Piłka nożna

@gambit , meczu nie oglądałem ale w skrócie byla jedna niesamowita interwencja De Gei
 
W bodaj 91 minucie De Gea nisamowicie wyjął piłkę strzeloną z plus/minus 25 m z rzutu wolnego wykonywanego przez Matę. Piłka leciała z naprawdę dużą siłą i do tego idealnie w samo okienko bramki, może minimalnie bardziej na słupek ale wewnętrzną jego część także raczej na bank by wpadła.
 
Polska_Portugalia_Narodowy.jpg
 
@ bosman - Manuel Neuer wiele razy wypowiadał się o tym, że dużo trudniej jest wyjąć piłkę lecącą technicznie po ziemi, niż tak zwaną " bombę " w okienko .



PS. Wie ktoś czy grała już Ghana z Zambią ? Jeśli tak, to jaki wynik ?
 
Sam już nie wiem komu mam kibicować w PNA :) Zapewne drużynie najmniej popularnej czyli Mali albo Zambia :)



No i z tego co podaje Przeglad Sportowy to Zambia gra z Mali a nie z Ghaną. Jeśli tak,to w sumie było by spoko,bo w finale był by jeden underdog ;]



Zambia - Mali (17.00)



Wybrzeże Kości Słoniowej - Ghana (20.00)



A za 18 minut puchar Niemiec i BVB :) Na żywo w Orange Sport :)
 
Słyszeliście po ile chodzą/iły bilety u koników na mecz z BVB? Nie chcę palnąć coś głupiego, ale chyba za bilet który kosztował normalnie 20 euro cena osiągała około 1000 ... Coś jak teraz na ME :]
 
@bosman - Chciałem Ci tylko uświadomić, że to nie jest żaden MEGA wyczyn : ) . Tyle .



@Gambit - Dzięki, nie wiedziałem .
 
Dortmund prowadzi do przerwy 2-0 (bramka Lewego i asysta Piszczka bliźniaczo podobna do tej z meczu z Nurnberg)



Gol Lewandowskiego -> http://dai.ly/zupIDq



Mir, może nie jest MEGA wyczyn, ale na YT dobrze to wygląda :]
 
To, że mocny, precyzyjny strzał po ziemi jest trudniejszy do wyjęcia niż strzał Maty nie powoduje, że interwencja De Gei jest mniej wartościowa. Mów co chcesz, to była MEGA interwencja i myślę, że spokojnie można się nią zachwycać.


Trochę mnie dziwi, że Barrios nie dostał szansy od początku spotkania, to, że nie gra nawet w pucharze od początku to raczej dla niego zły znak (pomijając fakt, że strzelił gola) :)
 
A jednak się myliłem w poprzednim wpisie.

<h6 class="uiStreamMessage" data-ft="{"type":1}">
Dziś zaczyna się decydująca faza turnieju. W półfinałach Zambia gra z Ghaną, a Mali z Wybrzeżem Kości Słoniowej!

Kogo typujecie? Ja stawiam oczywiście na Ghane i WKS:) Chciałbym aby Mali i Zambia wygrały,ale mecz o puchar będzie bardziej ekscytujący z udziałem pierwszej pary:)
 
I był nawet rzut wolny z pola karnego :) Nie często spotkane:) Swoją drogą,zakońoczyny golem:)
 
0:0 po pierwszej części spotkania. Ghana dominuje,ale w dobrych sytuacjach mają problem z trafianiem w piłkę.Nie wykorzystali też karnego z początku meczu.
 
GLF po prostu emocje. Po kilku bladych sezonach, Juve gra bardzo ladny futbol, jest niepokonane, a wczoraj wygrana na obcym terenie w polfinale purachu Włoch i to z AC Milanem. Oczywiscie do "wielkiej druzyny" wciaz "wiele" brakuje :)



A z cyklu plotki i ploteczki ale tym razem z pilkarskiego podwórka:




""Cześć Giada. Mówi Alessandro Del Piero. Mam nadzieje, że obudzisz się jak najszybciej, żeby móc oglądać mnie i naszą drużynę w akcji!" - to treść wiadomości głosowej kapitana Starej Damy (na zdjęciu) do rodziców 12-letniej dziewczynki, która od 15 dni leżała w śpiączce w szpitalu w Cosenzie.


Wiadomość rodzice dziewczynki odsłuchali przy niej. "Od razu po tym, jak puściliśmy naszej córce to nagranie, coś w niej drgnęło. Po raz pierwszy nawiązała z nami kontakt. Dzień później Giada obudziła się! Poprosiła o... lody i straciatellę
" - opowiada ze szczegółami ojciec 12-latki, który znając zamiłowanie córki do piłki nożnej zwrócił się o pomoc do Del Piero.


"Jesteśmy przepełnieni radością. Nie znam słów, by opisać naszą wdzięczność dla wszystkich tych, którzy nam pomogli
" - to z kolei komentarz matki. Skierowany m.in. także do Alessandro, który w dużym stopniu przyczynił się do obudzenia się Giady"




za Juvepoland: http://www.juvepoland.com/news.php?id=21261











P.S. Moja ksywka Zlatan wywodzi sie od Ibrahimovicia jak nie trudno sie domyslic, ale wcale nie przepadam za tym pilkarzem. Wzielo sie to po pewnej sytuacji na treningu gdzie opowiadalem o bramce zlatana i tak juz kumple z druzyny zaczeli na mnie wolac :)
 
Po latach posuchy w Juve przychodzi w końcu nasz sezon. Juve gra piękną dla oka piłkę, skuteczną i ma równą formę. Jest niepokonane, lideruje w tabeli, świetne transfery w lecie, w pucharze też niezle sobie radzi. LM jest już prawie pewna na przyszły sezon więc wracamy do elity:-)
 
Tak szczególnie w ostatnim i w tym . Są groźni dla siebie grając najlepszą fazę grupową w historii tych rozgrywek. Teraz to groźny dla nich jest mróz , bo u ruskich -25 będzie chyba jak tam będą grali :D
 
Back
Top