Piłka nożna

Tar, bez nerwów, widocznie trafił Wam się diament niekoniecznie bez skazy :]







Wczoraj Lewandowski znowu zmarnował setkę, szkoda, bo Barios jak będzie nadal ciułał te bramki to w końcu Lewego wygryzie ze składu
 
Ja obstawiam, ze jeszcze z 2-3 mecze i jesli Barrios bedzie dalej strzelal, a Lewy nie to go w koncu wygryzie ze skladu.
 
Nie oglądałem ostatniego meczu BVB , zobaczyłem , że Barrios strzelił bramkę , ale nie wiedziałem , że Lewy coś zepsuł. Nie bójcie się , znów zacznie strzelać :)
 
Panowie, raczycie żartować z tym Barriosem. Zacznijmy od tego, że to dopiero jego pierwsza bramka w sezonie, także stwierdzenie, że jeśli dalej będzie strzelał czy ciułał te bramki jest raczej nieadekwatne do tej sytuacji. Nie wiem czy oglądaliście ostatnie mecze Borussi, ale zapewniam was, że w obecnej formie Barrios nie jest w stanie zagrozić Lewemu, oczywiście zakładając, że ten lotów nie obniży. Pełna zgoda, że jest ostatnio trochę nieskuteczny, ale ja bym też nie przesadzał, to tylko dwa mecze także spokojnie poczekajmy co będzie dalej. Tak na koniec krótka statystyka, Lewy przez bodaj 71 minut zaliczył trzy straty, Barrios przez 20 - pięć. Wiadomo, że taka sucha, pojedynczna wiadomość nie może specjalnie mocno wpływać na ocenę, jednak proponowałbym ostudzenie zapędów z sadzaniem Lewandowskiego na ławce ;)



A co do Messiego i Pepe - marna prowokacja, zresztą koledzy wyżej wyczerpali temat.
 
Lewy ostatnimi czasy zaczął notorycznie marnować setki, więc porównanie z Higuainem bardzo na miejscu ^^, nawet w meczu z HSV, gdzie walnął hattricka zmarnował co najmniej dwie stuprocentowe sytuacje. Na pewno nadrabia to grą, przynajmniej w pierwszych połowach (ostatnio) gdzie jest pod grą i świetnie spisuje się w grze kombinacyjnej. Wczoraj wystawił ładną patelnię Grosskreutzowi, a ten jak zawsze huknął z zamkniętymi oczami nad bramką.
No i powaga, chciałbym, żeby było więcej takich trenerów jak Klopp.

Ciekawe jak jutro pokażą się nasi w "polskim" meczu :]
 
bosman:



To jest zawodowy futbol i gra zespolowa. Jesli Lewy bedzie przez kilka spotkan marnowal po kilka setek, to albo usiadzie na lawce, albo wroci na pozycje podwieszonego za Barriosem napastnika. Klopp chce na niego stawiac, ale Barrios nie urwal sie z choinki. Przez kontuzje wypadl ze skladu, ale jesli tylko wroci do formy to bedzie grozny jak zawsze. Ten czlowiek ma taki instynkt znajdowania sie w dogodnych sytuacjach, ktory ma niewielu napadziorow. I co najwazniejsze zeby strzelic z gola potrzebuje zazwyczaj jednej, dwoch okazji. Lewy jest w formie, ale czesto mu sie zdarza marnowac takie sytuacje, w ktorych inni strzeliliby z zamknietymi oczami. Wydaje mi sie, ze Robert czasem nie wytrzymuje cisnienia pod bramka rywali (szczegolnie gdy czuje na plecach oddech obroncy).
 
gole golami, ale spojrzcie na to, ze lewandowski gra z druzyna, nie czeka na pilke w polu karnym, tylko cofa sie po nia nawet na srodek boiska. lewandowski jest bardziej przekrojowym graczem niz barrios i chyba nie wierzycie ze klopp ktory zakochal sie w lewym posadzi go na lawie:) mieszkam w niemczech i nawet niemieckie gazety sportowe chwala gre lewandowskiego nawet jak nie strzela bo zwracaja uwage na to, ze lewy bardziej pomaga druzynie niz barrios, a uwierzcie mi ze polacy musza naprawde ostro zapierdalac na boisku zeby dostac dobra note od takiego kickera.
 
Messi jest lepszy od innych ale to nie znaczy że jest bez skazy mnie osobiście denerwuje ostatnio trochę jego zachowanie na boisku.
 
@fusel



Nie ma szans aby obydwaj byli na boisku,chyba żeby zdjąc Grosskreutza ,a Kagawe na lewą strone dac,ale w to szczerze wątpie.
 
gaara:



No coz ja tez mieszkam w Niemczech, ale nie o to tu chodzi :D



Chwala Lewego - tak. Klopp go lubi - tak. Robi wiecej dla druzyny - tak. W BVB jest rywalizacja, kazdy chce grac, a jest jedna zasada - "jestes tak dobry, jak twoj ostatni mecz". Jesli Lewy bedzie zawodzil to pojdzie na lawke, albo jesli bedzie lepszy od Kagawy to bedzie gral za Barriosem. Skoro w mieszkasz w DE to powinienes wiedziec ile dotychczas znaczyl Barrios w BVB. Moze nie jest tak wszechstronny jak Lewy i pilkarsko jest gorszy. Ale Lewego przebija instynktem strzeleckim. Barrios to typowy lis pola karnego, ktory majac pol sytuacji strzeli gola. Kazdy zawodnik ma inne atuty i czego innego sie od niego wymaga.



