Piłka nożna





A to skrót całego meczu. Bramka Pepe.. Mmmm.. Ale dla mnie mistrzem jest Alex.



http://www.metacafe.com/watch/8352878/juventus_lazio_2_1_claudio_zuliani/
 
Ładne bramki. Komentator oszalał po bramce Del Piero :-)







A tu derby Madrytu :



http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=F75ANJ-cU88
 
528958_429123850434822_141514305862446_1809574_928329462_n.jpg
 
Z czystej ciekawości się pytam, czemu Legia gra na SN? Kto płaci za wynajem stadionu? Czy organizatorzy spodziewają się kompletu publiczności? Proszę o odpowiedź i bez napinki psychofani Legii :-)
 
dlatego stadion bedzie pusty. sevilla przyjedzie rezerwami, legia tez podstawy nie wystawi bo chyba 3 dni pozniej maja mecz. a reklamuja to jak jakies niewiadomo jakie wydarzenie, ze "gigant" przyjedzie. to ja pierdole takiego giganta
 
12 września 1993 roku, na Stadio Pino Zaccheria w Foggi, 18-letni młodzian wszedł w drugiej połowie na murawę zastępując Fabrizio Ravanellego. W ten sposób zaliczył swój debiut w Serie A i pierwszy oficjalny występ w koszulce Bianconerich. 11 kwietnia 2012, 18 lat i siedem miesięcy później, Juventus podejmował Lazio na Juventus Stadium. Tamten 18-latek ma obecnie 37 lat, jest mistrzem świata i gra dla Juve od zawsze. Ciężko nie wspomnieć o jego osiągnięciach: 287 bramkach, Pucharze Interkontyntentalnym, Lidze Mistrzów, Superpucharze Europy, siedmiu ligowych tytułach, Pucharze Włoch czy czterech Superpucharach Włoch.


Ma też na swoim koncie 473 występy w Serie A, 35 w Serie B, 55 w Pucharze Włoch, 127 w europejskich pucharach oraz 9 w Superpucharze Włoch, Superpucharze Europy i Pucharze Interkontynentalnym - łącznie 699. A kiedy zdjął bluzę i pobiegł do linii, zmienić Vucinicia, zaliczył swój 700-tny występ. Dziesięć minut później strzelił swoją 288 bramkę.


Chwilę po spotkaniu powiedział: "Zapewne nie zdaję sobie jeszcze sprawy z radości, jaka mnie spotkała po dzisiejszym golu. To z pewnością ważny gol, cieszy mnie to uderzenie, to mój 700-tny występ i kluczowy gol dla drużyny." Te słowa może wymawiać tylko jeden piłkarz - Alessandro Del Piero.


źródło: juventus.com
 
Świetny mecz Borussi, zasłużone zwycięstwo, kapitalny Lewandowski! Mir, gdzie jesteś :)?


Forma Del Piero, coś niesamowitego, jest jakaś szansa, że jednak zostanie w Juve czy już raczej sprawa jest przesądzona?
 
Boski Alex... Lubię jak weterani wymiatają. Liczę , że dobije do 300 goli







Derby Madrytu - mecz CR'a. Real nie stwarzał sobie okazji , ale od czego jest Cristiano? 2 cudowne bramki , strzelony karny i asysta przy golu Callejona. Ale i tak nie strzela w ważnych meczach..
 
@bosman - Tu jestem :)



Mecz był do wygrania, ale forma prawej strony w tym meczu beznadziejna . Lahm i Robben nie pokazali nic, a Muller, który powinien wspomagać skrzydła - totalnie bez formy również . Jedynie lewe skrzydło funkcjonowało jak należy i tam Żółtki mieli problem . Poza tym do teraz nie wiem, kto pozwolił beznadziejnemu w tym meczu Robbenowi wykonywać rzut karny ... Padaka . Z resztą chwilę potem Arjen miał kolejną 100 % sytuację, żeby wyrównać stan meczu, ale po raz kolejny kolokwialnie mówiąc - zjebał . Reasumując - Żołtki mieli więcej z meczu, ale Bayern także mógł strzelić na remis ( albo nawet na zwycięztwo ) . Poza tym sezon się jeszcze nie skończył panowie :) . W pucharze niemiec zrewanżujemy się na lamusach, a S04 i Freiburg ukradną im punkty w lidze, co da nam mistrzowską paterę .
 
Liczba bramek pchły i krystyny są przerażające, odpowiednio 61:52

Mam nadzieję, że Juve zachowa się lepiej niż Real w stosunku do Raula.

