Piłka nożna

Vuko ... chyba chodziło mu o Rado :p



a propos Vuko ... to Hernani opuszcza Koronę i idzie do Pogoni :-) robią ekipę w Szczecinie ...
 
@GLF



mogłeś mieć problem, ja na Radovica mówię Vuko, zawsze mi się mylili Ci zawodnicy:-)



Co do wczorajszego finału to cholernie mi szkoda Drogby, no ale sztuką jest opanowanie nerwów w takim momencie i nie zawsze potrafią to gwiazdy.
 
Uf, myślałem, że nie ogarniam czegoś.




Słowa Jóźwiaka tylko potwierdzają, jak źle dzieje się w Legii.




Ale to żadne zaskoczenie. Przecież w październiku ubiegłego roku mówiło się, że Legia zalega piłkarzom kasę z trzech miesięcy.




(...) robią ekipę w Szczecinie ...


Oby nie skończyło się jak z ekipą za Bekdasa.
 
Problem w tym, że Polsce źle dzieje się w każdym klubie (Lech nie jest wyjątkiem) ... no może poza Polonią, ale i tam prędzej czy później znudzi się panu W.







EDIT:



Kapler złożył wniosek o odwołanie ze stanowiska prezesa NCS, pewnie jego umowa jest tak skonstruowana, że po Euro i tak dostanie pozostałą część premii, 2/5 czyli jakieś 60 tys. złotych + pewnie ch*j wie co. Decyzja spóźniona o ponad 6 miesięcy i jeszcze taki plewniak w żywe oczy wypiera sie, że nikt nie dostał premi, a Mucha mówi co innego. Polska to dziwny kraj, gdzie trudno od koryta się oderwać ...







A Rybus podpisał kontrakt z ruskimi, kwota transferu to 2,7 miliona euro i jeszcze zagra w conajmniej jednym meczu ze Sportingiem ...
 
Nie przesadzajmy z tymi fundamentami. Na pozycji Borysiuka gra Gol i Vrdoljak, a w razie potrzeby można umieścić tam np. Rzeźniczaka. Z kolei odejście Rybusa da więcej minut Wolskiemu, a i może w końcu szansę wykazania się otrzyma młody Kosecki.
Oczywiście rozsądniej byłoby się pozbyć w miarę uznanych, solidnych obrońców, a ostatnio mało grających - Astiza i Rzeźniczaka, ale widocznie brakowało chętnych z odpowiednią gotówką.

Sporting ostatnio gra piach, więc sądzę, że mają tam jeszcze gorsze nastroje niż w W-wie. Oczywiście to wciąż drużyna ze stolicy Portugalii ma większy potencjał niż stołeczni od nas.

Legia z taką kadrą nie ma szans walczyć na dwóch frontach (zresztą, ledwo dawała wcześniej). Mam wrażenie, że Walter doszedł do wniosku, że pewnego poziomu i tak nie przeskoczą i wyłożył laskę na Ligę Europejską.
 
Ja tam za Legią nie płacze, nie przekonują mnie Ci zawodnicy, te młode talenty. Sporting faktycznie ma kryzys, ale nawet w kryzysie będą potrafili wysoko wygrać z Legią. Śmiem wątpić też że Legia ugra coś w lidze, myslę że drogo zapłacą za te transfery i może załąpią sie na jakieś puchary ale o mistrzu to ja bym zapomniał. Skorża się wściekł na zarząd i kto wie może odejdzie, Młody Górski już w ŁKS, Grzelak to samo, Ljuboja po kontuzji, nie wiadomo czy zagra w LE



Zaś wieści z Poznania nastepujace: Mecze Lecha beda w niemieckiej kablówce, Artiom na bank zostaje:-)
 
Troszkę się pomyliłem z tym Kaplerem ... jednak dostanie około 600 tys złotych. Polskie Eldorado :]
 
Glasgow Rangers bankrutem?

Jeden z najsłynniejszych szkockich klubów piłkarskich - Glasgow Rangers - znalazł się na krawędzi bankructwa. W poniedziałek poddał się pod kuratelę sądu w Edynburgu.


Klub ma ogromne długi. Ponadto obawia się niekorzystnego rozstrzygnięcia sporu sądowego z brytyjskim fiskusem, który może go kosztować nawet 49 mln funtów (58,4 mln euro). Aby poprawić krytyczną sytuację finansową, Rangers sprzedali w zimowym okienku transferowym swojego najlepszego napastnika Chorwata Nikicę Jelavica.


- Najbliższe tygodnie będą prawdopodobnie najtrudniejsze w historii Rangers - powiedział prezes klubu Craig Whyte.


Glasgow Rangers to największy, obok Celtiku, klub piłkarski w Szkocji, tradycyjnie kojarzony z kibicami protestanckimi. Obecnie zespół z Ibrox Park, 54-krotny mistrz kraju, zajmuje drugie miejsce w tabeli ekstraklasy, ze stratą czterech punktów do wielkiego rywala zza miedzy.


Źródło: PAP.
 
Po ewentualnym bankructwie Rangers, liga szkocka sięgnie bardzo niskiego poziomu.


Już widzę tą dominację Celticu i miażdzącą przewagę punktową, która już teraz robi wrażenie (23pkt nad Motherwell)...
 
Madżer, wystarczy zobaczyć wyniki Rangersów i Celticu w europejskich pucharach by wiedzieć, że ten poziom już jest bardzo niski.
Finansowo Celtic też nie wygląda tak dobrze, jak jeszcze kilka lat temu. Wystarczy ogarnąć kadrę i transfery (głównym atutem Fojuta jest to, że przyjdzie za darmo).
 
GLF a co sądzisz o pomyślę ,żeby Celtic i Rangers grali w Premier Leauge ?



Parę lat temu wydawało mi się to nieopłacalne dla tych drużyn ale dziś patrzę na to inaczej
 
Ja uwazam ze Celtic czy Rangers nic by nie osiagnaley grajac w Premier League. Jakos nie wierze zeby udalo sie im zakwalifikowac do Europejskich pucharów.
 
Kilka lat temu, gdy głębiej siedziałem w piłce, byłem jak najbardziej za.
Co do opłacalności to te kluby musiały być innego zdania skoro od dawna o to zabiegały ;) Tak jak słusznie zauważył Zlatan - szanse na trofea, a więc i pieniądze z europejskich pucharów, mniejsze. Ale umówmy się: sama gra w angielskiej PL lidze to znaczne większe pieniądze niż w szkockiej.
 
Myślę ,że dziś to jedyna droga dla Celticu i Rangersów.



Powiedziałbym nawet ,że rozgrywki drużyn europejskich zorganizowane jak NFL czy NBA to kwestia czasu.
 
@jajcarz, jeśli to pytanie do mnie to odpowiadam - będą niepotrzebne.



P.S. Pucharu Uefa już nie ma.
 
Tak jest Liga Europejska, zmienili nazwę.Nie wiem jak to będzie, szczerze niech robią co chcą z ta piłką za duzo tam mają pieniedzy a największe kluby horendalne długi.
 
Ja jestem ciekaw jak spisze się APOEL, klub którego wylosowanie przez Wisłe uznano jak dar od losu :-)
 
Dzisiaj Bayer wywalczy bramkowy ( niestety ) remis z Barcą, jednak przegra na Camp Nou . Z kolei w Lyonie obstawiam bezbramkowy remis .
 
a ja mocno liczę, że dziś west ham wygra z southamptonem i zwiększy przewagę, a zarazem szanse na powrót do elity!!!!!!!!!!



edit:



k.... grają w 10, ale prowadzą.



mogliby dowieść te skromne 1-0.
 
Back
Top