Piłka nożna

(Nie)Ciekawa sytuacja będzie przy ewentualnym finale LM Ajax vs Barcelona, jak dwóch z trzech głównych architektów sukcesu Ajaxu po tym meczu zostanie graczami Barcelony. Trochę niezbyt fajna sytuacja..
 
Wszyscy gadają o Courtois, Oblaku, Edersonie, Llorisie, De Gei czy Neuerze, a na ten moment Ter Stegen zjada wszystkich dupą. Z Manchesterem do roboty miał niewiele, ale i tak powyjmował to, co innym by pewnie powpadało.
Alisson wcale jakoś dużo gorzej od Ter Stegena nie wygląda. Powiedziałbym że bardzo zbliżony poziom.
 
(Nie)Ciekawa sytuacja będzie przy ewentualnym finale LM Ajax vs Barcelona, jak dwóch z trzech głównych architektów sukcesu Ajaxu po tym meczu zostanie graczami Barcelony. Trochę niezbyt fajna sytuacja..
Mam proste rozwiązanie:

Zmień przynależność klubową na Barcę, póki jeszcze gra tam Messi. W dodatku będziesz mógł śledzić swoich bohaterów z Ajaxu.



:conorsalute:
 
(Nie)Ciekawa sytuacja będzie przy ewentualnym finale LM Ajax vs Barcelona, jak dwóch z trzech głównych architektów sukcesu Ajaxu po tym meczu zostanie graczami Barcelony. Trochę niezbyt fajna sytuacja..
Jakby była taka sama sytuacja, tylko na miejscu Barcy byłby Real to byś majty przez głowę ściągał ;)
 
Jakby była taka sama sytuacja, tylko na miejscu Barcy byłby Real to byś majty przez głowę ściągał ;)
Real kiedyś współpracował z Tottenhamem, szkoda że to się zakończyło. Akurat kluby angielskie często gęsto współpracują z klubami z Belgii, czy Holandii.
 
I bym Ci je nałożył na Twoją głowę, to może by pomogło w zrzuceniu klapek z Twoich oczu ;)
Nie, dziękuję. Ja nie z tych.



Akurat Barca z Ajaxem mają sporo wspólnego ze względu na Papę Cruyffa. Jak rzeczywiście dojdzie do takiego finału to będzie dla niego piękny hołd.
 
Nie, dziękuję. Ja nie z tych.

Chodziło mi o to, że niepotrzebnie doszukiwałeś się jakiegoś problemu w mojej wypowiedzi. Ja po prostu zauważam, że to nie jest do końca dobra sytuacja, bo zawsze w takich sytuacjach pojawiają się wątpliwości co do "motywacji" takiego zawodnika. Podobnie było z Gotze przed finałem LM 2013.
 
Pewnie wielu juz widzialo, ale ten komentarz mnie rozjebal

Waldimar3 days ago
Dobre. Przyganiał kocioł garnkowi. Hajto tak samo jak typowi jugole szpanował ciuszkami, fryzurą i chodził jak paw, stąd ksywka Gianni. Podobno na zgrupowaniu kadry jeden z Żewłakowów zapytał sie Hajty w szatni "jak to jest - lansować się w zajebistych ciuchach i jednocześnie miec małego chuja". Nawet Engel sie śmiał.

:rofl::rofl::rofl::rofl:
 
Kompletnie już nie ogarniam kiedy należy odgwizdać rękę, a kiedy nie, kiedy sędzia sprawdza czy ta ręka była, a kiedy nie. Dziś w meczu Pogoń - Lechia, karny po ręce takiej nabitej z odległości gdzieś 80cm - sprawdzony odgwizdany, przy podobnej sytuacji dla Pogoni - niesprawdzane, brak karnego.
 
Back
Top