Piłka nożna

co oni wypisują z tymi powłaniami. Marcin Kamiński w kadrze na Euro ?oglądam mecze Lecha regularnie, przeciez on popełnia tyle błędów, że lep boli a na tej stronce eurosportu porównują go do wolskiego. WTF choc wolski mnie wkurwia swoim nazwiskiem, to trzeba mu przyznać, że gra naprawdę dobrze w przeciwieństwie do Kamińskiego. To już Czekaj z Wisły jest mniej przypadłowy niż Kamiński...
 
To, że dostali 2 razy w dupe od Borussi nie oznacza chyba, że dostaną 3 raz, tak ? Głupia reguła . A typek co napisał, że Ribery ma odpały, niech się lepiej zastanowi . On sam z siebie odpałów nie ma . Właśnie jak ktoś go sprowokuje, wtedy Franck nie daje sobie wchodzić na łeb . Sam z siebie nigdy jeszcze nikogo bez powodu nie zaatakował w ten sposób . A na miejscu Robbena, Ribery na pewno zachowalby się inaczej, więc nawet jeśli Robben " pokazał klasę " to moim zdaniem nie powinien dać się ośmieszać takiemu WSPANIAŁEMU piłkarzowi jakim jest Neven Subotić ...
 
cielak - moja czwórka to : Lisowski - Wasilewski - Perquis - Piszczek. Jeśli Perquis się nie wykuruję nie widzę odpowiedniego zawodnika. Tak nawiasem mówiąc, nie zdziwę się jeśli Smuda rzutem na taśmę powoła Smolarka jako doświadczonego zastępcę dla Lewandowskiego. Brożek nie gra nic, Jeleń tak samo. Reszta nie wyróżnia się szczególnie.
 
w ostatnim meczu po ponad roku przerwy wybiegl w pierwszym skladzie. We wczesniejszych meczach wchodzil w okolicach 65 min. Szkoda tylko tej czerwonej kartki w ostatnim meczu bo by juz dobrze bylo. To kto na lewej obronie ? Wawrzyniak ktory sie wywraca o wlasne nogi ?
 
Nie ma Boenischa to musi być Warzywniak , który załatwił nam to , że nie wygraliśmy z Niemcami po raz pierwszy w historii.
 
jasne, że to żadna reguła, ale nie wierzę, żeby 2 razy rządził przypadek. W sumie dużo zalezy od tego jak Bayern w LM wypadnie. Nie chce też wyjść na fana dortmundu bo ostatni raz byłem za nimi jak grali w finale LM z Juve a to trochę wody w Wiśle upłynęło. Co do Subotića to po co Robben miał na niego reagować? Zwłaszcza, że chwile wcześniej sam się nie popisał bo jak na moje oko faulu nie było. Już Zidane raz zareagował na prowokacje i uważasz, że to było mu potrzebne ?
 
Szczęsny, Żewłakow, Wasilewski, Piszczek, Wawrzyniak, Błaszczykowski, Dudka, Mierzejewski ,Rybus, Lewandowski, Frankowski.
 
Zewlakow z tego co wczoraj wyczytalem kontuzje ma do konca sezonu nie zagra, Mierzejewski wchodzi ostatnio w okolicach 70 min.
 
Niby w jaki sposób Robben dał się ośmieszyć Suboticiovi? Zachował się bardzo dobrze, nie zareagował agresywnie mimo ogromnych emocji, które jak widać Serba mocno poniosły.



Co do Smolarka jestem podobnego zdania co Comber. Dla mnie Jeleń i Brożek w kadrze, przy aktualnym stanie rzeczy, byłby absurdem. A Smolarek w formie na pewno mógłby się przydać. W sumie to nie mam żadnego pomysłu na powołania dla napastników, ciekawe ilu weźmie Smuda. Trzech, czterech? Nie wiem, może Piech, Ebi? Macie jakieś inne ciekawe pomysły :)?
 
Raczej Smuda powola maks 3 napastnikow bo gra ustawieniem na 1. Lewy, Smolarek ( jako jedyny gra w tej chwili) i ja bym wziął jakiegos młodego chlopaka typu Sobiech czy Jankowski. Ewentulanie podobno Jutkiewicz zglaszal chec gry w naszych barwach.
 
Lukas Jutkiewicz ciekawy chłopak.



Piech i Jankowski mogliby dostać powołanie.



Obrona: Komorowski ;)
 
do przodu Lewandowski pewniak i jak dla mnie Piech i Wolski na upartego chyba też napastnika by zagrał. Nie wierzę, żeby wziął grającego Ebiego, bo ma przedziwną filozofię powołań, drugi bramkarz Arsenalu zamiast rewelacyjnie broniącego Kuszczaka czy Boruca... W obronie Żewłakow powinien być ale Smuda woli Głowackiego a jeszcze nie daj boże kamińskiego.
 
Moja 11 na Euro : Szczęsny - Piszczu, Wasyl, Perquis, Boenisch - Murawski, Rybus - Błaszczykowski, Wolski, Sobota - Lewy .
 
Na jakiej pozycji u Ciebie Mir gralby Rybus ??



