Piłka nożna

No i mamy KP GKS Katowice w Ekstraklasie... :-)



...a Błaszczykowski jest wśród 32 nominowanych do nagrody gracza roku ;)



@Yazz



Dzięki ;)
 
"No i mamy KP GKS Katowice w Ekstraklasie.." Wojciechowski się zemścił ;-)
Wie ktoś może czy pokazywane są jakieś mecze ligi polskiej na orange sport albo nsport, bo przez kilka miechów będę miał "nkę" a interesuje się naszą kartoflanką i co z tą fuzją cyfry + i "nki". łączą się czy się nie łączą?
 
Na OS jest polska pierwsza liga, wybrane mecze Ekstraklasy pokazuje jeszcze chyba Eurosport. A co do tej fuzji, to miała być w drugiej połowie roku, no ale nie mam jakiegoś nowego info chociaż też czekam na połączenie tych platform.
 
Cyfra z miarę dobrą ofertą z canalem + kosztuje 30% drożej. No to troszkę lipa, że nie będzie Ekstraklasy. Na Eurosporcie mecze są w poniedziałki, czyli jeden mecz w tygodniu. Troszkę mało. Dobrze, że chociaż UFC będzie na orange.
 
Tak swoją drogą skoro Najlepszy Piłkarz Europy to co tu robią Messi, Falcao, Kagawa itd. Dla nich plebiscyt Złotej Piłki. W takim razie ten plebiscyt powinien nazywać się Najlepszy Piłkarz Grający w Europie.
 
To to ja wiem :) Jednak wolałbym żeby UEFA zmieniła to i nagroda była wręczana tylko Europejczykom. Nieeuropejczycy i piłkarze grający poza UEFĄ mają Złotą Piłkę.


A tak z innej beczki. Wojciechowski sprzedał Polonię od tej chwili nosi ona nazwę KP Katowice. Wszyscy piłkarze i cały sztab zostaje przeniesiony do tego miasta. Do drużyny zostanie dołączonych kilku piłkarzy Gieksy i ich działaczy, trenerów.
 
Tak jakby to cos miało zmienić. Pojebane to jest. Kibice z Warszawy i Katowic pewnie są wniebowzięci.
 
KP DyscoPolo Katowice moze tym razem bedzie w miare normalny wlasciciel i po 2 porazkach nie bedzie zmienial trenerwo :D



Nie mam pojecia dlaczego Kuba jest nominowany no ale zawsze fajnie widziec wyroznienia dla Polakow.



Capello trenerm Rosji.



Podobno Lewy ma trafic do Manu w przypadku gdy Rooney trafi do PSG. Ladnie Szejki sie bawia w PSG Ibra, Thiago Silva i Rooney w tamtym sezonie tez ladnie kupywali. Ciekawa LM sie szykuje jest Real, Barca, Juve, BVB i PSG i City
 
macie tu tajemnice nominacji Błaszczykowskiego:



http://www.weszlo.com/news/11163-Blaszczykowski_chyba_bardziej_jak_Davies_niz_jak_Messi
 
najstarszy klub stolicy, 101 lat istnienia, przetrwał okupacje, przetrwał komunę. Przyszedł wieśniak co się dorobił na azbeście w teksasie i wszystko rozjebał :-)
 
dzisiaj gra moj slask o 20:45! el do lm z podgorica, ciekawe jak sobie poradza po tym co odjebal solorz i jak odeszlo tylu pilkarzy z podstawy
 
Chisora. Nic oficjalnie nie jest potwierdzone. Ogólnie jest zamieszanie po tym jak Paris Saint-Germain wydaję fortuny na nowych zawodników. Kupili już Thiago Silve i Zlatana Ibrahimovica z milanu, teraz podobną chcą kupić Rooneya za 120 mln funtów. Nie wiem ile w tym prawdy
 
Śląsk wygrał 0:2, ale wynik nie odzwierciedla w pełni przebiegu meczu. Wrocławianie mieli trochę szczęścia. Czarnogórzanie zmarnowali kilka świetnych sytuacji. Niemniej jednak trza się cieszyć. Śląsk ma dwubramkową zaliczkę i drugi mecz gra u siebie.
 
że niby Lewandowski ma zastąpić Rooney'a? chyba kogoś zdrowo popierdoliło. Rooney w najlepszym wieku dla piłkarza zamienia premier league na lige francuską? wątpie. sypnęli mu już przecież dobrym siankiem działacze City i został.



Lewandowski następcą Rooney'a - na takie gówno mogą wpaść tylko nasze pismaki.
 
<h2 class="lead">
Kapitan Tottenhamu Hotspur, reprezentant Anglii Ledley King postanowił definitywnie zakończyć piłkarską karierę. Powodem są ciągle powracające problemy z lewym kolanem. 31-letni obrońca będzie pełnił funkcję ambasadora londyńskiego klubu.

"Trafiłem do Tottenhamu jako młody chłopiec, ten klub jest dla mnie drugim domem. Zawsze mogłem liczyć na wyrozumiałość i wsparcie jego fanów, gdy przez lata trapiły mnie kontuzje i musiałem opuścić wiele meczów. Niestety ciągle powracające kłopoty zdrowotne zmusiły mnie do zakończenia kariery. Cieszę się jednak, że wciąż będę mógł pracować w klubie" - powiedział King.

Anglik trafił do Tottenhamu w wieku 14 lat. W pierwszym zespole zadebiutował w maju 1999 roku w meczu ligowym z Liverpoolem, a w 2005 roku został jego kapitanem. Rozegrał w barwach "Kogutów" 323 spotkania i strzelił 14 goli. Sięgnął z nimi po Puchar Ligii Angielskiej w 2008 roku. W reprezentacji kraju wystąpił 21 razy, zdobywając dwie bramki. Zagrał z nią w mistrzostwach Europy w Portugalii w 2004 oraz na mundialu w RPA w 2010 roku.
:-)
 
Ruch grał u siebie. Niestety to nieusprawiedliwia w żadnym stopniu padaki zaserwowanej przez Legię i Lecha.
 
Gergo mnie rozdrażnił w ostatniej akcji Lecha, bo miał na czystej pozycji Możdżenia,który przed sobą już miał tylko bramkarza,ale co, trzeba pokazać jaki się to jest zajebisty iśc samemu
 
Polskie drużyny...



Ruch może trafić na m.in.



Inter,Apoel,Elfsborg,Heerenven,Rapid Bukareszt i jeszcze jeden zespol. Lech najgorzej jak Slovan. Legia wszystko latwizna.
 
Back
Top