Piłka nożna

Wg gazety Bild, Lewandowski nie przedłuży kontraktu z Bayernem, który wygasa w czerwcu 2023.

Czyżby Barcelona ?

Widzisz @Yashiko
Bayern musi szukać nowej 9.
Nie wiem dlaczego nie wyskakuje mi w powiadomieniach że "piszesz do mnie"
Czy to sprawka hakerów adminów za multum postów w fame mma, tego nie wiem:śmiech:

Akurat jestem kibicem Barcelony więc powiem tak, byłby ogromnym wzmocnieniem ale jej po prostu nie stać na niego.mocno potrzebują pieniędzy przez hujowa politykę bartoleu, ale na szczęście alemanyTOP.Nie bez powodu są plotki o sprzedaży de jonga,kontraktu z dembele, obnizkami pensji lub ciekawymi kontraktami(auba). Ten hajs z nejmara to był taki koń trojański - prawie 300 milionow za coutinho i grizmanna i gdzie oni teraz są? Wiadomo że w :showdatass:
Dziwię się że bartomeu jeszcze nie wisi za te chore kontrakty, transfery,afery itd.

Chciałby człowiek zobaczyć lewego czy to w la liga albo w najlepszej lidze świata premier league aby pokazał światowy poziom nie tylko w lidze ogorkowej ale przez tą całą pandemie kluby już tak nie szastaja hajsem i najbardziej prawdopodobny scenariusz to pogranie w bayernie jeszcze sezon, dwa i wyjazd do ameryki razem z Anną i podbój "mody" w stylu beckhamow.

Jakby jednak to się nie sprawdziło, to Bayern w moment załatwi dobrego napastnika, wiedza że jest to jedna z najważniejszych pozycji więc nie będę kisic pieniędzy tylko wezmą już kogoś aby gwarantował im te kilkanaście bramek aby zdobyć jak co roku majstra u siebie, a liga mistrzów to już dodatek...
Odejście flicka po 6 tytułach w sezonie to jedno z największych nieporozumień w historii futbolu(wiem że miał spine z dyrekcją ale z nim byla szansa na llepsze wyniki w lm, większe zainstienie na scenie światowej, bycie w tej 4 "najlepszych" czyli real,Barca,Liverpool,City)
 
Winicjusz 19 bramek i 20 asyst w tym momencie. Ukłony dla szanownego @Gaara - jednego z pierwszych i największych wielbicieli jego talentu :kis:

Dla porównania złoty chłopiec Neymar w wieku Winicjusza (21 lat) zrobił w Barcy 15g/15a.
W następnym sezonie wróci stara wersja :lol:
Ten jego łeb mnie wkurwia od samego patrzenia na niego
 
@Yashiko
Moim zdaniem teraz odejdzie jeszcze do topu Europy, a potem MLS. Dlatego jestem bardzo ciekawy kto go zgarnie.

Jeśli nie Barca. To wyczuwam Chelsea lub United, a może zadzwoni dawny kumpel z Anfield.
 
Jeśli ktoś jest zainteresowany lub zna kogoś, kto jest zainteresowany, brat przyjaciela dostał bilet na finał Ligi Mistrzów, Real Madryt vs Liverpool, ale spadło to na niego w ten sam weekend, co jego ślub, więc jeśli ktoś chce to może odstąpić
info:
Kościół jest w Krakowie, Warszawska1b, w sobotę 28 maja o 12, panna młoda ma na imię Ewa P. wszystko jest już opłacone, wystarczy iść i wziąć ślub. Dziękuję
 
Jeśli ktoś jest zainteresowany lub zna kogoś, kto jest zainteresowany, brat przyjaciela dostał bilet na finał Ligi Mistrzów, Real Madryt vs Liverpool, ale spadło to na niego w ten sam weekend, co jego ślub, więc jeśli ktoś chce to może odstąpić
info:
Kościół jest w Krakowie, Warszawska1b, w sobotę 28 maja o 12, panna młoda ma na imię Ewa P. wszystko jest już opłacone, wystarczy iść i wziąć ślub. Dziękuję
A zdjęcie panny młodej??
 
