Piłka nożna

ale polfinaly beda ciekawe, juz nie pamietam od kiedy, ajax czarny kon. I tak uwazam, ze w tym roku barca wygra, messi w mega formie, swietny sezon albo liverpool, ale w tym roku liga mistrzow o wiele ciekawsza.
 
Mam nadzieję, że Spurs już jutro odpadnie :D, najbardziej znienawidzony klub w moim rankingu :D
Ja nie mam ich za nienawidzić. Klub budowany mądrze od lat z trenerem, który w całości zbudował ten projekt. Z trenerem, który jest wyważony na konferencjach, nie narzeka jak Mourinho, że nie kupili mu zawodników jakich chciał, bo rozumie, iż budowa stadionu to ogromny wydatek. Z trenerem, który nie zostawił Tottenhamu mimo, iż łączony był z wieloma klubami. Z filozofią klubu, która opiera się na wychowankach (Trippier, Winks, Kane) oraz piłkarzach pozyskanych w młodym wieku, którzy już są utożsamiani wyłącznie z Tottenhamem (Dier, Alli, Rose). Dodatkowo nie wydają kasy szejków jak City, w ogóle są klubem biedniejszym niż Arsenal, L'pool, Chelsea czy Manczestery. Nie wiem jak można ich nienawidzić, chyba że jest się kibicem West Ham, Arsenalu czy Chelsea.
 
To drugie ja kibicuje Arsenalowi z małą przerwa :D( gdzie w ogóle nie oglądałem piłki) od The Invincibles i chyba na ten moment to są bogatsi od Arsenalu :D, ale tak masz rację politykę mają świetną, ale coś ostatnio gubią formę. Ja ich nie cierpię za niektórych piłkarzy którzy są patologiczni, no i tak jak na początku jak kibicuje The Gunners to normalnym jest, że kurom nie będę kibicował:D
 
Po tych kilku latach chujni w LM, w Barcelonę a przede wszystkim Messiego chyba znów wstąpił zajebisty głód zwycięstwa. Rozjadą wszystkich w tym sezonie. A Juventus w tym sezonie tragiczny do oglądania, mimo posiadania Ronaldo każdy piłkarz wygląda jakby obniżył loty o dwa poziomy. Allegri out zdecydowanie.
 
Dawno nie było takiej drużyny jak Ajax kibicuję im zeby wygrali lige mistrzów chociaż w półfinale z angolami będzie bardzo ciężko nie zależnie na kogo trafią
 
hLwQff1.jpg
 
Back
Top