Zreszta i tak wiadomo, ze Robert w koncu cos strzeli, wiec to tylko takie nasze gdybanie.
 
masz racje, barrios gra jak kiedys ruud, no moze nie ta klasa, ale podobnie. lewy strzeli w najblizszym meczu na swoim stadionie, na wyjezdzie to on w tym sezonie strzelil chyba tylko jedna czy dwie bramki, reszte u siebie. jesli nie strzelalby regularnie to wiadomo, ze usiadzie, nikt nie jest nietykalny. ale spojrzmy tez na to ze w zeszlym mistrzowskim sezonie argentynczyk strzelil 16 bramek, a teraz w trudniejszych warunkach lewy ma na koncie juz 14 bramek, oczywiscie nie mozna zapomniec rowniez o asystach, ktorych lewy zalicza zdecydowanie wiecej niz barrios. koniec koncem, barrios i tak odejdzie z bvb, bo chociaz go nie lubie to napastnikiem jest zajebistym, o ile jest w formie







ps. borussia odrzucila ofertu zenitu na 6 milionow euro za blaszczykowskiego - os
 
Szczerze to ja tez zanim nie przepadam i pewnie w lecie odejdzie, ale przyznac trzeba ze nosa do strzelania bramek ma.



Kruul:



No Kagawy na boku nie widze. W takiej sytuacji predzej by wyladowal Japonczyk na lawce, ale po powrocie Gótze, Groókreuz tez by na nia powedrowal.
 
fusel:



Pełna zgoda z Twoją odpowiedzią, zwróć uwagę, że ja pisałem o obecnej formie zawodników ;) Barrios w formie pewnie już po takich dwóch nieskutecznych meczach Lewego wygryzłby go ze składu, zresztą tak jak napisałeś, pewnie gdyby nie kontuzja w ogóle by go do pierwszej jedenastki nie "wpuścił". Jednak aktualnie zdecydowanie lepszym zawodnikiem jest Polak(przynajmniej w lepszej formie).



Edit. Jednak z jednym się nie zgodze ;) Barrios wcale nie jest taki skuteczny, bodaj sezon temu, mimo tylu strzelonych bramek, marnował "setki" na potęgę.
 
Myślę że Lewy musiałby z dobre 5 meczy nie strzelic gola aby Barrios miał jakieś szansę.
 
Chciałbym żeby Del Bosque powołał Raula na Euro. Jak dalej będzie tak grał to jest szansa, tym bardziej że Torres gra piach, a Villa ma kontuzję, chociaż jak grał to też słabo mu szło.



Mam nadzieję, że Raul dzisiaj coś strzeli.
 
z pochodzenia argentynczykiem, ale nie mial szans na gre dlatego wybral paragwaj, bo po kims tam mial obywatelstwo



edit: matka pochodzi z paragwaju, obywatelstwo dostal dopiero w 2010 roku przed ms
 
@fusel



to o Messim i Pepe to artykuł prasowy nie mój tekst. Chciałem tylko pokazać że Messi nie jest taki aniołkiem jak go większośc widzi. Jasne że nie jest tak brutalny jak Pepe jednak swoje za uszami ma. Tylko to chciałem przekazać, a mecze Barcelony oglądam:-)







Co do Lewego, sporo musi napsuć by Barios go wygryzłze składu.
 
Kazdy ma, ale jak sam zauważyłeś że z Messiego robi się boga, kogoś kto jest święty. To chciałem przekazać tylko.
 
Ale to cholernie wkurza. Oglądam mecz, Messi fauluje, a komentator milczy albo opowiada jakaś historię związaną z nim. Messi na boisku też bywa złośliwy.
 
Najlepiej podsumowywało jak kiedyś Messi chamsko wszedł nakładką to komentator skwitował to tak "To napewno nie było celowe , to był Leo Messi , a my wiemy , że Argentyńczyk takich rzeczy nie robi" a w mojej opini to wejście było ewidentne
 
Po zagraniu piłki ręką przez Pepego powinien być rzut karny dla Getafe. AS przypomina jednak, że w pierwszej połowie czerwoną kartkę powinien obejrzeć Miguel Torres, za zatrzymanie Mesuta ózila wychodzącego na czystą pozycję, a także faul Cata Dóaza w polu karnym na Cristiano Ronaldo. Na pewno Getafe nie może w tym meczu czuć się pokrzywdzone przez Ayzę Gómeza.
 
przy okazji któregoś meczu Barcy jakiś komentator (chyba z TVP ) powiedział coś w stylu : "Messi nie zajmuję się faulowaniem tylko piękną grą w piłkę"; A Messi właśnie przed chwilą wyciął przeciwnika.



Ja liczę ,że Messi przestanie być taki grzeczny. W Barcelonie usosobieniem spokoju i fairplay wydaje mi się Iniesta.
 
gdzies mi sie obilo o uszy ze ma nie byc meczu pl-por na otwarcie narodowego? cos sie rzucal lato ponoc
 
Back
Top