Piłka nożna

Jeśli chodzi o Paula Pogbe, to wykonaliśmy prześwietlenia wczoraj i przedwczoraj. Wynika z nich, że mało prawdopodobne jest to, że znów zagra w tym sezonie. Lekarz powiedział mi, że minimum zajmie to 4 tygodnie. Ostatni mecz jest pod koniec maja, więc nie sądzę, aby znów zagrał w tym sezonie. Najprawdopodobnie nie będzie go z nami w przyszłym sezonie. – stwierdził Rangnick.
To efekt tego kopniecia przez Harrego M. ?
 
Bruno znów nie dał strzelić karnego Ronaldo w kluczowym momencie i znów to spierdolił. Powinien znać swoje miejsce w szeregu.

Oglądam kolejny mecz United z rzędu i jestem przekonany, że sir Alex odchodząc rzucił na nich jakąś klątwe. Bo niemożliwe, żeby nagle prawie wszyscy po przyjściu do United tracili umiejętności gry w piłkę. To co było przy bramce na 1:0 to jakby wyjęte z Benny Hilla.
 
Bruno znów nie dał strzelić karnego Ronaldo w kluczowym momencie i znów to spierdolił. Powinien znać swoje miejsce w szeregu.

Oglądam kolejny mecz United z rzędu i jestem przekonany, że sir Alex odchodząc rzucił na nich jakąś klątwe. Bo niemożliwe, żeby nagle prawie wszyscy po przyjściu do United tracili umiejętności gry w piłkę. To co było przy bramce na 1:0 to jakby wyjęte z Benny Hilla.
Kazdy tam juz chyba czeka zeby sezon sie skonczyl.
 
United oficjalnie bez LM w przyszłym sezonie. Nie ma szans że oni z taką grą skończą na 4.

CR7 wybrzydzał Juve to, teraz nawet LM nie będzie miał. Oj coś czuję, że w wakacje leżąc na hamaku będzie żałował tego przyjścia do United ja cholera.
 
Oj coś czuję że w wakacje leżąc na hamaku będzie żałował tego przyjścia do Unitef.

On już od października żałuje, jak zdał sobie sprawę z kim musi grać.

Ciekawią mnie transfery do United i z United jakie będą.

Mam nadzieję, że Rangnick i Ten Hag będą mieli trochę czasu żeby popracować. Niech właściciele Manchesteru wrzucą na luz i zaczną budować projekt i niech oczekują pierwszych efektów za trzy lata i wtedy United będzie mogło się włączyć do elity, a nie oczekują wszystkiego od razu i przez to już prawie 10 lat są w dupie.
 
CR wpadł w pułapkę , bo rok temu United było wickiem w PL. Rash,Martial, Greenwood i Bruno mieli bardzo ładne sezony.

Teraz Martial out, Bruno i Rash obniżył loty, Green może trafić do pudła.

I z tego wszystkiego Ronaldo ma tylko Bruno do grania, a Sancho za 100 mln strzelił tylko 3 gole w lidze.

Jeśli CR7 nie zmieni klubu to może już nigdy nie zobaczymy go w LM.
 
jaki polecacie strim klasikera?

 
1650827651444.png
 
@Bambo ten Bambo z Wisły Kraków to twoja rodzina? Bo to co odjebał na koniec meczu to już pewnie jest poćwiartowany maczetami i latają nim dziury :pociesznymirek:
 
@Bambo ten Bambo z Wisły Kraków to twoja rodzina? Bo to co odjebał na koniec meczu to już pewnie jest poćwiartowany maczetami i latają nim dziury :pociesznymirek:
Kurła z piłki nożnej to ja znam tylko Ronaldo, Zidana itp :mamed:. A co gość odjebał bo mnie zaciekawiłeś? :damjan:
 
ta nonszalancka obrońców city i edersona jest irytująca.
ja rozumiem, że to tylko real, ale z takich sytuacji też można stracić.
guardiola aż się gotuje.
 
Co jest kurwa z tym Militao... W grudniu wyjadacz jakich mało, wszyscy go chwalili i od tamtej pory gra jak Mariusz Jop.
 
Jak Real nie traci 10 bramek w dwumeczach LM to chyba nawet oni nie wiedzą. 4-3 , więc wszystko jest możliwe , ale stawiam tutaj mocno na City jednak. Obrona RM jest za słaba , a atak City zbyt przeładowany by zrobić tu akcje powrotną w stylu Chelsea i PSG.


Szkoda mi trochę będzie tego Benza, bo to co facet gra to głowa mała w tej LM, no ale cóż.
 
Back
Top