Piłka nożna

ponoć znany juz jest nastepca smudy w przypadku zlego występu na euro - maciej skorza. w sumie trener dobry, tylko kuzwa po co cos takiego wypisują przed turniejem to pojęcia nie mam. no i druga sprawa info z faktu i podane dalej przez wp.pl wiec ile w tym prawdy nie wie nikt
 
to jest male piwo, ale po chuj smuda juz 2-3 miechy temu pierdolil, ze po mistrzostwach wisle obejmie?
 
to sie w wiśle wkurwili. ale ostatnio było, ze jakis chinski klub bedzie chcial smude po euro za wielka kase i jeszcze bedzie mogl 3 swoich pilkarzy sciagnac. mi sie wydaje, ze przed takim turniejem i to jeszcze u siebie reprezentacja powinna miec zajebiste wsparcie z kazdej strony a u nas na odwrot
 
Chelsea ponoć dogadana z Hulkiem, to się The Blues zbroją, wg mnie dwa najbardziej łakome kąski na rynku wylądują w niebieskiej części Londynu.
 
Sborna rozjechała makaroniarzy 3-0 ... ciekawe co tym razem napiszą gazety typu Fakt czy SE bo po zremisowanym 1-1 meczu Rosji z Urugwajem pjały dumnie, że ruscy słabi bo nie wygrali z jakąś drużyną z trzeciego świata, więc Polska nie ma czego się bać :]
 
Ciekawe czy na Falcao odejdzie z Atletico. Hulk w Chelsea w sumie ok. Bardziej zyje tymi transferami niz tym Euro ...
 
Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia odnośnie Superpucharu Hiszpanii. Jak informuje dziennik AS, Hiszpańska Federacja Piłki Nożnej (RFEF) doszła do porozumienia z chińską firmą United Vansen Sport, zajmującą się promocją sportu, na mocy którego pięć z następnych siedmiu edycji Superpucharu Hiszpanii będzie rozgrywanych w Chinach.


Hiszpańska Federacja ma zarobić na tej umowie 39,5 miliona dolarów, co jest kwotą o pięć milionów większą od tej, jaką za tę samą umowę otrzymał Włoski Związek Piłki Nożnej. Prawdopodobnie mistrz Hiszpanii i zwycięzca Pucharu Króla zmierzą się w Chinach już w roku 2013.


:-)
 
Kasa misiu kasa...Wszystko jest na sprzedaż. W dzisiejszych czasach nawet wartości i ideały. Sami sobie stworzyliśmy taki skurwiały świat.
 
To jest debilizm. Zakładając , że liga się zaczyna przykładowo 12 sierpnia , a mecze u Superpuchar będą 19 i 22 sierpnia , nastepna kolejka zapewne 26-27 sierpnia wtedy. A oni mają latać do Chin pomiędzy tymi meczami w tak krótkim odstepie. Parodia.
 
Dojdzie do tego, że o Superpuchar te najlepsze drużyny będa grać rezerwowym składem. Bo dla takiego Getafe czy Majorki zdobyć Spuerpuchar to fajna rzecz. Dla Barcy, Realu czy Atletico lepiej się ścigać w lidze niż latać po Chinach.
 
O co ten bulwers ... przecież Superpuchar Włoch rozgrywają w Pekinie już od 2009 roku, Francuzi w marokańskim Tangerze. Azja to rynek bez dna dotychczas zarezerwowany tylko dla PL więc inne kraje też chcą się tam obłowić. Liczy się biznes.
 
Ajajaj! Liczyłem na Hulka w Barcie. Bardzo lubię tego piłkarza. Mam nadzieję, że Menezes weźmie go na igrzyska.
 
34993_3481_500_Stadiony-Na-World-Cup-2022.jpg
 
Jak oglądam ten mecz i słyszę tak slaby doping to aż serce się kraje. 30 tys a cisza jak na jakiejś okręgówce.
 
Tymczasem na trybunach oprócz ciszy i świerszczów słychać ... Artur Boruc :]







Ten karny Błaszczykowskiego to jakaś lipa, bramkarz rzucił się w prawy róg, więc Szpaku twierzi, że pewnie wykonany ... ciekawe co by było gdyby ...
 
hahaha atmosfera zajebista :D wspaniałe "Polska, Polska" między przerwą w jedzeniu kanapek albo słoneczników
 
MŚ 2022 - ok, ale wybudowane stadiony będą jeszcze bardziej straszyć pustkami, niż ma to miejsce w Portugalii.
Ładnie Lewy uderzył ;)
 
A komentatorzy TVP twierdzą, że doping znakomity i przedsmak tego co nas czeka na Euro ... czy nikt juz nie pamięta MŚ w Niemczech czy eliminacji z Portugalią w Chorzowie gdzie nasi kibice byli uważani za najlepszych na świecie ... tylko, że wtedy PZPN jeszcze nie wyjebał wszystkich po równo w dupę :]
 
co ty, Araby z tego później zrobią jakieś hotele z kosmosu albo centra hanldowe czy kasyna.



Swoją drogą naszła mnie taka refleksja o tym naszym Euro. Wczoraj chyba słyszałem jak jakiś dziennikarzyna z Nsportu mówił, że nie wyjście z grupy będzie dla Polski kompromitacją.



No to przeanalizujmy.



Polska gra chujowo w ataku pozycyjnym a to raczej Grecy będą grać z nami z kontry. Dla mnie najbardziej prawdopodobny wynik to 0:0.



Od Rosji chyba nie ma wątpliwości, że jesteśmy gorsi.



A Czesi to taki nasz poziom czyli albo możemy wygrać albo przegrać.



Więc jeśli założyć pesymistyczny scenariusz to nie wyjdziemy z grupy. Ale czy to wtedy będzie kompromitacja ? moim zdaniem prawdziwe oblicze naszej piłki. Tak naprawde mozemy liczyć na dobry dzień naszych kopaczy i może wtedy się uda.



Jak mnie wkurwia takie gadanie, że jak Polska przegrywa jakieś towarzyskie mecze o nic to gazetki porównują nas do jakiegoś Hondurasu a jak jesteśmy przed jakimś turniejem to piszą o zdobyciu mistrzostwa. A potem wszyscy zdziwieni, że nie wyszło.
 
chyba niewiele lepiej. Niczego poza głośniejszym "Polska, Polska" sie nie spodziewam



Beenhakker ( i pzpn) pierwszy raz nas wprowadził na Euro w bardzo dobrym stylu ale też całkowicie rozjebał relacje kibice-reprezentacja.
 
i tak jest nieźle , jeszcze nie skandowali ,,gramy u siebie " :). Najlepsza atmosfera na reprezentacji była w latach 90-tych, chciałbym żeby to wróciło.
 
Back
Top