Co do Bayernu to dzisiaj w pracy śmiałem się kumplowi prosto w twarz, mam nadzieję, że kolejna okazja będzie w przyszłym tygodniu gdy "nasze" zespoły zmierzą się ze sobą. Bayern motywację ma, bo nie tylko przegrał mistrzostwo, ale i finał CL będzie w Monachium.
Robben wczoraj spalił się ogromnie. Zawalił spalonego przy bramce Lewego, niewykorzystany rzut karny i zmarnowana 100 % sytuacja trzy metry przed bramką, bił sobie zasłużone oklaski pod koniec meczu :]

Do tego ta akcja przebija wszystko ... ciekawe czy gdyby na miejscu Holendra był Frank to nie zobaczylibyśmy kolejnego Zidane'a wymierzonego w klatkę piersiową Serba :]

untitled-1256ydw.gif




Jeszcze trzeba wspomnieć, że w Anglii też się działo m.in. Szczęsny zrobił paradę do przyszłych filmików na YT i ManU przegrało z prawie pewnym spadkowiczem ....
 
Teraz już nawet nie kierując się sympatią do klubów i piłkarzy - na miejscu Robbena wyjebał bym temu Subotić'owi w ryj . Nigdy nie osiągnie tego co Holender, więc ma okazje pozachowywać się jak szympans, kiedy takiemu Arjenowi coś nie wyjdzie . Z pełnym respektem za zwycięztwo dla Żółtków, ale zachowania tego typu ( albo wypowiedzi chodźby Grosskreutza ) nie pozwalają mi szanować tego klubu .
 
Mir aleś ty ślepy,już przesądzone kto bedzie mistrzem :-)Pewnie teraz skupią się na LM



P.s



a gif genialny :D
 
Prawde mówiąc to zdaję sobie z tego sprawę i to bardzo dobrze . Ale co mi - jako kibicowi - pozostaje poza złudnymi nadziejami do końca ... ? Oczywiście Puchar Niemiec i finał LM to teraz pryorytet, ale ja dalej liczę na pare wpadek Żółtych :)
 
Co do Juve i Del Piero.. Tiosi napisali otwarty list do Agnelliego w którym rządają by Alex został itp. Podobno Blanc (dyrektor) w jednym z wywiadów powiedział że w obecnej formie alex jest nietykalny. Więc jestem dobrej mysli:-)
 
@HubiSSJ3



wierzysz w to co piszesz? to, że Mou powiedział mu, że będzie mało grał, chyba nie przekreśla 15 lat oddania klubowi :]



A teraz tak grający Raul zjada tak grającego Benzyne na śniadania bez przeżuwania ...
 
To tak Borussia może maksymalnie wygrać i zremisować, a Bayern musi wszystko wygrywać, jak wiemy bezpośrednie mecze na korzyść BVB.
 
Też mi się zdaję że to raczej Real pokazał Raulowi, że jest za tym żeby sobie pograł gdzie indziej bo go już w nie widzą w drużynie.
 
@Mir


Nie chcę bronić Subotica, ale Robben - w trakcie wcześniejszej części spotkania - mógł prowokować ustnie gracza Borussii. Nie muszę Ci mówić, że nie musiały wychwycić kamery ;) oraz jest to tylko domniemywanie z mojej strony.
 
Z tego co czytałem w trakcie odejścia Raula i po jego wypowiedziach , to raczej on chcial odejść.Mówił , ze wie , że w Realu bedzie mało grał a rekord LM i Europejskich pucharów czekał i dlatego odszedł. Z góry zaznaczam - byłem strasznie przeciwny jego odejściu. Idol z dzieciństwa , piłkarz , dzięki któremu jestem fanem Realu. Legendarny El Siete. Z pewnością Real nie zrobił wszystkiego tak jak trzeba , ale nie zwalał bym tu calej winy na klub , że chcą go wygnać.
 
@Madzer - Nie wykluczone, ale jakiś spokojny gest, typu - szydercze " poklaskanie " rękoma przed Arjenem, bądź zwyczajny uśmiech by wystarczył . Nie trzeba było zachowywać się jak ktoś rodem wyjęty z Flinstone'ów .
 
@up



mecze Bayernu oglądam od święta, ale chyba nie muszę przypominać Ci jakie przypały ma Ribery, więc nie ma co wytykać cudzych jak swoi nie lepsi ...
 
na miejscu Robbena wyjebał bym temu Subotić'owi w ryj . Nigdy nie osiągnie tego co Holender, więc ma okazje pozachowywać się jak szympans, kiedy takiemu Arjenowi coś nie wyjdzie .


właśnie w tym momencie Robben pokazał klasę. jakieś dziwne rozumowanie masz. Bundesliga w tym sezonie już raczej rozstrzygnieta. Patrząc na to z kim gra Dortmud i jak gra wydaje mi się. że tytuł ich. Co do pucharu niemiec to nie wiem skad Mir masz pewność, że się Bayern odkuje skoro w 2 meczach w tym sezonie dwa razy dostali w plecy. Do trzech razy sztuka ? boisko zweryfikuje.
 
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/euro-2012/2012/kadra-na-euro-obroncy_sto3232674/story.shtml



a jak waszym zdaniem powinna wyglądać Polska obrona na Euro??
 
Back
Top