to tak wyglądało.
 
Jako fan Realu żądam napastnika, który nie marnuje większości setek w meczu! Skandal! I mówię tu nie tylko o Higuainie, bo Benzema też sporo marnuje sytuacji które powinien kończyć bramką.



Aha i jak pierwsza polowa była piękna i czas przy niej bardzo szybko zleciał, tak druga była nudna okropnie i ciągnęła sie niemalże w nieskończoność.
 
Hejtujcie mnie , wyzwijcie, skopcie i oplujcie, ale dla mnie Ronaldo jest mistrzem i tyle






dla mnie jest najlepszym piłkarzem świata, przewyższającym znacznie Ronaldinho za czasów najlepszej formy
 
Najzabawniejsze jest to, że wiele osób mówiło jeszcze z rok temu, że CR strzela tylko ogórkom, a tu proszę kat Barcelony.
 
Hejtujcie mnie , wyzwijcie, skopcie i oplujcie, ale dla mnie Ronaldo jest mistrzem i tyle. Widzieliście ile on biegał? Od bramki do bramki, gdy Pipita drepta w miejscu, Ronaldo biegnie jak pies za samochodem, tak on za piłką od strony do strony, co daje w efekcie przejęcie piłki przez Real. Śmieszne porównanie może, ale to tak wyglądało.


Hubi jak Polacy by tak biegali na euro to Bez problemu by wyszli z grupy. Wystarczy sobie porównać ile nasi piłkarze biegają w meczu ekstraklasy. A co realu to jakiego napastnika byście widzieli w miejsce benzemy czy higuaina? Ja bym chciał zobaczyć neymara i ciekawe czy by się sprawdził w silniejszej lidze.
 
bronil dobrze, ale przy bramce ronaldo mogl sie lepiej zachowac. pique dobrze ustawil sie na lini







Gol na 2-0 to tylko i wyłącznie wina Pique, nie dość że źle przykrył, to zamiast biegnąć do CR, ustawił się na bramce... parodia







Kapitalna gra Realu szczególnie w 1szej połowie, fenomenalnie grali to trzeba przyznać. Gdyby Montoya to strzelił na 2-2 w 90 minucie, uznałbym za niesłuszny wynik po całości nawet patrząc na dwumecz ;)
 
Back
Top