Piłka nożna

Obejrzałem sobie przed UFC mecz LA Galaxy - Chicago Fire i powiem szczerze, że bardzo spoko zagrał w ekipie Chicago Przemysław Frankowski. Miał swoje okazje(raz nawet poprzeczka), mógł mieć też asysty. Przeprowadził sporo akcji, tak po prostu działo się na jego stronie. Brakuje mu jednak dokładności i chłodnej głowy. Na plus dla niego, że w Polsce byłby w końcówce sezonu, czyli maks formy, a tu dopiero początek. Może to też okazać się minusem, bo trochę w nogach do listopada będzie mieć.

Chicago powinno nawet ten mecz wygrać, ale Galaxy wzięło się do odrabiania strat i przyspieszyli po 0:1. Zdominowali podmęczonych Fire i zwyciężyli. Jedną z bramek zapakował Zlatan.
Taki polski winiszjus, tylko bielszy i trochę starszy
 
Ja pierdole, Real bez szans na mistrzostwo i CdR w tym roku, w LM tez nie wierzę, Liverpool już mocno zwolnił i pewnie $ity wygra BPL, a w LM mają mega ciężką przeprawę. Juventus już jedną nogą poza LM, w lidze bez emocji.

Nie będę miał kurwa komu kibicować w LM. A jak do półfinałów LM wejdzie Barcelona, City, PSG i Bayern to chyba osiwieję i jedynie zostanie mi kibicowanie Bayernowi przez pryzmat na Polaka rodaka, bo tego klubu też nie lubię :confused: Moje drużyny w tym roku mocno zawodzą.
 
Jak jutro Real odpadnie z Ajaxem to chyba będzie najgorszy tydzień w całej historii klubu z Madrytu.
 
Ja pierdole, Real bez szans na mistrzostwo i CdR w tym roku, w LM tez nie wierzę, Liverpool już mocno zwolnił i pewnie $ity wygra BPL, a w LM mają mega ciężką przeprawę. Juventus już jedną nogą poza LM, w lidze bez emocji.

Nie będę miał kurwa komu kibicować w LM. A jak do półfinałów LM wejdzie Barcelona, City, PSG i Bayern to chyba osiwieję i jedynie zostanie mi kibicowanie Bayernowi przez pryzmat na Polaka rodaka, bo tego klubu też nie lubię :confused: Moje drużyny w tym roku mocno zawodzą.
giphy.gif

tenor.gif
 
Nie sądzę żeby z Ajaxem odpadli
Oczywiście że Real ma większe szanse na awans. Mimo to Ajaxu absolutnie bym nie skreślał. Real jest po dwóch ciężkich meczach z Barceloną a do tego będą musieli radzić sobie bez Ramosa. Po prostu czysto hipotetycznie założyłem że jeżeli by odpadli to byłby prawdopodobnie ich najgorszy tydzień w historii klubu. W ciągu tygodnia przestali by się liczyć w trzech najważniejszych rozgrywkach.
 
@HubiSSJ3 wszyscy dzisiaj jestesmy z toba, nie rob glupstw

Już mnie ten futbol tak nie jara jakoś, nawet nie tak jak rok temu, nie wspominając o tym co było jakieś 3-4 lata temu, jak miałem jeszcze nadzieje, że sam kiedyś będę mógł jeszcze piłkę kopnąć. Chyba tylko mecze reprezentacji byłyby mnie w stanie poruszyć jakby coś znowu zaczęli grać. Także wyjebane, jedynie co może być to lekka irytacja.

Kto to komentuje? Na ekranie powtórka w której widać, że de Jong położył się bez kontaktu z Modriciem (swoją drogą już widać w tej akcji, że Frankie trenuje grę w barwach Blaugrany), a chłop mówi, że klarowny faul i nie ma wątpliwości?

EDIT: :usunto:
 
Już mnie ten futbol tak nie jara jakoś, nawet nie tak jak rok temu, nie wspominając o tym co było jakieś 3-4 lata temu, jak miałem jeszcze nadzieje, że sam kiedyś będę mógł jeszcze piłkę kopnąć. Chyba tylko mecze reprezentacji byłyby mnie w stanie poruszyć jakby coś znowu zaczęli grać. Także wyjebane, jedynie co może być to lekka irytacja.

Kto to komentuje? Na ekranie powtórka w której widać, że de Jong położył się bez kontaktu z Modriciem (swoją drogą już widać w tej akcji, że Frankie trenuje grę w barwach Blaugrany), a chłop mówi, że klarowny faul i nie ma wątpliwości?
Chuj z komentatorem. Liniowy byl zaraz obok :eddieconspiracy:

Jak na Play Station :applause:
 
Macie jakiś stream w dobrej jakości do Realu? Odkąd na reddicie ciągle zmieniają te tematy to nie wiem jak ogarnać coś dobrego.
 
Back
Top