Piłka nożna

Podobno Legia negocjuje z dwoma napastnikami: Hiszpanem Nacho Novo oraz Argentyńczykiem Ismaelem Blanco. Novo pewnie kojarzycie z Glasgow Rangers. Z kolei Blanco dwukrotnie zdobył tytuł króla strzelców ligi greckiej (07/08 oraz 08/09) kiedy reprezentował AEK Ateny.



Jeżeli rzeczywiście obaj wzmocnią eLkę to chyba będzie jasny sygnał, że celem jest mistrzostwo.















 
novo moze i ma znane nazwisko ale jakims wybitnym zawodnikiem nie jest, przez cala kariere nawet 50 bramek ligowych nie strzelil
 
Dobra, jakie sa Wasze typy na mecze polskich druzyn? Ja stawiam, ze Legia wysoko zremisuje, moze 2:2, natomiast Wisla skromnie wygra (1-0 lub 2-1)
 
Skład Legii:

12 Dusan Kuciak (B)
2 Artur Jedrzejczyk (O)
5 Janusz Gol (P)
6 Michal Zewlakow (O)
14 Jakub Wawrzyniak (O)
17 Marcin Komorowski (O)
21 Ivica Vrdoljak (P)
25 Jakub Rzezniczak (O)
31 Maciej Rybus (P)

W nawiasach nominalne pozycje. Ciekawe, nieprawdaż? :D Ciekaw jestem jak dokładnie Skorża to "rozrysował".

EDIT:
Ale Siem Wyebauem na 1:0 w '37
 
nie ma sie z czego cieszyc, ja jako kibic slaska chcialbym aby legia wygrala, punkciki panowie, punkciki
 
zeby nie bylo, ja legii tez nie lubie, zreszta kazdy wie jak jest na lini slask legia, ale chodzi o pkt dla wszystkich polskich druzyn a nie dla nich tylko
 
Kur... Nie cierpie miec racji. Oby i w drugim meczu moje przeczucie sie sprawidzilo i Wiselka ograla Belgow
 
A prawie trafiłem wynik!
Z tych najgłośniejszych meczy/meczów: Falcao zdobył Rzym.

Lazio Rzym 1:3 Atletico Madryt
1:0 Klose 19' (as. Candreva)
1:1 Adrian 25' (as. Falcao)
1:2 Falcao 37' (as. Diego)
1:3 Falcao 63' (as. Adrian)

Ajax Amsterdam 0:2 Manchester United
0:1 Young 60' (as. Nani)
0:2 Hernandez 85' (as. Rooney)

chodzi o pkt dla wszystkich polskich druzyn
Dokładnie.

EDIT:
Charków rozbił na wyjeździe Salzburg 4:0. No to Ukraińcy grają dalej.
 
Właśnie, też nie rozumiem co ma do tego, że nie lubisz Legii? Walczy o punkty, które kto wie czy bardzo nie przydadzą się Twojemu Lechowi.
Jeśli możesz to prosiłbym o uargumentowanie tego stwierdzenia, bo wybacz ale "nie lubie" jest w tej sytuacji po prostu śmieszne.

edit. Oczywiście śmieszne w kontekście argumentacji, żeby polski klub odpadł z pucharów, bo kwestia sympatii jest sprawą indywidualną.
 
Pechowy, zwłaszcza że Nunez zawalił...


Szkoda, że w pierwszej sytuacji Garguła nie odegrał do Genkowa.
 
paradoksalnie wisla od straty czekaja zaczela grac jeszcze lepiej, przyjemnie sie ich oglada, szkoda tylko ze nic nie umia ustrzelic
 
Tymczasem Sobiech strzelił po wejściu na boisko bramke w mecz z Bruggia.



GOOOL!!! Genkow brzuchem :)
 
Kuźwa Melikson w formie takiej jak w momencie gdy rok temu przychodził do polskiej ligi, robił piłarzy Standaru jak chciał, szkoda, że reszta wiślaków taka nijaka, a Mały to już porażka :p
 
Back
Top