Piłka nożna

Jakby ktoś mi jeszcze z dwa lata temu powiedział, że doczekam czasów w których Brighton będzie lepsze piłkarsko od Manchesteru United to bym nie uwierzył albo zapytał czy będzie to jak już będę miał siedemdziesiąt lat.

4-0 i nadal może być więcej..
 
1652027057129.png


1652027092142.png


Szkoda, że Real dzisiaj na wpół rezerwowym składem na chillku wyjdzie, bo pasowałoby tym balasom jakąś trójkę wsadzić, to następnym razem by szpaler na kolanach robili.
 

Attachments

  • 1652027178494.png
    1652027178494.png
    182.8 KB · Views: 19
O kurwa. Nie wiedziałem, że taki szpaler to coś aż tak ważnego. I wcale się nie dziwię piłkarzom Simeone, że nie chcą oklaskiwać lokalnego rywala.

Nie byłoby to niczym ważnym gdyby zachowywali się normalnie, zazwyczaj przechodzi się obok tego obojętnie, jako miły dodatek, że rywal okazuje szacunek. A jak widać nie uznają tej tradycji tylko wtedy, kiedy jest to im wygodne. Co pokazuje, że dupka ich mocno piecze :)
 
Kehl od 1 lipca oficjalnie zastąpi na stanowisku dyrektora sportowego BVB Michaela Zorca, ale już teraz wykonuje wiele z jego obowiązków. Niemiec pojawił się w telewizji Sport1, gdzie między innymi wypowiedział się na temat Erlinga Haalanda.

– Wiem tyle, że ma ważny kontrakt i kontraktowo jesteśmy zobowiązani do poszanowania jego klauzuli odejścia. W ostatnich miesiącach cały czas próbowaliśmy dojść do decyzji w sprawie Haalanda, ale przyszła śmierć jego agenta Raioli, który nie był już w stanie pracować w tych ostatnich tygodniach i miesiącach. Dlatego temat trochę się przedłużył, ale myślę, że wszystko będzie jasne w kolejnym tygodniu. Myślę, że to będzie ten tydzień. Nie będę zaskoczony, jeśli ostatecznie odejdzie – przekazał Kehl.
 
@Yashiko

Ciekawe co teraz zrobi Baya,Real, Barca,United, AFC i moze nawet Chelsea , bo Lukaku nie jest pewny.

Nie wykluczam jeszcze Lfc, bo istnieje bardzo duze prawdopodobieństwo, ze outuje w te okno Firmino i Origi.

To teraz najwyżej stoją akcje Nuneza z Benfici i Lautaro Martineza z Interu na moje, ale to będą batalie o nich.

:frankapprove::penn:
 
@Yashiko

Ciekawe co teraz zrobi Baya,Real, Barca,United, AFC i moze nawet Chelsea , bo Lukaku nie jest pewny.

Nie wykluczam jeszcze Lfc, bo istnieje bardzo duze prawdopodobieństwo, ze outuje w te okno Firmino i Origi.

To teraz najwyżej stoją akcje Nuneza z Benfici i Lautaro Martineza z Interu na moje, ale to będą batalie o nich.

:frankapprove::penn:
Bayern, real, Barca, manu jeszcze pociągna z 1,2 sezony że Stara gwardia napastników (lewy,Benzema,auba,Ronaldo)
Coraz mniej jest mocnych napastników do wyjecia w porównaniu z tym co było dawniej. Piłka poszla do przodu i teraz napastnik musi być uniwersalny zarówno w ataku jak i bronieniu(pressing zaczyna się od 9), może być tak że każdy zacznie grać taktyka pepa z fałszywym napastnikiem:korwinlaugh:
Liverpool akurat z przodu ma kim grać, jota a szczególnie diaz zapowiadaja się na dobrych grajkow, salah i mane też nie raz grywali na "szpicy".

Martinez według mnie jest przeceniany, w lidze włoskiej jest wolniejsze tempo więc taki lukaku miał prawo w niej błyszczeć. Lautaro podobny jest do dybali, dobrzy technicznie jednak nie są typowa 9 a raczej kimś podczepionym z tylu. Chciałbym zobaczyć ich w premier league albo la liga aby zobaczyć czy to styl ligi włoskiej ich blokuje, czy po prostu nie przeskocza pewnego poziomu.

Henry,Luiz nazario de lima - to dwójka moich ulubieńców jeżeli chodzi o napastników, nie znam chyba osoby która by ich nie darzyla sympatia. Henry z reklamą "i am who i am" oraz Ronaldo z ksywka w stylu "zbraklo mi 5, da radę ostrzyc?"(ściął sie tak aby syn jego rozpoznał w telewizji) to już klasyki.
ronaldo-luis-nazario-de-lima.jpg
thierry-henry.jpg
 
Uuu arabowi się klepka odkleiła



Stwierdził, że jest najlepszy na swojej pozycji na świecie. Co w tym dziwnego? Jest najlepszym prawym skrzydłowym na świecie, to akurat prawda.


