Piłka nożna

Ustawka żeby cały świat pisał jaka to Premier League jest zajebista i ciekawa. Szejki miały ten mecz kupiony, trochę wygłupów żeby było lepsze widowisko, a ludzie sikali ze szczęścia, nic więcej.

:hi:
 
FTYJq7lWIAIbv9_
 
C plus oficjalnie zakończyło przygodę z PL.

Teraz 6 lat prawa ma viaplay.

Dla mnie prywatnie, oznacza to koniec oglądania tej mojej ulubionej ligi, bo nienawidzę streamingu internetowego.


Żegnaj ukochana. :cry::cry::cry::cry:


W to miejsce wejdą mecze Psg. Czas obadać projekt mbappe 2025.
 
Last edited:
Kosowski w studio troche mnie zaskoczył, ze powiedział, ze LFC zdecydowanym faworytem finału.

Tam obecnie oprócz Mane, trochę jakby każdy zatracił formę. 50-50 , ale nie zaskoczy mnie jak Real ich luźno pojedzie.
 
Klopp nie wyklucza, że Thiago Alcantara może wypaść na finał LM przez wczorajszą kontuzje.

Czy środek Fabinho/Henderson , Keita da radę przejąć ten mecz w środku. Coś wątpię.


Paradoksalnie nie wiem czy dla RM to nie będzie najłatwiejszy rywal z Anglii w tej LM.
 
FTZgVFrWIAA-EK0


Stracona pewna wygrana i prowadzenie w mistrzostwach, brat stracił prowadzenie w formule 3, a na koniec dnia oglądasz z Sergi Roberto jak Barcelona dostaje wpierdol na Camp Nou.

:fjedzia:
 
Na ostatnie 5 lat, mistrzem Premier league 4 razy było City i 1 raz Fc Liverpool.

Patrząc pod kątem, że era Mane/Salah może się w każdej chwili się skończyć plus dochodzi grajek szykowany na masowe zdobywanie Złotej Piłki do City.

PL może przypominać Bundesligę/Bayern 10 raz z rzędu mistrzem/

Jeszcze niedawno była taka era w Hiszpanii za Messiego.Gdzie Barca chyba na na ostatnie 10 lat miała z 8 mistrzostw , a Real z 2.
 
Last edited:
Teraz zdałem sobie sprawę, że od roku chodziły artykuły Mpabbe + Erling nowa era Realu Madryt od 2022,nie będzie ani jednego.

Ciekawe czy pójdą w takim razie po Nuneza z Benfici.
 
Carabao Cup i Championship oficjalnie w viaplay.

Jak tak dalej pójdzie to eleven i C plus będą mieć tylko czarny obraz 24 h na dobę.
 
Problem w tym, że ligi zagraniczne mają w Polsce beznadziejnie słabą oglądalność, a Viaplay wywala przeogromną kasę na prawa do transmisji. Nawet Liga Mistrzów dołuje w tej kwestii. Młodzi maja w dupie futbol, bo zamiast oglądać mecze wolą liczyć lajki na Fejsbusiach i Instagramach. Starzy jak to starzy, też raczej od święta. Zatem mój typ; najdalej za pół roku, Premier League zawita w C+ lub Polsat/Eleven w postaci sublicencji.
 
Ja przez lata w 80 procentach siedzę w Premier League ,20 procent w La Liga i w LM.

Reszta mi totalnie powiewa. Dlatego skoro c plus ma prawa do ligue 1 to zamiast PL zacznę sobie śledzić PSG.
Zobaczę co szejki szykują na nową erę dla Zółwia.
 
Back
Top