Piłka nożna

Co tam się odpierdala. A jako, że po murawie biega najgłupszy piłkarz świata to okolicznościowy obrazek:
D5WOSA9WwAAGG5C.jpg
 
Wyjaśnione araby z Paryża i z Anglii plus ruskie Czelsi. Największe zło piłkarskiego świata. No chyba piękniej się nie dało. Ceferin chyba dostał spazmów.
A pep zapomniał taktyki, że Realowi w CL nie strzela się pierwszemu xD
ale Panowie ile lat życia mi zabrał Real w tym sezonie to szkoda gadać ;)
 
piłkarze city powinni piechotą wracać do manchesteru.
tak pięknie przegrali ten wygrany dwumecz.
w pierwszym meczu można było rywalizację ustawić sobie przed rewanżem.
 
Łysy kombinator znowu przekombinował. Doskonale wiedział, że Real w kocówkach meczów z PSG i Chelsea potrafił odwrócić niekorzystny wynik, a mimo to, właśnie w końcówce ściąga dwóch dobrze grających zawodników i wpuszcza totalnie beznadziejnego Fernandinho, który w pierwszym meczu zawalił jedną z bramek oraz równie beznadziejnego Grealisha, który przez cały sezon zapracował na miano transferowego niewypału dziesięciolecia.
Cóż, ludzie z MC powinni się zastanowić, czy nie zatrudnić drugiego trenera :D Guardiola na Premier League i fazę grupową Ligi Mistrzów, a drugi na fazę pucharową LM. Pep nie przez przypadek zalicza kolejny wpierdol w fazie pucharowej. Zwyczajnie odbija mu szajba gdy dociera do tej fazy rozgrywek. Zaczyna te swoje z dupy wzięte kombinacje, a skutek znany. Prędzej wygrasz 6-kę w totka niż Guardiola dotrze z MC do finału LM.
 
Co do meczu to myślałem że City już tego nie wypuści ale przed pierwszym meczem w Anglii pisałem ,że top topów jest tylko De Bruyne , a reszta zależy jaki będzie mieć dzień czyli Fodeny,Mahrezy i reszta ferajny, w Anglii mieli dobry dzień , choć gdyby padło 7-8 goli to nie byłoby szoku.

Do Madrytu Fodeny,Silvy,Gabriele zjechały z słabiutkim dniem no i mamy co mamy.


Ps- ładnie by chodził taki CR7 w błękitnym Manchesterze.
 
Dopłacić z 60 milionów Francuzom za tego dzieciaka. Co to jest za bestia. Z Fede pomoc na dekadę.
 
Łysy kombinator znowu przekombinował. Doskonale wiedział, że Real w kocówkach meczów z PSG i Chelsea potrafił odwrócić niekorzystny wynik, a mimo to, właśnie w końcówce ściąga dwóch dobrze grających zawodników i wpuszcza totalnie beznadziejnego Fernandinho, który w pierwszym meczu zawalił jedną z bramek oraz równie beznadziejnego Grealisha, który przez cały sezon zapracował na miano transferowego niewypału dziesięciolecia.
Cóż, ludzie z MC powinni się zastanowić, czy nie zatrudnić drugiego trenera :D Guardiola na Premier League i fazę grupową Ligi Mistrzów, a drugi na fazę pucharową LM. Pep nie przez przypadek zalicza kolejny wpierdol w fazie pucharowej. Zwyczajnie odbija mu szajba gdy dociera do tej fazy rozgrywek. Zaczyna te swoje z dupy wzięte kombinacje, a skutek znany. Prędzej wygrasz 6-kę w totka niż Guardiola dotrze z MC do finału LM.

Skopiowałeś ten komentarz z weszło czy sam pisałeś to samo w obu miejscach :)?


1651703381498.png

Dopłacić z 60 milionów Francuzom za tego dzieciaka. Co to jest za bestia. Z Fede pomoc na dekadę.


W tym okienku dokupić Tchouameniego i już pomoc na dekadę w komplecie.

Mbappe jak ogląda te mecze (w jednym to nawet sobie mógł pooglądać z boiska) to musiałby być idiotą skończonym, żeby zostać w PSG.

Rudiger już przyklepany. Teraz zostaje tylko jedna sprawa... Kogo kupić na prawą obronę? To jedyna pozycja w Realu, która na teraz nie jest zbyt mocno obsadzona, bo Carvajal dopiero teraz wrócił na swój poziom, ale już swoje lata ma i sporo urazów już przeszedł. Dodatkowo pod kątem przyszłości nie ma tam nikogo. Może Pedro Porro? Nieoczywisty wybór, ale jest młody, może początkowo być zmiennikiem Daniego, a na jego korzyść działa fakt, że jest Hiszpanem, więc raczej problemów z aklimatyzacją miał nie będzie.

To chyba najsensowniejszy wybór poza angielskimi prawymi obrońcami (TAA, James, Walker). Cancelo wydaje się nie do wyrwania z City. Chyba, że powrót Hakimiego, ale szejkowie go nie oddadzą za żadne skarby.
 
Ciekawe czy ktoś jeszcze pamięta jak Sheriff Teraspol pyknąl Real i były głosy, że nie wyjdą z grupy LM.

Ja szczerze do tej pory jestem w szoku , że RM wygrał ligę będąc od 3 kolejki pierwszy do końca, teraz jeszcze finał LM. Teraz dajcie mi jeszcze Afc do lat 20 na top 4 w Anglii. :brainoverload:
 
Ulala.Ciekawe czy zagraniczni sympatycy zostaną jak Chelsea będzie ,,słabiutkim" klubem :cool:

Kto nie jest sezonowcem, to zostanie. Poza tym, myślę, że za wcześnie jeszcze by panikować i w 100% wierzyć we wszystko co piszą.
 
Francuzka gazeta właśnie wypuściła info, że Mbappe przedłuża z PSG - 50 mln netto za dwa lata i 100 milionów za podpis ... Info wypuszczone w dniu w którym podano .. że PSG za poprzedni sezon ma stratę pol miliarda EURO i dzień po awansie Realu do finału CL, który odbędzie się w ... Paryżu :antonio:
Ładnie tam się bawi ten Nasser, chyba już żyłka mu pękła całkowicie ;)
 
Last edited:
720mln zł za 2 lata a tu człowiek kombinuje skąd ukraść pierwsza bańkę....

Ja skąd ukraść bańkę mam, ale jak to zrobić żeby nikt mnie nie aresztował. O tym pomyśl.


Właśnie zaczynałem pisać post o tym, że Rangersi u siebie w lidze europy to bardzo mocno zespół i mogą przejść RB Lipsk :lol:

I oby tak było, nie chce ligowego finału.
 
Właśnie zaczynałem pisać post o tym, że Rangersi u siebie w lidze europy to bardzo mocno zespół i mogą przejść RB Lipsk
awans zapewnił im nasz stary znajomy z fantasy- john lundstram!!!!!

dla west hamu się nie udało- smutno trochę.
duże brawa za walkę w 10 przez ponad 70 minut.
sytuacje były, tylko szkoda, że nic nie wpadło.

cresswell trochę się nie spisał, z resztą w podobny sposób wyleciał rundę wcześniej z lyonem.

teraz trzeba wrócić do ligowej rzeczywistości i obronić 7 lokatę, bo 6 raczej będzie nie do złapania.
za dużo głupio straconych punktów.
 
Back
Top