Piłka nożna

Moim zdaniem przeceniają go. Jest dobry, ale 40 mln to za dużo. Ale taki jest teraz futbol. CASH CASH CASH ;)
 
Ale teraz co drugi talent to jak chce się go kupić to trzeba wyłożyć te 30 -40 mln więc robią się powoli jaja z tymi zawodnikami , real wydał 30 mln za fabio coentrao który gra bardzo przeciętnie ..
 
W obecnych czasach jest to cena adekwatna do umiejętności. Modric to nie żaden Neymar czy Maura za których ceny są podobne lub większe a umiejętności pozostają dużą niewiadomą.
Real jak i kluby od szejków same sobie sprawiły taki rynek więc psioczenie trzeba zostawić innym.
Zewsząd newsy, że transfer prawie dogadany, więc tylko czekam na oficjalne info + Kaka out.
Jakkolwiek będzie (jeśli przejdzie) grał Modirc w Realu to na pewno nie gorzej od Kaki no i klub na tym zaoszczędzi :]
 
Alba 14 mln



Bale 45 mln



Javi Martinez 40mln



Thiago Silva 45 mln



to są klauzule tych obrońców, Alba teraz ma 80 mln bodajże.



Modric jest wart 25 mln na oko.
 
Na oko to chłop w szpitalu umarł :]

Co Ty drugi Dudek co w Piaście ocenia wartość zawodników na podstawie transfermarkt ? Tam i tak wyceniają Modrica na 40.500.000 °
Swoją drogą jak po Euro 2008 Modric miał 22 lata i przechodził na WHL to kosztował trochę ponad 20 mln Euro, więc teraz jako piłkarz ukształtowany o znanym nazwisku przedział 30-40 jest dla mnie jak najbardziej trafny ...
 
Wg. Liverpool Echo Liverpool kupił Boriniego z Romy za ok. 8mln funtów. Niezły deal, biorąc pod uwagę poziom zawodnika, obecne sumy oraz fakt, że rok temu Comolli wydawał krocie na byle drewno. Dobrze, że wyleciał, skończy się marnotrawienie pieniędzy.
 
Telenoweli pod tytułem "Polacy w wielkich klubach" ciąg dalszy.


Tym razem w rolach głównych Robert Lewandowski (Arsenal, Totenham, Chelsea) i Jakub Błaszczykowski (Liverpool, Inter, Lazio)
 
Ale Altintop przyszedł za free jako typowy zawodnik którego gdzieś się wepcha , jeżeli tego potrzeba. Darmowy zawodnik i traktowanie tego jako nieporozumienie?
 
No tak bo jednak dawali mu pensję a grał bardzo słabo no nie za friko nie grał , żeby grać na takim poziomie
 
Ale moim zdaniem go nie potrzebnie trzymali bo mógł w innym słabszym klubie pograć , może teraz w galatasaray pograć coś .. :))
 
531517_474419645920056_136254356_n.jpg




no offence :D
 
Coś mi się zdaje , że to jest koszulka jego fanki i poprostu też lubi barceloną i pewno tak pewno powstała ta koszulka ..
 
Z twego co widziałem gra dobrze , ale może mieć objaw forlana kapitalnyw reprezentacji w klubie bardzo bardzo przeciętny ..
 
atletico mega dobrze to było nic w porówanaiu to tego co on może pokazać w reprezentacji i dlatego go inter kupił po mś 2010
 
Back
Top