Piłka nożna

Piękne bramki padały:)







Suarez debil , nie podał reki Evrze , co za facet. On serio nie zasługuje na gre w takim klubie. Talent wielki , zachowanie malutkie.







Barca 0:2 Osasuna po pierwszej połowie. No niezbyt ciekawie panowie co :)?
 
Heh, Tar zamiast obiektywnie napisać, że Barcy zupełnie nie idzie na wyjazdach to piszesz o odpuszczeniu ligi przez Pepa. Jeśli jesteś kibicem i wierzysz w taki stan rzeczy, ba, ewidentnie się z nim godzisz to moje gratki. Skoro trener odpuszcza, wg Ciebie się przejadł tak jak i cała ekipa, powinien odejść z klubu i tyle :] Zresztą składać broń po pierwszej połowie ??? ... 3-2 jak na razie



Oglądał ktoś Tottenham - Newcastle? Koguty zdeptały sroki ^^ Cztery asysty i bramka Manolito. Szkoda byłoby gdyby Redknapp zostawił Spurs, ten zespół który stworzył ma magię i jest to wyłącznie jego dzieło.
No i ten Modric, ciekaw jestem gdzie trafi po tym sezonie bo chłopak ma wg mnie nieograniczony potencjał ...
 
Bardzo słaby mecz Barcelony. 10 pkt do Realu do chyba za dużo. Obiektywnie stwierdzam, że Real ma majstra.
 
Tar







ale Ty jesteś hipokrytą. To tak jak ja bym stwierdził , ze Real oddał pierwszy mecz w CdR , bo wolą Lige miec , a Puchar Króla wygrali rok temu przecież.
 
Real Madryt wygrał La Liga w sezonie 2011/2012 amen.



Pomyśl chłopcze ,że oni wychodząc z taką motywacją i składem już się spisali na straty. Mam nadzieję że po tym sezonie ubędzie sezonowców i wtedy całe błoto będzie rzucane w Real :)
 
Ehh , trzeba będzie kupić tarcze na sezonowców :/ Bo jak cholera się tego nazbiera teraz w Madrycie i mi reputacje zepsują mojemu klubowi :(
 
niestety mistrzostwo wygrywa się takimi meczami jak z osasuną, getafe, racingiem, betisem, itp.



jeżeli real wykorzysta szansę przewaga urośnie do 10 punktów, a to już sporo.



w anglii natomiast końcówka sezonu może być pasjonująca.
 
Mam wrazenie ze w Barcy wychodzi "slabosc" lawki rezerwowych , kontuzje i ciezkie poprzednie sezony. Pocieszam sie tym ,że paru młodych zawodników ma okazję do ogrania sie. Puyol i Xavi tez kiedys zaczynali ;)



Imo Real ma jutro mecz o mistrzostwo. Mou utrzyma swoja posade ,chyba ,ze znow przegra z Barca z 5:0 w beznadziejnym stylu.



W Anglii bedzie bardzo ciekawie, pewnie jak wiekszosc licze na swiezosc i zwyciestwo Tottenhamu :)
 
Dziwna sprawa, m-ąc temu w CdR Barca wychodzi na podłamaną Osasunę w składzie
Pinto - A.Correia, Pique, Fontas, Montoya, J.Mascherano, Thiago, Sergi Roberto, A.Sanchez, Pedro, Cuenca.
i wygrywa 2-1. Wczoraj w składzie na pewno nie gorszym przegrywa, bo wg co niektórych Pep odpuścił ligę i mierzy w CL ... może barca zacznie grac w LM dopiero od finału bo po co maja grać w grupie i 1/8, 1/4 i 1/2 ? Co to będzie jak tak "przejedzony" trofeami klub będzie dalej odpuszczał i obudzi się z ręką w nocniku? Może za dwa m-ce priorytetem dla Blaugrany będzie tylko w CdR, które w tamtym roku wyśmiewali kibice Barcy?


Dzisiaj Zambia - WKS, ciekaw jestem czy bedzie niespodzianka ...
Oglądał ktoś ME w futsalu? Fuksa mieli Hiszpanie w finale z "Rosjanami", strzelili bramkę wyrównującą na 34 sekundy przed końcowym gwizdkiem ...
 
Wolę wygrac Ligę Mistrzów i Gran Derbi niż ligę i chyba każdy woli.



Guardiola oszczędzał zawodników na Ligę Mistrzów i taka jest prawda chciał wygrac małym kosztem. Real wygrał ligę ,ale do osiągnięc Barcy jeszcze im bardzo daleko.
 
Jak nie wygracie LM to będzie gadanie , że chcieliście CdR...


Nie przesadzaj ;p



Mnie tylko denerwuje jak ktoś myśli ,że jeszcze ligę wygra z taką stratą. Czasem trzeba używac mózg.
 
Generalnie trzeba podziękować wielkodusznej FC Barcelonie, że odpuszcza Ligę i daje kibicom Realu powody do radości.
Wy jesteście nasyceni, dajcie nam coś. Ten ochłap CdR był wielkim gestem, ale wierzymy w więcej.

Nie przypominam sobie przypadku aby w lutym, na 16 kolejek przed koncem sezonu, trener druzyny, uznawanej za najlepsza w swojej historii rzucal bialy recznik, oddajac mistrzostwo rywalowi. Czyzby "druzyna Pepa" nie wierzyla w swoje mozliwosci, umiejetnosci?

Dla winogronowych kibicow katorga bedzie ogladanie tylu kolejek Ligi z gra o nic.

