Piłka nożna

Fajny ten Manchester United jeśli chodzi o wyniki w stosunku do wydanej kasy:lol:
Trzeba kliknąć na tweeta, by zobaczyć górę tabeli.
 
Progres zaliczyło United za wodzą Rangnicka, ostatnio za Ole było 5-0, teraz już tylko 4-0.

Jeszcze tylko dwa sezony w tym tempie i uda się zremisować.
 
Mane i Salah ten duet powinien mieć pomnik przed stadionem Lfc. Ciekawe czy Lfc łatwo ich zastąpi, a może Jota czy Diaz da radę.Zobaczymy...
 
Rangnick po meczu ,, W United nic nie da zakup 3-4 piłkarzy , aby odbudować ten klub potrzeba nowych 6,7 a może nawet 10 piłkarzy":lol::lol::lol:

Fajna atmosfera tam będzie o walkę o top 4 do końca sezonu.:boss::cool:
 
Last edited:
Rangnick po meczu ,, W United nic nie da zakup 3-4 piłkarzy , aby odbudować ten klub potrzeba nowych 6,7 a może nawet 10 piłkarzy":lol::lol::lol:

Fajna atmosfera tam będzie o walkę o top 4 do końca sezonu.:boss::cool:
Chyba przed meczem to mówił

Bruno stwierdził, że Liverpool ma łatwiej się zmotywować, bo grają o mistrzostwo, a United nie gra o nic.

A Liga Mistrzów mówi to coś panu, panie Fernandes?
 
Bruno stwierdził, że Liverpool ma łatwiej się zmotywować, bo grają o mistrzostwo, a United nie gra o nic.

A Liga Mistrzów mówi to coś panu, panie Fernandes?
Jedyne co powiedział to, że Liverpool jest gotowy do walki o tytuł a oni nie.
Ma słuszność bo obrona do przemodelowania jest całkowicie do tego środek pomocy i prawe skrzydło póki nie ma Greenwooda. Rashford to jest obecnie poziom Welbecka z czasów gry w Arsenalu. Brak przygotowania fizycznego w tym sezonie kole w oczy. Mozna się przyczepić zasadniczo do wszystkiego ale przede wszystkim do procesu rekrutacji zawodników.
 
Jedyne co powiedział to, że Liverpool jest gotowy do walki o tytuł a oni nie.

Przyznam, że nie widziałem oryginału, jedynie cytaty po przełożeniu na Polski.
United wygląda beznadziejnie, nazwiska ma dość dobre, ale co z tego jak Ci zawodnicy nie potrafią z sobą grać, bo drużyna nie ma żadnej określonej koncepcji. Nawet Bruno to cień samego siebie sprzed roku.
 
Zwykły cykl United co roku :lol: 200-500 mln co okno, a i tak nowy trener przychodzi i mówi nie mam kim grać. Dajcie 10 nowych :lol:


Tak szczerze z ostatnich transferów wypalił tylko CR7 i Bruno na nie wiem może nawet 15-20 dealów. Tragedia to mało powiedziane.


Jestem ciekaw kiedy United i Afc doczeka się prawdziwego topowego skrzydłowego na lata, bo to już legendy można pisać ile ta 2 kluby czekają na kogoś takiego. Z resztą u nich z napastnikami, też będzie teraz ciekawie.


Ciekawe czy Rashford nie pójdzie drogą Dele Alli , którym wróżono ZP , a Dele już grzeje ławę w Evertonie, który walczy o życie. Kto wie czy Rash nie skończy tak samo.
 
Last edited:
Zwykły cykl United co roku :lol: 200-500 mln co okno, a i tak nowy trener przychodzi i mówi nie mam kim grać. Dajcie 10 nowych :lol:


Tak szczerze z ostatnich transferów wypalił tylko CR7 i Bruno na nie wiem może nawet 15-20 dealów. Tragedia to mało powiedziane.


Jestem ciekaw kiedy United i Afc doczeka się prawdziwego topowego skrzydłowego na lata, bo to już legendy można pisać ile ta 2 kluby czekają na kogoś takiego. Z resztą u nich z napastnikami, też będzie teraz ciekawie.