Chociaz ostatnio ma dołek i mógłby w końcu kurwa zacząć podawać kolegom, bo się sępi strasznie ostatnio.
 
Stwierdził, że jest najlepszy na swojej pozycji na świecie. Co w tym dziwnego? Jest najlepszym prawym skrzydłowym na świecie, to akurat prawda.


Chociaz ostatnio ma dołek i mógłby w końcu kurwa zacząć podawać kolegom, bo się sępi strasznie ostatnio.
Jest czy nie jest, to istnieje coś takiego jak pokora, a w Lpoolu od jakiegoś czasu chyba wszystkim się coś tam odkleiło.
 
@Yashiko

Ciekawe co teraz zrobi Baya,Real, Barca,United, AFC i moze nawet Chelsea , bo Lukaku nie jest pewny.

Nie wykluczam jeszcze Lfc, bo istnieje bardzo duze prawdopodobieństwo, ze outuje w te okno Firmino i Origi.

To teraz najwyżej stoją akcje Nuneza z Benfici i Lautaro Martineza z Interu na moje, ale to będą batalie o nich.

:frankapprove::penn:
Lautaro jest przereklamowany, jak ktoś daje za niego >60 baniek to natychmiast powinni go opchnąć i w podskokach podbijać po Scamacce lub Raspadoriego. Nunez na bank pójdzie za grube siano, ale nie ma co się podpalać, bo to nie byłby pierwszy goleador co walił w Portugalii, a potem odbił się od topowych klubów.
Arsenal powinien pierdolić pójście po topowe nazwisko i ogrywać Eddiego, bo ostatnie kolejki pokazują, że chłopak ma niesamowity potencjał.
Chelsea pluje sobie w brodę zapewne na ten deal z Lukaku i Abrahamem, ale jak znajdzie fundusze to pewnie uderzą na Olimpico w celu odkupienia Tammiego (mają taką możliwość przez 2 sezony za bodajże 80mln).
Barcelona jest w dupie jeśli chodzi o finanse, co tajemnicą nie jest, Romero podaje, że ManU rzuca 70-80 baniek i w mojej opinii tutaj się nie ma nad czym zastanawiać. Sam jestem ogromnym fanem Holendra, ale w obecnej sytuacji nie ma lepszego rozwiązania, zwłaszcza, że do grania na tej pozycji są Gavi i Pedri + przyjdzie jeszcze Kessie, do tego jest szansa pozyskać z Valencii za fajne pieniądze Solera, który będzie dużo mniejszym obciążeniem finansowym. 9 nie jest pozycją do wzmocnienia na już, zawsze można wrzucić tam Ansu (byleby się nie rozjebał znów), najważniejsze są obecnie boki obrony, bo jest bieda jak chuj i w przypadku urazów łatanie na bokach obrony wygląda rozpaczliwie.
Real i Bayern - Karim i Lewy, nie ma co w ogóle tego rozpatrywać, bo goście są nietykalni, a pierdololo pismaków jest tylko dla podbicia zainteresowania. Zwłaszcza hiszpańskich dziennikarzy nie można traktować poważnie, bo biorą oni swoje njusy z najgłębszych czeluści anusa.
LFC mając Diaza i Jotę są przygotowani na odejście Bobbiego (za rok kończy mu się kontrakt), więc przytulą pewnie za niego w miarę fajny hajs, który spokojnie można zainwestować - jeśli poleci Leeds to do wzięcia będzie chociażby Bamford, który by tam pasował super imo
 
Wrocil stary dobry Arsenal. Na Holdingu i Cedricu nie mozna polegac. Oni sie nadaja na jakichs amatorow w FA Cup...
Holding dobrze tam pomógł drużynie na drugą połowę. Ale ten karny miękki i to jeszcze w takim meczu ważnym dla obu ekip jeżeli chodzi o awans do lm...
Sona tak odbijają że mu pewnie wchodza flashbacki że służby w wojsku :korwinlaugh:
 
Niech Carlo w przerwie zmieni Benzemę, Viniego, Modricia i Valverde, bo tak się bawią, że zaraz wkurwione Levante zacznie faulować i się boję że kogoś połamią przed finałem LM...
 
Winicjusz 19 bramek i 20 asyst w tym momencie. Ukłony dla szanownego @Gaara - jednego z pierwszych i największych wielbicieli jego talentu :kis:

Dla porównania złoty chłopiec Neymar w wieku Winicjusza (21 lat) zrobił w Barcy 15g/15a.
 
Last edited:
Winicjusz 19 bramek i 20 asyst w tym momencie. Ukłony dla szanownego @Gaara - jednego z pierwszych i największych wielbicieli jego talentu :kis:

Dla porównania złoty chłopiec Neymar w wieku Winicjusza (21 lat) zrobił w Barcy 15g/15a.

Hola hola.. Nie śpiesz się tak z tymi porównaniami, bo już Vini poprawił statystyki :wink:
 
Back
Top