Piłka nożna

Pięknie to wygląda na tych filmikach z YT gdzie Neymar czy Maura mijają obrońców jak tyczki, ale to jest naprawdę inny świat i Ci piłkarze przychodząc do Europy niekiedy takiego zderzenia nie wytrzymują. Liga brazylijska jest na swój sposób silna ale chyba taktycznie oni nadal są w XX wieku, teraz ich menadżerowie sprytnie nimi manipulują, prezesi robią z tych dzieciaków bogów, więc po kiego iść na siłę do Europy gdzie ich gwiazda może upaść w pierwszym sezonie?
Brazylijczycy są takim specyficznym narodem, gdzie mają multum talentu jednak nie zawsze przekłada się to zaangażowania na treningu czy też miłości do imprez itp.
I zgadzam się z GLF o "największym natural born geniuszem" - Ronaldo był przekozakiem i najlepszym piłkarzem jakiego było mi dane ujrzeć w moim życiu.

To była drużyna, choć "tragicznie" skończyła ...Tiki- taka? rly?

 
Dzisiaj poznamy kto bedzie nowym selekcjonerem naszej kadry.



W esce mowili, ze jest 2 fawowrytow Engel i Fornalik. Jak wybiora Engela to jak dla mnie bedzie duzo gorsze posuniecie nawet od zostawienia Smudy na tym stanowisku
 
Oficjalnie: Fornalik nowym selekcjonerem.



Fornalik: 11 głosów



Engel: 3



Zieliński: 0



1 się wstrzymał
 
jak słucham Piechniczka to mi sie niedobrze robi.



Co kurwa maja wydarzenia sprzed 30-40 lat do współczesności ?



Polska piłka nigdy nie będzie miała się dobrze póki dziadki nie poumierają.
 
bo to jest jeden z tych nielicznych momentów w tych dniach kiedy nikt już go nigdzie nie zaprasza a on może ściągnąć ciepłe kapcie, wyjechac z Wisły i opowiedzieć całej Polsce o sukcesach mundialu 82'
 
mam nadzieję, że Fornalik pożegna się z tymi ojgenami i innymi perkisami.



lepszy on niż Engel i Dyzma.
 
ahahhahahah



już wiadomo o co chodziło Lacie w wywiadzie dla PS gdzie ogłosił, że w przypadku porażki podejmie męską decyzje.



Ta męska decyzja polega na tym, że nawet pomimo kompromitacji i tak będzie kandydował na prezesa PZPN. :-)
 
szkoda trochę Fornalika. niby jakas tam ekipe smuda po sobie zostawił ale czy to zda egzamin. fornalik nie ma doświadczenia z niczym innym niż nasza liga, moga zgnębić chłopa i nic wiecej. nie mniej zycze mu powodzenia i awansu na mundial do brazylii
 
araby kupily nottingham forest, kolejna "potega" sie szykuje, ale to jest przynajmniej klub z tradycjami
 
Nie mówmy hop z Nottinghamem. Leicester ma też bogatych właścicieli, wpompowano tone kasy jak na Championship w ten klub a awansu nima.
 
Modrić już podobno dogadany z Realem. W takim razie pewnie Khedira na rezerwę albo będą się zmieniać w podstawowej jedenastce.

@down
Khedira bardziej udziela się w defensywie, a Modrić w ofensywie i rozgrywaniu. Chociaż Sami w ofensywie też swoje robi. Osobiście bardziej sobie cenię umiejętności Tunezyjczyka.
 
Tylko, ze to sa zawodnicy o calkowicie innych umiejetnociach i koncepcji gry. Ja nie wiem gdzie Mourinho chce tam wrzucic jeszcze Modricia.
 
Back
Top