Dla porównania złoty chłopiec Neymar w wieku Winicjusza (21 lat) zrobił w Barcy 15g/15a.
tego biednego neymara postawiłeś w kącie. :lol:
moim skromnym zdaniem trochę niesłusznie.


owe 15/15 to chyba niezły wynik, jak na debiutanta.
neymar wtedy grał pierwszy sezon w barcelonie.
nowy kontynent, nowy kraj, nowa liga, inny język.
te czynniki nie są przecież bez znaczenia.

tak sobie sprawdziłem, że spędził na boisku łącznie 2838 minut.
vinicius w obecnym sezonie wybiegał 4094 minut i jest już graczem, który w realu jest czwarty sezon.
czyste gdybanie, jak wyglądałyby liczby neymara, gdyby miał te ponad 1250 minut do dyspozycji.

w kolejnych sezonach miał minuty podobne do dzisiejszych viniciusa i już wygląda to zupełnie inaczej:
14/15- 4098 minut- 39 goli/ 10 asyst
15/16- 4434 minut- 31 goli/ 25 asyst
16/17- 3972 minut- 20 goli/ 26 asyst

niestety jednak głowa neymara jest jaka jest, to zaczęły się imprezy, wyjazdy na urodziny, kolorowe włosy, tatuaże, do tego jakieś artystyczne upadki i fikołki i jest, jak jest.
chłopak się popsuł niesamowicie.

ja bym życzył viniciusowi żeby się rozwijał jako piłkarz nie gorzej, jak kiedyś neymar tylko bez tego wszystkiego o czym napisałem akapit wyżej.
najlepiej niech wybuchnie na mundialu, bo czekam na puchar dla brazylii już lat 20 i jakoś nie mogę się doczekać.:sad:
 
Najwięcej goli w lidze w tym sezonie do lat 23


Vlahovic po cichu, to też ładna bestia.

1652516607878.png
 
Tak, rozmawiałem z Robertem. Poinformował mnie, że nie przedłuży kontraktu. On chce odejść z Bayernu Monachium - powiedział Hasan Salihamidžić na antenie "Sky Sport Germany".

Czyżby jednak puścili lewusa z tej złotej klatki??w takiej sytuacji miło jest się mylić jeżeli chodzi o typowanie ewentualnego transferu. City znowu spóźnione z transferem jak w tamtym roku co wzięli grealisha zamiast poczekać parę tygodni i wziąść Messiego.Pepowi włosy by odrosly jakby miał mieć Messiego,lewego i de bruyne w składzie :cmgkeepgoing:

Alemany cudotworco spraw abym zobaczył lewusa w trykocie Barcy :pudzianfap:
 
Chyba przedłużyliście Sergiego Roberto, czego jeszcze chcesz ;)
Haha:DC: dobrze że przypomniałes bo już zapomniałem przez kontuzje że on jeszcze gra, chciałbym jego kolejnej bramki w doliczonym czasie aby mógł dalej przez kilka sezonow jechać na tym patencie :korwinlaugh:

Równie dobrze Bayern może potrzymac jego jeszcze sezon i niech odchodzi za tyle co za niego zapłacili czyli za darmo.
Jedno jest pewne, od zajebania plotek na temat lewego, tak więc trza to przeczekać jak się rozwinie aby potem nie wyjść na głupka :rutekajak:
 
Salah schodzi z kontuzją w finale pucharu Anglii. Ostatnio był w kiepskiej formie, ale i tak duża strata dla Liverpoolu na końcówce sezonu, ciekawe co z finałem LM.


A Lewemu niech się wiedzie, chyba że pójdzie do Barcelony, wtedy niech mu się absolutnie nie wiedzie poza reprą i niech żałuje tego ruchu do końca życia.
 
Salah schodzi z kontuzją w finale pucharu Anglii. Ostatnio był w kiepskiej formie, ale i tak duża strata dla Liverpoolu na końcówce sezonu, ciekawe co z finałem LM.


A Lewemu niech się wiedzie, chyba że pójdzie do Barcelony, wtedy niech mu się absolutnie nie wiedzie poza reprą i niech żałuje tego ruchu do końca życia.
co el classico to hatrick lewego, piekne to beda czasy :)
 
Back
Top