Moja 11 to



Szczesny - Piszczek,Wasyl,Perquis,Boenisch-Polanski,Murawski,Obraniak-Grosicki,Błaszczykowski-Lewandowski



i na rezerwie powinni byc



Boruc,Zewlakow, Komorowski,Wolski, Dudka, Smolarek, Sobiech, Borysiuk



Teraz 11 bez "farbowanych lisow"



Szczesny - Piszczek,Wasyl,Zewlakow,Wawrzyniak(niestety)-Dudka,Murawski,Wolski-Grosicki,Błaszczykowski-Lewandowski



i na rezerwie powinni byc



Boruc,Zewlakow, Komorowski,, , Sobiech, Borysiuk
 
Moja jedenastka: Szczęsny - Lisowski, Wasilewski, Perquis, Piszczek - Grosicki, Dudka, Polański, Obraniak, Błaszczykowski - Lewandowski.
 
Chodzi ci o Macka Rybusa akutalnego zawodnika Tereka, wczesnie Legii ktory gra ofensywnego lewego skrzydlowego ?
 
Ja do kadry wziąłbym na miejscu Smudy Boruca i Żewłakowa. Obaj bardzo by się przydali. Nie brałbym natomiast Brożka bo ten facet gra w kadrze od 2005 roku czy nawet wcześniej i nigdy tak naprawdę się nie przebił. Wziąłbym za to Grosickiego bo On daje duże możliwości przy grze z kontry. Oczywiście takiego Wolskiego też bym wziął. No i jeszcze Możdżenia z Lecha.
 
Rybus na defensywnym i Sobotta z Wolskim w pierwszej 11? Jak najbardziej jestem za zabraniem Wolskiego, ale Grosicki i Obraniak biją go póki co na głowę. Tematu zawodnika Śląska w ogóle nie będę komentował w kontekście kadry na Euro.



Ja zgadzam się w wyborze 11 z kolegą dssport, z zastrzeżeniem, że jeśli Boruc by faktycznie pojechał to jako pierwszy :) Uważam, że skrzydła Kuba-Grosik mogą naprawdę mocno napsuć krwi rywalom. Zwłaszcza, że dochodzi do tego kapitalny Piszczek.
 
Nie no ludzie bez przesady, musi być Wojtek Szczęsny. Boruc ewentualnie drugi, ale i tak mu Smuda nie da szansy. W Żewłakowa ja już nie wierzę, jakoś mnie nigdy nie zachwycał.



Bramkarz: Wojtek Szczęsny - zdecydowanie nie ma co mówić, najlepszy Polski GK.



Lewy Obrońca: Wierzę, że Boenisch zacznie w końcu grać w tym pierwszym składzie, to wtedy on. Jak nie, to chyba Wawrzyniak..., Ewentualnie Komorowski, ale on jeszcze jakąś kontuzję złapał i nie wiem czy xdecydował by się na lewego.



Prawy Obrońca: Wiadomo, że Piszczu nie ma innej opcji.



Środek: Perquis i Wasilewski - Wasyl musi być i musimy się rowniez modlić, aby Damien był gotów na Euro...



DP: Rafał Murawski i Eugeniusz Polański - Ewentualnie można poszukać rozwiązań z Dudką, w Matuszczyka już nie wierzę, rok temu grałby u mnie w 1 składzie, teraz nawet go na Euro bym nie widział



PP: Kuba Błaszczykowski - Kuba jest takim dobrym duchem Reprezentacji, pamiętam jak go brakowało



ŚP: Ludowik Obraniak - Bardzo dobra forma po przenosinach do Bordeaux, zawsze może jak nie będzie iść huknąć z dystansu



LP: Maciek Rybus - Gra bardzo fajną piłkę, lubię tego chłopaka (oczywiście Grosik równie dobrze może tu grać)



N: Robert Lewandowski - Chyba nie muszę pisać dlaczego.
 
Jezeli chodzi o bramkarza to juz zalezalo by od formy jak dla mnie Boruc i Szczesny sa na podobnym poziomie. Jednak przy podobnoje formie obydwoch stwial bym na Szczesnego pomimo tego, ze go nie lubie. Wojtek jest mlody i ma conajmniej 10 lat gry przed soba, ale brakuje mu tego co umie Boruc czyli kierowania obrona.



Droni Beonisch zagral w ostatniej kolejce w pierwszym skladzie cale 27 min i dostal czerwona kartke. Federacja niemiecka dala mu 2 mecze kary.



Jeszcze jezeli chodzi o srodek obrony mamy Glika ktora gra sezon zycia
 
Skoro co niektórzy chcieliby Wolskiego do kadry to ja jestem za tym aby Franek dał szansę Makuszewskiemu z Jagielonii, oczywiście, że w roli zmiennika, ale w obecnej formie to jeden z pięciu najlpeszych polskich skrzydłowych, wg mnie of course :]



@Mir



chyba, aż tak dobrze się nie znamy abyś nazywał mnie "typkiem", Ribery to piłkarz, który bardzo szybko się podpala i nie raz daje negatywny upust swoich emocji. To, że być może jest to jeden jeden z twoich idoli nie znaczy, że jest on krystyalicznie dobry, no ale sposób w jaki wypowiadasz się o BVB świadczy niezbt dobrze o Tobie :p Szacunek kolego



BTW,



 
Właśnie sytuacja z Sereno była tylko prowokacją tamtego . Obejrz tą sytuację dokładnie, jeszcze raz . A nazwałem Cię " typkiem " tylko dlatego, że nie pamiętałem twojego nicku, wybacz .
 
Back
Top