@ Madzer
z tym Rybusem to jest kpina, Piekarski mówi, że na 100% zagra w obu meczach ze Sportingiem, a cena ponoć wzrosła już do 3 baniek. Wschodni kierunek to nadal wybór tylko i wyłącznie ze względów ekonomicznych nie sportowych. Niby rosyjska, ukraińska czy turecka liga są lepsze od polskiej ale piłkarze nie jadą tam się rozwijać ... Jakie Grosicki ma miejsce w reprezentacji, Franek chyba nawet nie wie, że gra w Turcji. Jak tak dalej pójdzie to Legia posypie się i żadne nowe perełki tego nie zmienią, a Skorża będzie mógł pokazać palec ćwokom z ITI i odejść ...
 
W pełni się z Tobą zgodzę, Gambit. Chłopak, który ma szansę zagrania na Euro, strzela sobie w tym momencie bramkę samobójczą...


Już nie chce snuć teorii, że Rosjanie nam podkupują zawodnika po to, aby trzymać go na ławce - w końcu, z Rosją jesteśmy w tej samej grupie....
 
Ponoć Skorża zagroził dymisją. Tym z ITI znowu się we łbach poprzewracało i chcą zbijać kokosy. W ostatnich latach sprzedali (kwoty orientacyjne w euro): Janczyk (4mln), Bronowicki (1mln), Fabiański (4mln), Borysiuk(2mln), Rybus(2-3 mln), nie pamiętam czy za Boruca coś skasowali ale za samych tych 4-5 zawodników to będzie z 60-70 milionów złotych a kogo kupili? Dochodzi do tego jeszcze bezprawna sprzedaż nazwy stadionu, za sponsorowanego z pieniędzy podatników. A zadłużenie klubu zastanawiająco rokrocznie wzrasta. Jak tak dalej pójdzie to kibice znowu zrobią bojkot. Kilka meczy z pustymi trybunami i kaska za Rybusa czy Borysiuka przepadnie. Legia z ekstraklasy nie spadnie, nie zdobędzie majstra przez kilka lat, ale ITI dostanie ostro po kieszeni.
Chcą wydymać Freda, Fred wydyma Was.
 
Ok, ale podobno los Skroży po tym sezonie jest już przesądzony?


W Legii nie dzieje się dobrze i Ci, którzy interesują się piłką nożną, wiedzą o tym nie od dzisiaj. Sprzedawanie najlepszych zawodników, bez żadnych wzmocnień oraz wymaganie wyników, jest totalną bzdurą...
 
Dlatego ja kibicuje Lechowi:-) Mimo że były oferty za Artioma (7 mln z Włoch) i Semira (3 mln do Niemiec) obaj zostali w Poznaniu.
 
Przy takim poziomie skautingu, jaki ma Lech, sprzedanie takich zawodników nie byłoby dla nich problemem.


Jeśli chodzi o zarządzanie, to nie mam wątpliwości, że zarząd Lecha jest najlepszy w tej dziedzinie w naszym kraju.
 
Legia chce teraz jak najwięcej zarobić, a nie maja zastepców. Wysprzedają się a sam Vuko im mistrza nie da, znów spadną poza puchary, co nie ukrywam mnie cieszy, gdyż Lech wiosne zawsze ma świetną:-)
 
Niby rosyjska, ukraińska czy turecka liga są lepsze od polskiej ale piłkarze nie jadą tam się rozwijać ...




Krasic na wyjeździe do Moskwy nie stracił.

Jakie Grosicki ma miejsce w reprezentacji, Franek chyba nawet nie wie, że gra w Turcji.




To akurat nie świadczy o lidze tylko o selekcionerze.

Tym z ITI znowu się we łbach poprzewracało i chcą zbijać kokosy.


Na polskiej piłce nie da się zbijać kokosów. Co do ITI to wyprzedaż nie dotyczy tylko Legii.




a Skorża będzie mógł pokazać palec ćwokom z ITI i odejść ...


No jak ma lepsze oferty to niech odchodzi. Kilka osób zaciera ręce, np. Probierz.




Wysprzedają się a sam Vuko im mistrza nie da (...)


Kto?
 
Ładnie. Juz sędzia okradł Real na bramkę. Igła nei dotknął piłki , a CR genialnie zagrał piłkę i jest 0:1 dla Levante , powinno być 1:1..











A Drogba zepsuł karnego w 70. minucie i nadal 0:0 w finale PNA
 
finał PNA emocjonujący jak cholera :) kibice świetnie się zachowali i zachowują :)



a Real wygrał swój mecz o "ligę".



ITI wyprzedaje się całe i jakoś mnie to nie martwi ;) a Skorża nie odejdzie.
 
Olimpique Lille - Girondins Bordeaux 4:5!

http://www.dailymotion.com/video/xol27t_lille-bordeaux-4-5-tous-les-buts_sport

0:1 - Maurice-Belay 2'
1:1 - Rozehnal 7'
1:2 - Obraniak 17'
1:3 - Maurico-Belay 50'
1:4 - Gouffran 60'
2:4 - Hazard 65'
3:4 - Debuchy 75'
4:4 - Roux 90'
4:5 - Obraniak 90+2
 
Kowal znowu dojebał, uwielbiam czytać tego pajaca :]



(geneza jego głupoty jest niewytłumaczalna)



To nie koniec Barcelony, to początek!

Nic się nie kończy • przeciwnie, zaczyna się! Dla przeciwników Barcelony mam bardzo złą wiadomość • pewnie nie wygra w tym sezonie ligi hiszpańskiej, ale pewnie wygra pięć innych trofeów (trzy już ma). I jeśli co roku będzie wygrywała pięć trofeów i jeśli co roku Real będzie miał mistrzostwo • ja, jako kibic Barcelony, będę wniebowzięty. Alleluja!


cfany hipokryta co nawet trofea sobie nieudolnie mnoży ^^







Brawa dla Zambii :]
 
Back
Top