Piłka nożna

to już będzie prawie 30 lat, a 27 lub 28 na pewno.
śledzenia wyników, oglądania spotkań, nawet kilku na żywo, naście koszulek, szalików.
smutków po spadku, radości po awansie, znoszenia ciężkich sezonów.
szeroko pojętego kibicowania.

dziś dzień jest wyjątkowy- pierwszy raz w życiu będę cieszył się grą west hamu w półfinale europejskiego pucharu!!!!!!!
nie licząc oczywiście takiego tworu, jak puchar intertoto, bo to był jakiś marny folklor.

ostatni raz młoty rywalizowały na tym szczeblu w sezonie 75/76, w nieistniejącym już pucharze zdobywców pucharów.
przeciwnikiem był wtedy nikt inny tylko... eintracht frankfurt.

także poproszę o powtórkę z historii i awans do finału!!!!!

:bleed:
 
to już będzie prawie 30 lat, a 27 lub 28 na pewno.
śledzenia wyników, oglądania spotkań, nawet kilku na żywo, naście koszulek, szalików.
smutków po spadku, radości po awansie, znoszenia ciężkich sezonów.
szeroko pojętego kibicowania.

dziś dzień jest wyjątkowy- pierwszy raz w życiu będę cieszył się grą west hamu w półfinale europejskiego pucharu!!!!!!!
nie licząc oczywiście takiego tworu, jak puchar intertoto, bo to był jakiś marny folklor.

ostatni raz młoty rywalizowały na tym szczeblu w sezonie 75/76, w nieistniejącym już pucharze zdobywców pucharów.
przeciwnikiem był wtedy nikt inny tylko... eintracht frankfurt.

także poproszę o powtórkę z historii i awans do finału!!!!!

:bleed:
Tylko tego Kurta Zouma jebał by pies, albo raczej kot :matt:
 
Tylko tego Kurta Zouma jebał by pies, albo raczej kot :matt:
jako piłkarz drużynie dodaje i to dużo.

a sprawa z kotem...
zrobił coś czego nie powinno się robić.
rozprawa będzie pod koniec maja.
koty pod opieką.

dla niego największą karą jest to, że ciągle gra w anglii.
kibice będą mu to konsekwentnie przypominać i to długo albo jeszcze dłużej.
 
milan, chelsea, bayern, psg, real.

mistrzostwo w każdej z pięciu najsilniejszych lig w europie.
carlo ancelotti.
"Carlo: Ograniczenia na świętowanie? Mam dwójkę dzieci, nie chcę trzeciego."
xD
 
Last edited:
@QŃ. przyjacielu, polecisz jakąś szame w okolicach narodowego co by przed finałem pp dobrze i szybko zjeść? Niekoniecznie pyry z gzikiem. Głowa do góry, jeszcze wyjdziecie na prostą
 
@QŃ. przyjacielu, polecisz jakąś szame w okolicach narodowego co by przed finałem pp dobrze i szybko zjeść? Niekoniecznie pyry z gzikiem. Głowa do góry, jeszcze wyjdziecie na prostą
Rzut beretem masz Francuską, a tam z szamy do wyboru do koloru, kto co chce.
 
Skreślanie Realu jest nie na miejscu, weźmy pod uwagę że grają na Bernabeu i gonią wynik,city to frajerski zespół jak psg


Uwierzcie mi jestem pewny, że City tego nie zmarnuje. Tam jest za wielki potencjał ofensywny. To nie Chelsea czy PSG.

:cool::cool::cool:



Cwiakala napisał na tt, że Real od 3 kolejki był już zawsze na pierwszym miejscu w lidze.

Jasna cholera , kto by się spodziewał że jeden z najsłabszych kadrowo Real ów w historii tak zgniecie tą ligę.


Benz jeszcze tym bardziej wielkie brawa, co żeś ty zrobił chłopie.

:applause::applause::applause::applause:
 
Last edited:
Wielki trener, który jest mocno niedoceniany moim zdaniem.
Ostatnie lata - Napoli i Everton to już zjazd z "pierwszej ligi", nie dziwię się, jak Carlo wspomina, że Floren dał mu drugie życie. Trener, który ponad taktyka stawia piłkarzy i relacje w grupie. Nawet nieźle na tym wychodzi ;)

 
Ostatnie lata - Napoli i Everton to już zjazd z "pierwszej ligi", nie dziwię się, jak Carlo wspomina, że Floren dał mu drugie życie. Trener, który ponad taktyka stawia piłkarzy i relacje w grupie. Nawet nieźle na tym wychodzi ;)


Niefortunne zdjęcie..
 

Attachments

  • IMG_20220501_161729.jpg
    IMG_20220501_161729.jpg
    52.3 KB · Views: 12





Ciekawe czy byłby problem gdyby na flagach widniał napis "Sława Ukrajini"? Pewnie nie byłoby problemu, a rozmiarami mogłyby przypominać pół płyty boiska piłkarskiego.
 





Ciekawe czy byłby problem gdyby na flagach widniał napis "Sława Ukrajini"? Pewnie nie byłoby problemu, a rozmiarami mogłyby przypominać pół płyty boiska piłkarskiego.

Mogli zostawić flagi i wejść, nikt im nie bronił :matt:
 
Niby dlaczego mieli zostawić? Dlaczego flagi nikomu nie przeszkadzają na meczach ligowych i europejskich pucharów, a na pucharze Polski komuś nie w samak? Niedługo będą przeszkadzać koszulki klubowe. Prezes PZPN mądrze prawi, tzn jeśli ten puchar jest dla Warszawy kulą u nogi, to za rok zorganizują gdzie indziej.


Daj im kurwa ten puchar, Czarek... :lol:

 
Niby dlaczego mieli zostawić? Dlaczego flagi nikomu nie przeszkadzają na meczach ligowych i europejskich pucharów, a na pucharze Polski komuś nie w samak? Niedługo będą przeszkadzać koszulki klubowe. Prezes PZPN mądrze prawi, tzn jeśli ten puchar jest dla Warszawy kulą u nogi, to za rok zorganizują gdzie indziej.


Daj im kurwa ten puchar, Czarek... :lol:


Przecież to samo jest przy okazji każdego wyjazdu do Poznania. Nie to, żebym kogoś bronił.
 





Ciekawe czy byłby problem gdyby na flagach widniał napis "Sława Ukrajini"? Pewnie nie byłoby problemu, a rozmiarami mogłyby przypominać pół płyty boiska piłkarskiego.


Byłem w tym tłumie i chciałem jak człowiek zobaczyć sobie mecz na narodowym i mówię jak jest :cool: wcale nie było tak, że policja odpaliła gaz bez ostrzeżenia tylko banda protestujących pedałów, jebane zwierzęta w większości najebane w 3 dupy jak nie szarpali za bramy to rzucali butelkami w policje, ale o tym już nikt na Twitterze nie napisze. Wymyślili sobie protest, że jak nie wpuszcza oprawy to nikt nie wchodzi no kurwa co to jest :D za dużo filmów z rycerzami się naogladali podludzie jebani. Podobno byli w porozumieniu z Rakowem że oni też nie wchodzą bez przygotowanej oprawy i wyszło jak wyszło. Masa normalnych kibiców, rodziny z dziećmi chcieli sobie obejrzeć mecz i pokibicować, ale przez takich baranów zostało zawinąć się na pięcie. Dobrze, że mieliśmy z kumplami opcje obejrzeć u znajomego na kwadracie z pięknym widokiem na Ł3 :beer:

IMG_20220502_165251.jpg

IMG_20220502_170329.jpg
 
Back
Top