Piłka nożna

Zna ktoś hiszpański?



http://www.elmundo.es/elmundodeporte/2012/07/13/futbol/1342199985.html



Szczególnie o to zdanie mi chodzi :]

Pese a que 'Twitter' lo daba como hecho a eso de las 19.00 horas, Luka Modric aón no es jugador del Real Madrid.


Czy tylko mi jego gra bardzo przypomina Ozila ?



 
@Gambit



Masz tłumaczenie z Chrome:



"Mimo, że "Twitter", jak to miało miejsce na około 19,00 godzin, Luka Modric nadal nie jest gra dla Realu Madryt. Mózg Chorwacki trzeba czekać na jego podpisanie jest oficjalnym ponieważ negocjacje są przechowywane ciepłe. Trzydzieści pięć miliony i Nuri Sahin i Lass będzie ilość jednego z nich wybrany przez Jose Mourinho dołączyć do zespołu."







Tak na serio to z tego co wyczytałem po przetłumaczeniu na Ang to, że Modric wicąż nie dogadał z się z Realem, ale podobno oferta 35mln +Lass +Sahin jest do przyjęcia i odpowiedź ostateczna ma ukazać się wkrótce.
 
thx Hang



je***e no es zmienia postać rzeczy :p



tylko ja rozumiem, że 35 + Lass albo Sahin ... i z tego co wiem, to Modric jest dogadny pozostaje tylko sprawa między klubami
 
Możliwe, mnie tam spekulacje nigdy nie jarały. Nawet nie czytam plotek transferowych. Po porstu uzbrajam się w cierpliwość i czekam.
 
Fifa 13 X360:



Ile czekać na obniżkę zakładając, że pod koniec września trafi na półki?



Jestem maniakiem FIFY, ale granie w 09 jest już męczące i potrzeba zmian.



-----------



Jak zejdzie do 100-110 to biore czyli gdzieś na zimę.
 
Kwestia degradacji nie była zależna od władz ligi tylko od władz klubów. Teoretycznie Rangersi z nowym właścicielem mogli nadal grać w SPL ale na to nie zgodziły się tamtejsze kluby, tak samo było w pierwszej lidze i w efekcie zostali przesunięci na ostatni szczebel zawodowych rozgrywek.



Ciekawe będą derby Glasgow na tym poziomie, z jednej strony Rangersi na Ibrox, z drugiej Queen's Park na Hampden.
 
Maicon ponoć został piłkarzem Realu, ja tam czekam na oficjlane info z Modriciem.



BTW, wydawało mi się, że "najgorętszy" towar na rynku to Hulk, a tu cisza.
 
Bardzo dobrze niech Hulk zostanie w Porto i nie ma co się brać do PL.



Hiszpania mistrzem europy u-19, Delefou gracz turnieju.
 
Berbatow chce odejść z MU - podobno cena to 5 mln Ł więc całkiem tanio mimo, że jego forma jest bardzo zmienna ( z jednej strony strzela w meczu po 3-4 gole, z drugiej przez kilka spotkan, w ogole nie potrafi trafic do bramki )



Na chwile obecną coś cicho z nowymi zakupami w angielskiej czołówce



MU kupili Kagawe



Arsenal kupił Podolskiego i Giroud



MC - poluje jak zwykle na 15 napastników i 10 ofensywnych pomocników



Chelsea - Hazard ,a przydałby się im ktoś w ataku po Drogbie, bo jest Torres i same młodziaki



No i oczywiście telenowela z van Persiem podobnie jak rok temu z Fabregasem- Wenger ma tak przesraną robotę, że bardziej się nie da, co mu się uda stworzyć jakąś gwiazdę to mu ucieka.
 
Najlepsze, że dzisiejszy kataloński bohater Deulofeu ma wszystko ku temu, żeby mu się nie udało. Takiego egoisty to ja nie widziałem od czasów Ariela Ortegi. A facet ma papiery na grę, być moze jednak go w tej Barcelonie naprostują jak to zrobili z Thiago bo z tego co pamiętam to też w młodzieżówkach głównie pajacował.
 
neymar_barcelona.JPG




FC Barcelona and Santos have reached a 60M deal on the transfer of Neymar. According to reports.


LOL!?



Ma niby przejść za rok...
 
Ma ktoś może info czy mecze fazy grupowej na IO 2012 będą transmitowane gdzieś w TV, bo one będą rozgrywane jeszcze przed cereminią otwarcia...?
 
Błaszczykowski nominowany do nagrody Najlepszego Piłkarza Europy


Finałową trójkę UEFA poda 14 sierpnia, a ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 30 sierpnia w Monako.


Nominowani piłkarze: Sergio Aguero (Argentyna, Manchester City), Xabi Alonso (Hiszpania, Real Madryt), Mario Balotelli (Włochy, Manchester City), Jakub Błaszczykowski (Polska, Borussia Dortmund), Gianluigi Buffon (Włochy, Juventus), Iker Casillas (Hiszpania, Real Madryt), Petr Czech (Czechy, Chelsea), Fabio Coentrao (Portugalia, Real Madryt), Leslie Davies (Walia, Bangor City), Didier Drogba (WKS, Chelsea, obecnie Shanghai Shenhua), Cesc Fabregas (Hiszpania, Barcelona), Radamel Falcao (Kolumbia, Atletico Madryt), Joe Hart (Anglia, Manchester City), Zlatan Ibrahimović (Szwecja, Milan), Andres Iniesta (Hiszpania, Barcelona), Shinji Kagawa (Japonia, Borussia Dortmund, obecnie Manchester United), Vincent Kompany (Belgia, Manchester City), Frank Lampard (Anglia, Chelsea), Leo Messi (Argentyna, Barcelona), Luka Modrić (Chorwacja, Tottenham), Mesut Oezil (Niemcy, Real Madryt), Pepe (Portugalia, Real Madryt), Andrea Pirlo (Włochy, Juventus), Sergio Ramos (Hiszpania, Real Madryt), Raul (Hiszpania, Schalke, obecnie Al-Sadd), Cristiano Ronaldo (Portugalia, Real Madryt), Wayne Rooney (Anglia, Manchester United), David Silva (Hiszpania, Manchester City), Fernando Torres (Hiszpania, Chelsea), Yaya Toure (WKS, Manchester City), Robin van Persie (Holandia, Arsenal), Xavi (Hiszpania, Barcelona).


z interii
 
Tar - Rozumiem, że kibicujesz Barcelonie, ale po co naginać rzeczywistość? Delefou wcale nie został MVP turnieju. Został nim Jese Rodriguez z Realu, król strzelców.
 
Co jak co , ale Neymar mi nie pasuje do stylu Barcy. Zresztą uważam , że jednak może się nie sprawdzić ;)
 
Sory pospieszyłem się nie chodziło mi o to kto wygrał MVP.



Według mnie Neymar jest strasznie przereklamowany, ponieważ póki się nie wzmocni fizycznie i psychicznie to nie ma czego szukać na wysokim poziomie.
 
Back
Top