Piłka nożna

Pany dzisiaj El Clasico w drugim meczu 1/2 Pucharu Króla. Start o 21.
Można obejrzeć na player.pl, ipla.tv i elevensports.pl. W tv będzie na Eleven Sport 1, studio od 20.

VAMOS BARCA !!!

Dziś zakupiłem pakiet eleven sports na ipli, ale akurat bede w pracy, ale w sobote wieczorem mecz ligowy Fc Barcelona - Real Madryt to chociaz ten obejrze :irish:
VAMOS po 2 zwycięstwa !!!
a huj obejrze w sumie dzis w pracy sobie ten mecz :lol:
 
bramkostrzelny winicjusz dzunior nie strzela hatrickow, to uraga jego zdolnosciom. Albo 5 albo wcaale

A póki co okazuje łaskę i wybiera wcale #respect

Nie wiem co Wam się ujebało, że ktokolwiek mówił o nim, że jest bramkostrzelny. To jedyny element który u niego kuleje, póki co to jest on od robienia dymów i walczenia o dobrą pozycję dzięki swojej szybkości. Taki Mbappe z 2016, tylko że strzelać nie potrafi :crazy:
 
A póki co okazuje łaskę i wybiera wcale #respect

Nie wiem co Wam się ujebało, że ktokolwiek mówił o nim, że jest bramkostrzelny. To jedyny element który u niego kuleje, póki co to jest on od robienia dymów i walczenia o dobrą pozycję dzięki swojej szybkości. Taki Mbappe z 2016, tylko że strzelać nie potrafi :crazy:
no wlasnei brechtam sie troche z ciebie bo duzo go zachwalasz, a porownanie do mbappe no prosze cie :)
 
no wlasnei brechtam sie troche z ciebie bo duzo go zachwalasz, a porownanie do mbappe no prosze cie :)

Gdzie dużo go zachwalam? Dwa-trzy razy zwróciłem uwagę jak wreszcie zaczął grać, że to mądry wybór i może być z niego zajebisty grajek za kilka lat. To @Gaara przy każdym meczu musi coś o nim napisać. I porównuję do Mbappe kiedy był w jego wieku, przy zaznaczeniu, że nie kompletnie wykończenia, co wywindowało Kyliana, dlatego ogrom pracy przed Vinicusem jeszcze, bo nie może tak marnować sytuacji.

 
giphy.gif
 
Wczoraj kolejna kapitalna a w kontekście wyniku (0-1) może i kluczowa interwencja w wykonaniu Ter Stegenta:



:antonio:

A Jogi niech sobie dalej grzebie w dupie i stawia na Neuera :matt:
 
Back
Top