Ciekawe czy Rashford nie pójdzie drogą Dele Alli , którym wróżono ZP , a Dele już grzeje ławę w Evertonie, który walczy o życie. Kto wie czy Rash nie skończy tak samo.
Tu nie ma dużej filozofii, bo jeśli popatrzy się wstecz to gołym okiem widać, że menadżerowie nie byli z łapanki - każdy z klarowaną wizją i pomysłem, a również z osiągnięciami( jedynie Ole bez) i każdy poległ. Można śmieszkować ale w tym klubie piłkarze mają więcej do gadania niż sztab szkoleniowy, bo dlaczego taki Jones zarabia krocie i przez tyle lat siedzi na ławce? Pogba i Lingard, to samo - obaj powinni być sprzedani przed sezonem, bo obecnie nic nie wnoszą do zespołu.
Pogba ogólnie winduje swoją pozycje w każdym negatywnym aspekcie wokół klubu i nareszcie ma szanse się to skończyć. Rozumiem osoby które są fanami jego talentu, bo gdy mu się chce potrafi dać piłkę czy strzelić, że aż człowiek przeciera oczy ze zdziwienia, ale też potrafi spierdolić nie tyle co akcje, co cały mecz.
Ogólnie jeśli się przyjrzeć transferom w ostatnich latach, to prócz Bruno żaden z zawodników nie spełnił oczekiwań, Depay, Fellaini, Ibra, Mata, Matic, Sanches, Pogba, Maguire, VdB, Cavani, Sancho, Varane. Sancho na razie powoli zaczyna progresować, a Varane no cóż ciężko go ocenić bo na okrągło szpital.
Inna sprawa to ocena Ronaldo, niby bramki strzela, niby ratuje mecze - ale jakoś mam wrażenie, że nie czuje gry z kolegami.
To wszystko pokazuje jeden prawdziwy problem - zła rekrutacja w klubie. Zła do tego stopnia, że najlepszą opcją będzie wyjebanie osób odpowiedzialnych za transfery i stworzenie nowego zespołu z Rangnickiem u steru, bo tylko przypomnę, że obecny szkoleniowiec Czerwonych Diabłów wyłapał w niemieckim futbolu obecne perły Liverpoolu (Mane, Firmino, Keita, Konate), także jeśli chodzi o rekrutację to wie co robi. Dobra relacja na linii Rangnick - Ten Hag to chyba ostatnia nadzieja dla przebudowy i odbudowy klubu - przede wszystkim stworzenie projektu sportowego, a nie marketingowego.

Arsenal i United to kluby które cierpią przede wszystkim, że nie wpasowały się odpowiednio w nowoczesną piłkę. Najpierw projekt sportowy, później ekspozycja marki.
 
Pogba miał papiery na dobrego grajka , ale on jest z tych ludzi , któremu rzadko się chcę i dlatego jest gdzie jest w swojej karierze. Na moje na 99 procent teraz odejdzie i mówi się dużo o Realu.Jestem ciekaw czy tam będzie mu się chciało czy skończy jak w United.

Swoją drogą dziś ciężko o dobrych spo , bo Romano pisze, że Totty poważnie rozważają deal ...Eriksena.

Ciekawy jestem czy VDB jest jeszcze do odkurzenia w United , bo myślałem że facet będzie nową jakością w środku z młodej fali, a tu lipa.
 
Wczoraj United przeszło do historii, bo nigdy od kiedy jest Premier League w sezonie nie przegrali z żadną drużyną w dwumeczu 0-9 co stało się wczoraj z Lfc.

Dziś Afc ma podobną szansę, bo jeśli przegra z Chelsea będzie to ich 4 przegrany mecz z rzędu w PL co ostatni raz zdarzyło się im w....1995 roku.
 
Brakuje mi w obecnym futbolu w środku takich ludzi jak Kaka prime w Milanie.


