Piłka nożna

Śląsk Wrocław :lol:

75B797E3-0195-4BDB-BCC3-4AC80B985759.jpeg
 
Basaksehispor drugi rok z rzędu przepierdoli tytuł na samym końcu rozgrywek przez własną głupotę
 
https://www.meczyki.pl/newsy/ostre-oswiadczenie-fanow-slaska-wroclaw-pilkarz-dostal-zakaz-wystepow-ch**-nas-obchodza-wasze-konflikty/110871-n

Jakie wyniki sportowe tacy kibice :p Więcej osób chodzi pod stadion jeździć na rolkach niż na mecze :p Jestem ciekaw czy kiedyś miasto się pozbędzie klubu który nic nie gra.
Tu jest link bezpośrednio do oświadczenia, było jeszcze lepsze o piłkarzach :lol:

Jak rozmawiałem wczoraj z chłopakami to są wkurwieni strasznie i piłkarze mogą mieć za chwile grubo :devil smile1:

5FE6359E-5CA5-4326-A030-E138F8B66645.jpeg
 
Tu jest link bezpośrednio do oświadczenia, było jeszcze lepsze o piłkarzach :lol:

Jak rozmawiałem wczoraj z chłopakami to są wkurwieni strasznie i piłkarze mogą mieć za chwile grubo :devil smile1:

View attachment 15843
O ile wyniki sportowe Śląska mnie nie interesują - po prostu nie kibicuję, nie oglądam itd. Jedynie na płaszczyźnie tego, że miasto ma tam udziały. Za to ten trybunowy fanatyzm mnie przeraża. To jest dramat. Powinni być jeszcze głośniejsi, żeby jeszcze mniej osób chciało chodzić na mecze i niech sami się zaorają. Na ławeczkach ósmej ligi mistrzów będą pasować i poziomem sportowym i mentalnym jeżeli chodzi o takie grupy kibicowskie.
 
Jak dla mnie nie było spalonego, powinien być karny dla Lechii i czerwoną dla Jędzy, a teraz kolejna żółta dla Jędzy
 
Gratulacje dla Legii, znowu są mistrzem Polski. Szkoda, bo liczyłem na Lechię. W Europie i tak chuja ugramy, to miło byłoby zobaczyć jakąś odmianę na krajowym podwórku.
 
Na szczęście jest w mega formie i wypoczety. A że Liverpool z obrony nie słynie, to będzie mógł biegać między tyczkami

Nie mówię, że nie sforsuje Barcelona tej obrony, bo pewnie to zrobi, ale Liverpool ma 20 straconych bramek w 36 meczach BPL, co czyni ich defensywę najlepszą w lidze. Chociaż prawda, że wielka w tym zasługa VVD, bez niego ten bilans z pewnością by nie był tak dobry. Do tego Fabinho+Allison, bo od czasu kontuzji Gomeza Holender nie ma dobrego partnera w defensywie.
 
Nie mówię, że nie sforsuje Barcelona tej obrony, bo pewnie to zrobi, ale Liverpool ma 20 straconych bramek w 36 meczach BPL, co czyni ich defensywę najlepszą w lidze. Chociaż prawda, że wielka w tym zasługa VVD, bez niego ten bilans z pewnością by nie był tak dobry. Do tego Fabinho+Allison, bo od czasu kontuzji Gomeza Holender nie ma dobrego partnera w defensywie.
City w bpl ma 2 bramki stracone mniej, a obrona jak ser szwajcarski
 
Już w tamtym tygodniu w przypływie emocji jak Lechia straciła z 2:1 na 2:3 w Szczecinie chciałem pisać że Legia będzie mistrzem, ale odpuściłem (bo wyciągnęli wynik). Mogłem to zrobić oszczędziłbym sobie tygodnia.
Z perspektywy ugrania czegoś (czegokolwiek) w pucharach przez jakiś polski klub to jest to dobrze. Z perspektywy zakompleksionego kibica nienawidzacego Legii to: :childcry::iamdone::płacz:
 
Back
Top