Piłka nożna

Tez Ci wstawię taka emotke z koszulka Lewego na koniec okienka ;)
zgrywus :childcry:

Nie zgrywus, ma rację. Nie przyjdzie. Trzeba kombinować kogo kupić, bo cały projekt był budowany wokół niego, a teraz go zabraknie. Na teraz trzeba kupić Tchoumaniego i kogoś na prawą obronę, Rudiger na środek już przychodzi. I teraz pytanie o napastnika, bo poza Mbappe i Haalandem podobnego potencjału nie widać...
 
Nie zgrywus, ma rację. Nie przyjdzie. Trzeba kombinować kogo kupić, bo cały projekt był budowany wokół niego, a teraz go zabraknie. Na teraz trzeba kupić Tchoumaniego i kogoś na prawą obronę, Rudiger na środek już przychodzi. I teraz pytanie o napastnika, bo poza Mbappe i Haalandem podobnego potencjału nie widać...
Przyjdzie.
 
Szczerze to ja się dziwię czemu Lewy tak naciska na transfer do Barcy, zwłaszcza w tej sytuacji finansowej. Może miasto na emeryturę mu odpowiada.
To chyba tylko pokazuje jaką marka jest Barca, a jaką mimo wszystko Bayern. On w Barcy z takimi liczbami jak w Niemczech już miałby nie jedną ZP. Barca jest w przebudowie, która może potrwać nawet kilka lat, ale przy obecnych standardach Lewy też może pograć jeszcze kilka sezonów. Chociaż przykład Ramosa pokazuje, że organizmu nie oszukasz - światło gaśnie i dobranoc ;)
Ja nie wiem jak w Barcy mieliby spełnić ta regułę 1 do 3, ale nie mam też pojęcia jakim cudem zrobili transfery zimą, także kto wie co się stanie w tym okienku.
Co do Mbappe to ja wierze na 100% że będzie w Realu, ale z drugiej strony Floren nigdy nie mierzyl się z klubem państwem i ściema jaka jest FFP gdzie PSG notuje w roku 300-milionową stratę i robi budżet placowy na poziomie 600 milionów euro, których nie generuje w żadnym realnym scenariuszu.
 
Last edited:
Proste. Lewy jest multimilionerem, więc dla niego mniejsza kasa w Barcy to żaden problem. Barcelona jako miasto to top turystyczny świata. Liga hiszpańska to zawsze coś nowego i nie jest tak wymagająca fizycznie jak choćby PL.

Dobry, stary znajomy Aubameyang.
 
1653145560741.png



Jak tam finansowe Fair Play panie Cwelerin?
 
On nigdy nie odejdzie z tego klubu przy takich kwotach.
Jeśli rzeczywiście tak wybrał to powodzenia. Niech się kisi w tej Francji. I nie ma opcji, że Real proponował mu takie same pieniądze, cosik tu śmierdzi. To teraz Neymar na wylocie ;)
 
Mbappe podobno poinformowal Pereza o swojej decyzji osobiście. Smsem. Co za kurwa murzyński dzban.
 
rodowity paryżanin, prawdziwy patriota, syn V republiki...

napoleon bonaparte
karol wielki
ludwik XIV
voltaire
victor hugo
charles de guelle
claude monet
gustave eiffel
kylian mbappe
:wink:
 
Ulala Mbappe przedłużył kontrakt z PSG. No trochę sensacja, ale na chłodno jednak jak o tym pomyślałem może jakoś nie zaskakiwać. Podobno RM nie ma jakiejś wielkiej kasy na transfery. Era Modrica , Kroosa i Benzemy może w każdej chwili się skończyć. I tak naprawdę żółw jak siedzi z kartką papieru to może sobie pomyślec że przychodzi dla Vinicusa i Rodrigo, Cavaningi, a reszta klocków jest cholernie niepewna..

PSG jednak zapewni mu więcej medialno sportowo żołnierzy w przyszłości. Jednak i tak jestem zaskoczony , że nie uciekł np do PL.

Czyli wychodzi, że w te lato najbardziej medialne wojny będą o Lewego, Nuneza z Benfiki i może Nkunku.
 
Ja tylko jeszcze napiszę, że PSG wydało 5 lat temu na Mbappe 180 mln a teraz dołożyło kolejne 300 mln, o zarobkach 100 mln euro netto i "oddaniu władzy w klubie" nie warto wspominać. A matka żółwia kpi i kłamie do prasy, że ofert Realu i PSG były równe. A ludzie kiedyś lali, że Messi rządzi Barceloną. Gdzie Papież? Gdzie oburzenie świata? :juanlaugh:
Młody ewidentnie nie wytrzymał presji, niech mu się wiedzie w tym Paryżu. Rozgoryczenie jest pewnie podobne jak u kibiców Barcy gdy szejki im Neymara podpierdolili za podchody z Verrattim. Ciekawe jaki cios będzie w Madryt, bo wątpię by Mariano dał się wyciągnąć ;)
 
kurwa mati cash strzela bramke city i na ten moment potrzeba tylko wygranej liverpoolu zeby byli mistrzami ale to jest kocur
 
Back
Top