Piłka nożna

received_376890269533792.jpeg
 
@HubiSSJ3 przeciez @Gaara sie brechtal z ciebie, bo pisales kilka postow jak to zajebiscie, ze vinicius gra wiecej i taki zajebisty a chlopina nie umie strzelic prosto w bialy prostokat, stad szydera.
 
@HubiSSJ3 przeciez @Gaara sie brechtal z ciebie, bo pisales kilka postow jak to zajebiscie, ze vinicius gra wiecej i taki zajebisty a chlopina nie umie strzelic prosto w bialy prostokat, stad szydera.
Ja nawet nie oglądam meczów realu, bo po chuj, sprawdzam tylko wyniki i widzę jaki to dzunior jest bramkostrzelny :lol:
 
@HubiSSJ3 przeciez @Gaara sie brechtal z ciebie, bo pisales kilka postow jak to zajebiscie, ze vinicius gra wiecej i taki zajebisty a chlopina nie umie strzelic prosto w bialy prostokat, stad szydera.

Wskaż mi te posty, w których rzekomo się tak spuszczałem nad Vinim. Jak pisałeś, że on nic nie gra to po prostu obnażyłem to, że gadasz od rzeczy.
I tak nadal się cieszę, że Vinicius dostawał wreszcie szans i dalej utrzymuję tak jak każdy kto ogląda mecze Realu, że Vinicus w 2019 roku był ich najlepszym zawodnikiem. Nigdy nie pisałem, że ładuje bramki i świetnie wykańcza, po prostu robi dużo wiatru i zapowiada się bardzo dobrze na przyszłość.
 
Football blody hell! Piękny mecz,Manchester do bólu skuteczny ale pewnie w następnej rundzie dostaną 2 razy po 3 0 i każdy zapomni
 
Historia zatacza koło. Z OGS nie można wygrywać inaczej niż w doliczonym czasie :) I tylko Buffona szkoda, jeden z niewielu makaroniarzy, których lubię.

Teraz kibicować, żeby w drugim meczu już nikt nie strzelał, bo bym se karne obejrzał.
 
Historia zatacza koło. Z OGS nie można wygrywać inaczej niż w doliczonym czasie :) I tylko Buffona szkoda, jeden z niewielu makaroniarzy, których lubię.

Teraz kibicować, żeby w drugim meczu już nikt nie strzelał, bo bym se karne obejrzał.


Mam podobnie i z dobrych wieści, to póki co żadna z drużyn się nie spieszy aby strzelić bramkę :beer:

Po meczu na Parc des Princes:



EDIT: Wiedziałem, że jak napiszę to coś się stanie. Raczej nie powinno być karnego moim zdaniem, nie miał szans żeby dojść do tej piłki.
 
Last edited:
Back
Top