A dla mnie niestety tacy gracze jak Kaka, Riquelme czy Aimar już by się w obecnym futbolu europejskim nie odnaleźli. Klasyczni mediapunta odchodzą w zapomnienie, bo futbol staje się co raz bardziej fizyczny. Obecnie środkowi pomocnicy muszą obskoczyć trzy pozycje (6, 8 i 10), im gracz bardziej uniwersalny tym lepiej.
 
Oj chyba będzie ta 4 porażka z rzędu w lidze.

Arsenal XI vs. Chelsea: Ramsdale; White, Holding, Gabriel, Tavares; Xhaka, Elneny; Saka, Ødegaard, Smith Rowe; Nketiah.
 
Oj chyba będzie ta 4 porażka z rzędu w lidze.

Arsenal XI vs. Chelsea: Ramsdale; White, Holding, Gabriel, Tavares; Xhaka, Elneny; Saka, Ødegaard, Smith Rowe; Nketiah.
Granat :antonio:Ja dalej nie wierzę, że ten debil z mentalnością bałkańskiego zbója gra w poważnym klubie bijącym się o europejskie puchary
 
Granat :antonio:Ja dalej nie wierzę, że ten debil z mentalnością bałkańskiego zbója gra w poważnym klubie bijącym się o europejskie puchary


Po Moracie grającym w Chelsea, Realu ,Atletico i Juve ciężko mnie czymś zaszokować w piłce nożnej. :beczka:


Bardzo wysoko u mnie stoi jak to możliwe, że Lacazette siedzi tak długo w Afc.Ten gość to parodia napastnika.
 
Last edited:
Tfu na Canal+ za wrzucenie meczu Realu na jakiś kanał Canal+Sport 5, za który trzeba płacić dodatkowo 15zł bo go w pakietach nie ma. Jakby te 60zł to jeszcze było mało. Jak wolą puszczać żużel to mogli przekazać ten mecz dla Eleven.
 
Tfu na Canal+ za wrzucenie meczu Realu na jakiś kanał Canal+Sport 5, za który trzeba płacić dodatkowo 15zł bo go w pakietach nie ma. Jakby te 60zł to jeszcze było mało. Jak wolą puszczać żużel to mogli przekazać ten mecz dla Eleven.
Ja za C+ płacę 60 zł, mam w tym eleveny i te polsaty premium i ten C+5 na którym leci Real też mam
 
Chelsea udowodniła dostając 4 gole od Afc to o czym pisałem przy meczu z Realem, brakuje im topowych graczy. W 2 połowie to nawet nie wiem czy tam poszedł choćby 1 celny strzał na bramkę. Niby skład szeroki , ale nie ma nawet 1 na poziome Salaha, Mane,KDB czy Benzemy. Dlatego tak potężnie reszta ligi traci do Lfc i City.
Nie zrobić w całej jednej połowie z tak cienkim Afc choćby jednego strzału to parodia.
 
Jeśli chodzi o Paula Pogbe, to wykonaliśmy prześwietlenia wczoraj i przedwczoraj. Wynika z nich, że mało prawdopodobne jest to, że znów zagra w tym sezonie. Lekarz powiedział mi, że minimum zajmie to 4 tygodnie. Ostatni mecz jest pod koniec maja, więc nie sądzę, aby znów zagrał w tym sezonie. Najprawdopodobnie nie będzie go z nami w przyszłym sezonie. – stwierdził Rangnick.
 
Widziałem to "widowisko", zobaczymy jak nam dzisiaj pójdzie. GKS ostatnio pokazuje że można się postawić. Powiedz mi o co chodzi z tą frekwencją? Niby był full a jeden sektor był w połowie pusty :joer:
Też miałem zagadkę, chuj wie o co chodziło i ludzie dookoła mnie też zadawali to samo pytanie xD Jeśli chodzi o same trybuny to było wesoło, dużo znajomych mord z Teo i innych części Łodzi niewidzianych od czasów Galery i starego stadionu. Gardło zdarte, sąsiada pozdrowiliśmy, więc dziś można spokojnie odchorować xD
 
Back
Top