Piłka nożna

Świetny mecz .:applause:Mam nadzieję że bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie już niedługo znikną .
 
Last edited:
Szkoda trochę City, bo ładniej grali dziś w piłkę.

Ajax dla mnie faworytem w meczu z Totkami.

Jak może być szkoda drużyny, która wydała w ostatnich latach miliard na transfery, gdy przeciwko gra zespół który w ostatnim okienku nikogo nie kupił ;)
Uwielbiam ten października i listopada gdzie obwolywane wszem i wobec najlepsza drużyna globu City, rok w rok zostaje zweryfikowane na wiosnę.
 
Jak może być szkoda drużyny, która wydała w ostatnich latach miliard na transfery, gdy przeciwko gra zespół który w ostatnim okienku nikogo nie kupił ;)
Uwielbiam ten października i listopada gdzie obwolywane wszem i wobec najlepsza drużyna globu City, rok w rok zostaje zweryfikowane na wiosnę.
Tak jak pisałem. Tottenham to jest fajny projekt. Drużyna opiera się na wychowankach i piłkarzach świetnie wyskautowanych za młodu. Sorry ale zakupy Alliego (MK Dons), Diera (juniorzy Sportingu) to nie były oczywiste wybory. Do tego wstrzelili się z zakupami zawodników, których dopiero wykreowali na gwiazdy pierwszego sortu (Eriksen, Verthongen i Sanchez z Ajaxu, Son z HSV). Mają dobrego trenera i właściciela, który nie sprzedaje zawodników, bo chce budować pewien projekt. Nie wydają miliardów i nie są przehajpowani, a wręcz są co roku dość mocno niedoceniani. Do tego co roku dziesiątkują ich kontuzje w kluczowej fazie sezonu. Nie wierzę, żeby wygrali Champions League jak kontuzjowani są Kane czy Winks (choć ten drugi pewnie wróci do gry), a teraz dochodzi do tego Sissoko, Son natomiast jest zawieszony na pierwszy mecz z Ajaxem.
 
Patrzę na skrót Tott-ManC, to co City odjebało przy pierwszej bramce i na końcu jeszcze Ederson taki dobry, a taki bubel... City ogólnie grało w obronie źle, kury miały sporo szczęścia, a przy ostatniej bramce nawet bardzo dużo bo dla mnie tam jest ręka. No ale cóż wygrali..
 
czy premier netanjahu będzie obecny na meczach półfinałowych?
:wink:

całkiem poważnie to ogromna szkoda laporte'a.
chłopak grał bardzo fajny sezon.
zagotował się dwa razy w ciągu kilku minut.
niestety o raz za dużo.
 
Back
Top