Piłka nożna

@zoom



na otwarcie Narodowego miał być mecz o Superpuchar Legia-Wisła, jednak jest mało prawdopodbne aby doszedł do skutku
 
Gambit wiem, ale pierwszy mecz reprezentacji mialbyc wlasnie na narodowym z portugalia i dzis w;asnie gdzies slyszalem, ze nic z tego. . . dlatego tez pytam :P
 
No właśnie Lato pluje się o to, że jak nie będzie superpucharu to nie będzie też reprezentacji.



A wiadomo, że mecz Legia-Wisła to mecz podwyższonego ryzyka ...
 
Reprezentacja powinna,ale Lato chyba próbuje zastraszyc tym że jak nie będzie Legia vs Wisła to nie będzie także Polska vs Portugalia,co według mnie jest absurdem.
 
http://dai.ly/vZRpg1



Ale w sumie, czy on wnosi coś sensownego do gry poza stałymi fragmentami?
 
Wie ktoś gdzie mogę znaleźć informacje na temat budżetów klubowych i transferowych klubów z Ekstraklasy, 1 ligi i 2 lig ?



Bardzo byłbym wdzięczny za pomoc.
 
Mam pytanko, bo znajomy mi mówi , że czytał gdzieś na onecie , ze Busquets doznał otwartego złamania nogi. Prawda to była?
 
Wczoraj Mou wystawił najdrozszą jedenastkę w historii futbolu

W meczu z Getafe na piłkarze pierwszego składu Realu Madryt kosztowali w sumie 351 milionów euro


Dzisiaj chyba ostatnia szansa dla The Blues ...
 
A co by było gdyby Mou jeszcze wystawił Di Marię do składu od pierwszej minuty , to by była najdroższa jedenastka :D
 
Ciekawe w jaki sposób wyceniali. Policzyli kasę jaka została wydana na piłkarzy czy ich wartość na dzień dzisiejszy ?



Taki Kaki jest wart przy dobrych wiatrach połowę tego co Real za niego zapłacił.
 
Podejrzewam, że na podstawie:
a) w przypadku zawodników transferowanych na przestrzeni powiedzmy dwóch lat - kwota transferowa
b) w przypadku zawodników nietransferowanych - kwota na jaką dany zawodnik jest wyceniany

Jest to oczywiście kompletnie niemiarodajne, Twój przykład sosa dobrze to obrazuje. Swego czasu, nie pamiętam gdzie, została zrobiona wycena pierwszych jedenastek faworytów naszego EURO, na podstawie, którą powyżej przytoczyłem. Prowadziło to do oczywistych absurdów, przykładowo Sergio Busquets był wyceniony na 35-40 mln a np taki Sneijder na 15 mln.
 
Jest to ogólna kwota jaką Real wydał na tych piłkarzy, którzy wybiegli w podstawowym składzie na Getafe



http://rafalstec.blox.pl/html



BTW, to się Borysiuk nagrał w debiucie :]
 
Oglądał ktoś Chelsea-MU? Mega mecz !!


Właśnie zobaczyłem na livesports, że Kaiserslautern dostało czerwo i od razu pomyślałem, że Borysiuk.
 
W meczu z Getafe na piłkarze pierwszego składu Realu Madryt kosztowali w sumie 351 milionów euro







KOSZTOWALI , NIE ILE SĄ WARCI! Nauczyć się czytac , a potem pisać.
 
Hubi



Ci co mogli kosztować to kosztowali, reszta tyle na ile jest wyceniana(to czy prawidłowo to już inna sprawa).


edit: Wybacz, masz rację ;)
 
A co to ma do rzeczy? Nie każdy klub jest Barceloną. Dla kogo niechlubny rekord? Real kupuje graczy na ażdą pozycję, może i przepłaca, ale taki jest rynek.



Swoją drogą jak przyszło co do czego i plaga kontuzji w barcelonie to jakoś Pep z tych swoich wychowanków bał się korzystać i wystawił na Madrigal sześciu obrońców w pierwszym składzie :]



@bosman



masz jasno napisane



Cristiano Ronaldo (kosztował 94 mln euro), Kakę (65 mln), Benzemę (35 mln), Pepe (30 mln), Xabiego Alonso (30 mln), Coentrao (30 mln), Ramosa (28 mln), Lassa (20 mln) i Ozila (15 mln) ... Arbeloa (4,5 mln)
 
W prawie każdym meczu tego sezonu jest inny skład i np w ostatnim meczu była młodzież z szkółki jak Cuenca,Dos Santos,Tello,Thiago.



W Barcelonie obrońcy mają różne zadania nie tylko bronienie bramki.
 
Borysiuk w debiucie na boiskach niemieckiej Bundesligii wyleciał z boiska już w pierwszych 45 minutach. Piłkarz 1.FC Kaiserslautern uzbierał dwa żółte kartoniki (35' i 41'), w tym drugi za faul na Peszce (1.FC Koeln).
Świerczok pojawił się na boisku na ostatni kwadrans. Nie pomógł gospodarzom w uratowaniu choć punktu. Przyjezdni z Kolonii zwyciężyli 0:1 po golu Odise Roshiego (72').
 
Dzięki Gambit za wyjaśnienie. Idąc moim tokiem myślenia należało by dodać jeszcze 35 mln, na jakie wyceniany jest Casillas.



W kwestii wychowanków, też nie wiem czemu miałby to być niby niechlubny rekord? Spoko, Barcelona szkoli sobie świetnych wychowanków, ale to nie znaczy od razu, że w każdym klubie połowa składu musi się z takowych składać.
 
No spoko, ale te wyceny jak wspomniał bosman są niemiarodajne, a tu chodzi o kwoty transferowe jakie klub wydał na tych piłkarzy. Brakowało tylko DiMarii i ogólna kwota przekroczyłaby 370 mln. Taki ManCity, który płaci bajońskie ceny za piłkarzy nie ma szans wystawić takiej jedenastki bo kasę dają na samych napadziorów.
W Barcelonie obrońcy mają różne zadania nie tylko bronienie bramki.
chyba nie muszę Cię uświadamiać, że Barcelona nie jest tutaj wyjątkiem.
Tar, zważ jedno, Barca jest już tak ukształtowanym klubem, że wyjmując jeden lub dwa trybiki wiele się w tej maszynie nie zatnie, więc te niby czystej wody talenty mają tam bardzo łatwo. W szkółce ten sam styl co w pierwszej drużynie, te same założenia taktyczne, więc wskakując na chwilę do składu od razu są okrzyknięci "diamentami", "perełkami" itp. A jak przyjdzie co do czego to i tak Pep wie, że nie są w stanie "ciągnąć" gry zespołu i postawi na wyjadaczy. Może się mylę, ale czy jakiś wychowanek Barcy zwojował coś w Europie, oprócz Cesca? Bo tak na szybko tylko Dos Santos mi do głowy przychodzi, ale to i tak zmarnowany potencjał ...
 
No mecz musiał być dobry, żałuję, że nie miałem okazji go zobaczyć ... ponoć nawet de Gea cosik wybronił :]



http://rutube.ru/tracks/5285022.html



W moim odczuciu te karne trochę z dupy wyjęte i chyba Webb znowu chciał zostać pierwszoplanową postacią :]
 
Back
Top